Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 08:56:19
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20

Autor Téma: Might & Magic Heroes VII  (Přečteno 103761 krát)

Chidlink

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 64
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #135 kdy: Říjen 17, 2015, 19:18:10 »

Milhausi to že ti nemohli útočit střelci je dost možná dáno týdením postihem, neboli akcí týdne.
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #136 kdy: Říjen 17, 2015, 19:25:46 »

Týdením postihem nebo akcí týdne? Co je to?
IP zaznamenána

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #137 kdy: Říjen 17, 2015, 23:22:57 »

Týdením postihem nebo akcí týdne? Co je to?

No ještě řekni, že jsi měl zrovna Týden bouře a já se poskládám  :D

Je to asi nejdrsnější debuff, co můžeš dostat a pokud ho dostaneš v nevhodnou dobu, pak jsi týden v háji :) Prostě žádná střelecká jednotka nemůže střílet.
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #138 kdy: Říjen 18, 2015, 00:21:59 »

Tak to nevím, jestli jsem jej měl. Nevšiml jsem si ničeho takového a v bojích těsně před tím stříleli, ale mezi tím asi týden skončil (přesně ještě víceméně v rámci tahu nepřátelského hrdiny, takže já již stavět vojáky v hradu nemohl, ale on mě ještě napadl - todle bylo celkově jakýsi divný, ten přechod do toho nového týdne, protože on vždy hraje až po mém tahu a tady ten tah udělal, skoničil týden a pak asi zřejmě udělal tah další, nebo nevím). Ale možné to je.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #139 kdy: Říjen 18, 2015, 10:50:44 »

4Chidlink: Buď rád, že jsi ještě neslyšel můj hlas :D

EDIT: Tak nám zařízli další hru z univerza Might and Magic. Blue Byte na to má prostě talent. Nejprve Heroes online a teď Duels of Champions. A ještě to oznámení o konci zakamuflují do vydání nového módu draftu: http://forums.ubi.com/showthread.php/1295279-Draft-Mode-Deployment-and-the-Future

Nějaké narážky jsem na to už četl, ale netušil jsem, k čemu se to váže. Nejspíše to není tak výdělečné nebo konkurenceschopné, jak by čekali. Na rovinu to asi říci nejde, jestli jsem to dobře pochopil, tak někteří lidé do toho vrazili peníze. Bohužel, dneska se takové věci budou dít častěji.
IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #140 kdy: Říjen 18, 2015, 14:30:48 »

4Chidlink: Buď rád, že jsi ještě neslyšel můj hlas :D

Chceme slyšet Elemirův hlas, chceme slyšet Elemirův hlas, chceme...  :P

@Chidlink: hlas naprosto v pohodě a video taky, buď rád, žes neslyšel můj :D
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #141 kdy: Říjen 19, 2015, 07:55:28 »

Možná ..., ale opravdu jen možná ... raději ne :D To už je historická záležitost, ale ještě někdy v 90. letech měl brácha ve zvyku pořizovat videa a nikdy jsem se na nich po hlase nepoznal :D

Naposledy jsem to zkoušel u testu nahrávání Skyrimu, kde jsem chtěl pár věcí okomentovat, ale hodně rychle mě to přešlo. Zachránil mě problém se synchronizací zvuku a videa u programu, který jsem používal :)
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #142 kdy: Říjen 19, 2015, 08:27:40 »

Ta hra je docela peklo. Včera jsem strávil asi 6 hodin u třetí mise za azyl a stejně jsem jí nedodělal. Nejprve při první hře mi tam uvízla hrdinka, která musela přežít a já s ní již nestihl utéct. Po druhé jsem s ní sice utekl, ale zase jsem nevěděl, jak zrušit magickou bariéru, která se tam objeví. Hra hráči nijak nenapoví a neřekne, co po něm chce, aby udělal. Je to pak dost složité.
IP zaznamenána

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #143 kdy: Říjen 19, 2015, 09:40:32 »

Milhausi, koukám, že jsme skončili podobně :D

Já ze začátku nijak nepospíchal a s tou krasavící sbíral, co šlo, ničil i mosty, co nebylo třeba a s Tomášem si takhle kopu Ashinu slzu a že hurá, bude konec mise a ejhle - ten jeliman s 250 adněly nejen že v jednom tahu stihnul zabrat první město, ale vyšlo mu to i na mou hrdinku, aby ji zaříznul zrovna u mostu, přes který mohla utéct... nu což, zrestartoval jsem mapu a znova.

Tak jsem, poučen z předchozích nezdarů, už pospíchal. No a zrovna když kopu Tomášem tu slzu, tak se znova objevil jeliman, ale moje hrdinka už byla o dost napřed a most byl téměř opraven.. téměř... já si nevšimnul, že to sebere všechny pohybové body a trvá to déle, než zničení... nu což, zrestartoval jsem mapu a znova  :-[

K bariéře se asi ještě dostanu, pokud nemyslíš tu bránu, co vytvořila Murazel, aby se za Tomášem nedostal ten jeliman.
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #144 kdy: Říjen 19, 2015, 11:07:15 »

To já tu barieru spustil vždy (s Tomášem po nalezení slzy nedaleko toho hlavního města). Získáš tam 500 titánů, se kterými by neměl být problém zabít ty nepřátelské hrdiny, tedy za předpokladu, že se dostaneš ven z bariery a že ti nezůstanou hrdinové na dosah těm nepřátelským. Ono pokud se dostaneš s tou hrdinkou za ten most, který si opravoval a zničíš ho za sebou, tak tou dobou (cca +/- 2 tahy) by měl i Tomáš tu barieru spustit. Každopádně ti nepřátelští hrdinové za ten most nešli a zasekli se u toho města, které obsadili. Moje hrdinka tak byla u druhého města a nemohla nic dělat, Tomáš byl u hlavního města společně s tím hrdinou orků a ani oni nemůžou nic dělat. Je to taková patová situace. :). Nicméně při prvním pokusu jsem sice barieru spustil, ale protože jsem používal ty katapulty na střílení (místo toho, abych jen sejmul gryfy), tak jsem se přes ten most nedostal.

S Tomášem je ale zřejmě třeba spěchat, nedělat zbytečné zajížďky a boje, které nejsou potřebné a prostě si jít pro tu slzu a následně titány, ve městech si postavit budovy na vojáky (zdi a podobné věci nemá smysl, protože buď hrad neubráníš, nebo jej nebudeš bránit). S Titány pak můžeš případně vyčistit i ty neutrální jednotky (alespoň z nich budeš mít více zkušeností). Ale ten nepřátelský hrdina dle všeho tu armádu ještě nějak zvedne, protože na mostě s Konrádem, nebo jak se jmenuje, jsem zničil celou jeho armádu, krom andělů, ale když dobýval mé město, měl zase hodně kouzelníků a dalších oblud. Nevím, jaké vojáky mají ti ostatní hrdinové.
« Poslední změna: Říjen 19, 2015, 11:10:56 od Milhaus »
IP zaznamenána

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #145 kdy: Říjen 19, 2015, 13:40:46 »

Ach so, na ja... tak daleko jsem se nedostal :)

Ostatní hrdinové nemají žádné jednotky, slouží jen pro sběr a opravu mostů. Jen ten král jelimán má nabušenou army. Dneska to zkusím znova.
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #146 kdy: Říjen 19, 2015, 16:21:27 »

To já zkusím pokračovat a nějak na to přijít. V nejhorším si vytvořím v tom druhém městě armádu, která by byla schopná tu mega armádu porazit. Doufám tedy, že PC nevyužívá to dobyté město ke stavění vojáků, ale že jen poblouzněně bloudí po okolí hradu a nechápajíc kam jít a co dělat čeká, až si pro něj přijdu. Nicméně v takovém případě by trvalo hodně moc tahů, než bych dal dohromady dostatek "Nebešťanů"

Mimochodem, ten český překlad je též trochu podivný. Obvykle si na češtinu nestěžuji, protože jsem rád, že vůbec je, ani to nechci moc dělat zde, ale když pominu občasné texty, které jsou anglicky a které zůstaly testery nepovšimnuty, jsou některé názvy opravdu zvláštní. Myslím, že kdyby se inspirovali minulými díly a použili alespoň názvy jednotek z nich, udělali by lépe. Stejně tak při hodnocení obtížnosti, nevím, jak si vyložit obtížnost: "skromná". Ale hlavně ty názvy jednotek, místo třeba andělů a archandělů jsou názvy, kde ten první ani nedokážu vyslovit a druhý je nebešťan. :D. Nebo u těch rytířů (šampionských jednotek), to mohli pojmenovat dle starších dílů (paladin/křižák) atd atd.

Hodně mě zklamalo, že lidé nemají gryfy, ale že mají vlky. Byla to moje oblíbená jednotka za lidi, zatímco vlk je přesně ten typ jednotky, kterou jsem měl vždycky hodně nerad (velká, ale přitom poměrně slabá). Škoda, že tam tu budouvu na stavění gryfů nedali alespoň jako možnost výběru (mezi vlky a gryfy), jako je tomu u některých jiných jednotek (třeba u toho paladina/anděla). Ale možná to tam ještě později bude.
IP zaznamenána

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #147 kdy: Říjen 19, 2015, 16:37:43 »

To, že ten počítač bude jen poblouzněně bloudit je dost možné, jelikož umělá inteligence je... jak bych to slušně řekl... prostě umělá :D

Český překlad byl šit stejně horkou jehlou, jako samotná hra, ale už to řeším přímo s distributorem hry u nás. Uvidíme, co z toho bude.

To, že si vymýšlí (zbytečně) nové názvy pro už zavedené jednotky jde mimo můj (skromný) rozum  ??? Zbytečně si přidělávat práci... asi nějaká forma SM či co.

Nebešťané ještě jdou, ale co jsem nezkousnul byl Trnový krejčí (Thornsower) namísto Rozsévače trnů. To naštěstí opraví s dalším patchem.

A pak třeba Wizard a Sorcerer přeloží shodně jako čaroděj, takže dvě odlišné třídy hrdinů ze dvou odlišných národů (Akademie, Kobka) mají stejné jméno *face palm*

A proč přejmenovali zvučný Hvozd (Sylvan) na Sylvanské elfy... nevím, asi to řídil z pavoučí sluje Erwan.
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #148 kdy: Říjen 19, 2015, 16:42:03 »

Tak podle toho, jak se tam ti tři potulují po okolí tam a zpět, to vypadá, že opravdu neví, co mají dělat (ten most se ani nepokouší opravit, aby mi tu hrdinku zabili). Ale kdo ví, nerad bych to dělal tou druhou alternativou, protože to by bylo na šíleně dlouho.

Já hrál zatím jen za lidi, takže ty ostatní názvy jsem moc nezachytil. Ale zde to působí dost komicky :).
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #149 kdy: Říjen 19, 2015, 19:04:21 »

Už jsem na to došel a konečně třetí misi dohrál, závěrečné statistiky jsou docela legrační :)

zajímalo by mě, kde to ten parchant vzal, ty vojáky :)

IP zaznamenána
Strana: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20