Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 16:29:43
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: MM6 - zvuk  (Přečteno 15432 krát)

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:MM6 - zvuk
« Odpověď #45 kdy: Prosinec 28, 2015, 19:18:40 »

Jde o hry z přelomu a počátku milénia, přesný výčet už si nevybavuju. Některé full 3D hry se rozběhly, některé ne. Nebo u toho blblo rozlišení. Běželo to jakoby v okně, ale kus okna byl mimo obrazovku. Jakmile se to objevilo, tak jsem hru odinstaloval s tím, že se k tomu vrátím později, jenomže mezi tím přišly Windows 10 a tam jsem zatím podobný test ještě nezkoušel. Ve Win 8.1 mi třeba nešly ani originální Baldur's Gate (EE edice samozřejmě jo).

Unreal Tournament třeba funguje bezvadně stále a tuším i Quake II šel dobře. Ostatně i hry na těhle enginech šlapou stále, byť třeba u Dark Vengeance jsem narazil na problém s instalací, což je zase jiná kapitola. Hry na Lit-techu tu asi nemám, vyjma MMIX, takže tam nemohu posoudit. DeusEx jsem taky nainstaloval. Wizard & Warriors jsou jasné, tenhle port byl nestabilní i na Windows XP.
IP zaznamenána
This is the end ...

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:MM6 - zvuk
« Odpověď #46 kdy: Prosinec 28, 2015, 20:40:42 »

Wizards and Warriors jsou potvory, no :-(. Až budu mít čas tak to s nima pořešim, přinutim je šlapat, alespoň upřímně doufám. Fakt je, že ta hra je teda jeden velkej svinčík, někdo by zasloužil za ucho.
.
Můžem bejt rádi, že mm6-8 jsou tak kompatibilní jak jsou a když zloběj, tak se tu lidi vždycky nějak dovolaj pomoci, což je super.
IP zaznamenána

marty63

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 59
Re:MM6 - zvuk
« Odpověď #47 kdy: Listopad 26, 2017, 22:08:33 »

Ahoj, vím, že je to strašně staré, ale třeba to ještě někomu pomůže. Pokud neslyšíte hudbu ve hře z GOG instalace je to tím, že jste nainstalovali GrayFace patch. Pro rozchození je nutno zeditovat ini soubor jak už bylo popsáno jinde (NoCD=1, Play MP3=1). Potom je nutno v instalačním adresáři hry vytvořit složku Music a všechny soubory s příponou MP3 ze složky Sounds  do ní přesunout (ne audio.snd). Funguje to, osobně vyzkoušeno.
Omlouvám se za původní mystifikaci, že na vině je GOG instalace.
« Poslední změna: Listopad 27, 2017, 09:03:56 od marty63 »
IP zaznamenána