Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 12:31:34
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20

Autor Téma: Might & Magic Heroes VII  (Přečteno 103725 krát)

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #75 kdy: Září 16, 2015, 21:09:11 »

Jenom ještě vymyslet nějaké zapeklité otázky :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #76 kdy: Září 19, 2015, 15:00:39 »

IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #77 kdy: Září 19, 2015, 16:06:07 »

Hezký rozhovor s E. L. Bretonem - Erwan Le Breton: Heroes 7 si každý upraví podle sebe.

Rozhovor fajn, jen mě trochu děsí ten trend: my uděláme polotovar hry a vy si za něj zaplatíte a doděláte si jej k obrazu svému.

Ale za podporu modderů a promakaný editor mají u mě velké (smajlík s pluskem)! Kéž by bylo tak snadné modovat/editovat MaM X  :'( To byl už od šestého dílu můj sen, vytvořit si vlastní dobrodruštví v RPG světě MaM.
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #78 kdy: Září 19, 2015, 17:10:55 »

Jako trend to hezké není, ale zase to dává právě větší naději, že s tím bude v případě nutnosti komunita moci hnout. Stejně tak, že Limbic má sice nakročeno pokračovat i na dalším díle, ale jistota to není. Zaujala mě tam pak ještě ta zmínka o případné RPG sérii, ale to si Erwan možná rýpl schválně, aby navnadil fanoušky :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #79 kdy: Září 24, 2015, 11:05:34 »

Nechci se nějak vnucovat, ale na novinkách je speciální oznámení, viz http://www.svetmightandmagic.cz/index.php :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #80 kdy: Září 24, 2015, 11:18:40 »

Nechci se nějak vnucovat, ale na novinkách je speciální oznámení, viz http://www.svetmightandmagic.cz/index.php :D

Paráda, hned mě to praštilo do očí (což je dobře!)  :o

Pokud ti to nebude vadit, hodil bych na WoH krátké info, že pořádáš také soutěž k H7, ať mají lidi více šancí :)
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #81 kdy: Září 24, 2015, 11:40:29 »

To klidně hoď, počítám s tím, že to lidé zkusí na obou frontách :)
IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #82 kdy: Září 24, 2015, 14:05:55 »

To klidně hoď, počítám s tím, že to lidé zkusí na obou frontách :)

Hozeno :)

Jinak Uplay právě zpřístupnilo "preload" Heroes VII, takže máte-li digi edici, můžete vesele sosat, přeci jen to je pár giga dat.
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

JCMurphy

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 461
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #83 kdy: Září 24, 2015, 19:18:42 »

cool... určitě se pokusím :D akorát mám teď trip na víkend s babčou do maďarska a byl bych radši kdyby se účastnilo míň lidí :(
IP zaznamenána
Zura ja nai, Katsura da!

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #84 kdy: Září 26, 2015, 09:31:04 »

Přemýšlím ještě, jakým způsobem provedu hlasování. Jestli to svěřit technice, nebo udělat klasiku v klobouku. Zas tak velkou účast nečekám. Navíc pořád ještě nemám zkompletované otázky :) Zatím mám jen určitou vizi. Soutěž už se pomalu objevuje i na webech mimo komunitu. Někdo někde plácl jen 3 otázky, jinde nemají podmínky raději ani upřesněné ... No, nevím, zase abych to v poměru k tomu nepřekombinoval :D

Výhry mám jinak už doma. Trochu jsem se zalekl poznámky na dodávce, že jedno tričko má velikost M a druhé L - obě jsou naštěstí L. Pochybuju, že to bude někdo vážně nosit, aby si ho nezničil, ale kdo ví? Flashka jinak vypadá perfektně a rozhodně to není žádný malý kousek, takže pokud nemáte ještě předobjednánu sběratelku, asi bych doporučil sáhnout opravdu po Playzone. Hrnek je sice užitečný, ale tohle se dá alespoň vystavit jako doplněk k sošce. Deníčky jsou takové kapesní vydání, ale škoda do toho psát. A taška je vyžehlená už z výroby :) Nechal jsem si vyrobit extra kartony pro poštu, takže nic nebrání tomu, o půlnoci soutěž spustit.

Ještě dodatek, pokud jsem to správně postřehl, na Indianovi se bude soutěžit i o sběratelku.
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #85 kdy: Září 28, 2015, 14:57:50 »

Ještě než přejdu k PR sdělení, tak jen drobnost k soutěži. Jak mě Tindo upozornil, otázka č.5 je poněkud zavádějící. Chybka byla u mě, protože to vzniklo jako sloučení dvou různých otázek, takže jsem trošku upřesnil odpovědi. Nicméně všichni, kdo zatím odpovídali, jí měli zodpovězenou správně, takže z tohoto pohledu se nic nemění.

JIŽ TENTO TÝDEN USEDNE NA TRŮN KRÁL STRATEGIÍ – VYCHÁZÍ MIGHT & MAGIC HEROES VII

Po dvou uzavřených betaverzích a ustavičném testování konečně přichází hra Might & Magic Heroes VII na pulty obchodů.

V této legendární strategii vládnete území mocného království a snažíte se budovat své zázemí i armády. Originální tahový systém průzkumu, bojů a budování dělá ze hry výbornou zábavu. Hru si můžete zahrát i s přáteli a to jak na lokálním multiplayeru na jednom počítači či online, anebo na lan připojení. Na výběr je šest frakcí, každá s mocnou armádou, epickou kampaní a editorem map vás zabaví na více jak 50 hodin.


Limbic Entertainment, stojící za sedmým Heroes, navíc sbíral tolik potřebnou zpětnou vazbu od fanoušků značky Might & Magic. Díky tomu se z Heroes VII stává ultimátní tahová strategie, která má skromný cíl: být tím nejlepším dílem, který byl doposud ze série vydaný. A první dojmy či recenze mluví samy za sebe.


Stále máte možnost získat předobjednávkové bonusy při zakoupení některé z edic, více se dozvíte na stránkách heroes7.cz. Sběratelská edice obsahuje kromě hry a speciálního obalu také sošku Ivana, soundtrack, litografie, karty a artbook.
IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #86 kdy: Září 30, 2015, 14:30:10 »

http://games.tiscali.cz/datum-vydani/vychazi-might-magic-heroes-vii-dil-co-se-pokusi-z-pevnych-disku-fanousku-vymazat-trojku-267072

Tenhle typ článků, resp. nadpisů mě vždycky rozesměje  :D Petr si asi spletl games s nedělním vydáním blesku. Zřejmě zadáno PR oddělením, počkám si na jejich recenzi, ale ta správná recenze na Heroes by neměla vyjít dřív jak po 50-100 odehraných hodinách/instalovaných patchů :)

Jinak já jsem mezi hrstkou vyvolených, kterým hra jde bez jediného problému, takže si zatím H7 užívám.
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #87 kdy: Září 30, 2015, 14:44:30 »

Njn, zase Games :D Včera jsme ještě v práci diskutovali nad tím, jak je možné, že tyhle věci dneska na webech vycházejí v tak hojném počtu a kolega měl docela dobrou poznámku - je to tím, že si je distributor hýčká a dostávají od něj klíče apod. Obzvláště extrém jsou pak umožněné Early Access a Press Kity, protože u nich se bugy zamlčují z důvodu, že se tak nějak automaticky počítá s tím, že budou přeci odstraněny :) Ovlivňuje to nakonec i ty recenze, které vlastně ve finále popisují nějaký neexistující ideální stav.

Já si ještě počkám. Krabici jsem nakonec ráno díky náhodě mohl na poště vyzvednout, ale opravdu čekám, až se vrátí prcek ze školky :D Pak dám vědět, jestli to u mě taky fachá bez problému.
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #88 kdy: Září 30, 2015, 18:39:05 »

Když už jsme u těch článků ... Dnes vychází Might & Magic: Heroes VII. Hned druhý odstavec. To je dost ošemetná věc. Série Heroes je tu s námi už moc dlouho a obliba kteréhokoliv z dílů je poplatná době. Přesto bych se hodně obával tvrdit, že většina fanoušků vyrostla na třetím díle. Moje "herní" generace vyrostla naopak na druhém díle a začala se drobit na díle čtvrtém. Obdobně by se totiž mohlo s úspěchem napsat, že řady současných obdivovatelů Heroes VII se rekrutují převážně z řad hráčů Heroes V.

Podle mě je ten marketing v tomhle postavený na hlavu a cpát k sedmičce mermomocí porovnání s Heroes 3 je absolutní nepochopení smyslu těch her. Nakonec uvědomil si to i Marzhin. Trojka prostě je a vždy bude nepřekonatelná, protože uměla skloubit něco, co přitáhlo hráče napříč žánry a netrpěla překombinovaností. Sedmička bude určitě skvělá hra, teda pokud to technicky dotáhnou do zdárného konce, ale už tu chybí ten pocit z té jedinečnosti dvojky a trojky. Sedmička je prostě nová hra, určená převážně pro novou generaci a je svou podstatou vzdáním holdu předchozím dílů, podobně jako je Might & Magic X vzdáním holdu krokovacím dungeonům ze série Might and Magic.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #89 kdy: Září 30, 2015, 20:18:24 »

Myslím, že tam chybí to propojení s Might and Magic, jekožto RPG hrou. Ta kobinace těch her v dřívější době totiž byla jedinečná. Člověk mohl vidět totéž, z jiného pohledu a tak odhalit tutéž věc znovu.
IP zaznamenána
Strana: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20