Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 10:20:23
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 [2] 3 4 ... 8

Autor Téma: Ubisoft obnovuje práci na MMX.  (Přečteno 41235 krát)

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #15 kdy: Září 17, 2015, 12:18:56 »

Pro normálního uzivatele jsou Win XP + dnesni hry nesmysl. Ale jinak souhlasim s tim ze Win 10 jsou hodne podivne. problém zrejme nastane ve chvili když zacnou vyvojari delat hry Dx 12 only a na win 10 z toho budou nejake benefity (lepsi vykon, grafika, funkce). Verim ze budou hry které ponesou nalepku Win 10 only. Masova penetrace Win 10 je silena, takze jejich masova podpora zacne urcite co nevidet. U win 10 nechapu třeba jakousi propojenost z Xboxem One, k cemu by mi to jako mělo byt? Obe platformy funguji samostatne a jedna druhou naprosto nepotrebuji. Ale zrejme jen do doby nez Mikroměk rozhodne jinak.

MS udelal genialni tah s tim ze Win 10 dal ,,zadarmo,, takze je vlastne jedno jaky ten systém je, ridi se to heslem, darovanému koni na zuby nekoukej.

Nemoznost poustet starsi hry se ochranamy Securom nebo Starforce me dokonale od tohoto systemu odradila, ale mam obavu ze za nejaky cas mi (pokud budu chtit hrat nove hry) nic jiného nezbude.
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #16 kdy: Září 17, 2015, 12:32:50 »

Sranda je, že se win10 stahují do PC jako aktualizace i přes to, že je člověk nechce :). Myslím, že ti nešťastníci, kteří používají win8, mají zřejmě jasno a pro ně je přechod na 10ky jasná volba. Horší jak 8čky to prostě být nemůže. Lidé mající 7čky, si myslím, že nejspíše si to asi rozmyslí, tedy ne že by v 10kách a 7čkách byl takový rozdíl, 10 jsou v podstatě jen pomrvené 7čky s debilním ovládáním a "s přidanou hodnotou" v nefunkčnosti některých věcí, ale právě ta kompatibilita, ať už starších programů nebo her, je problematická. (to nemluvím o ovládačích, které také ne vždy fungují).

Na druhou stranu MS vydal prohlášení, že žádný jiný systém (tj žádné windows11 a podobně) již nebude, ale že 10ky jsou "služba", která se bude již jen nadále aktualizovat. Tedy logicky jak se bude blížit konec toho období, kdy to je zdarma i pro majitelé 7ček, si tito lidé tento systém opatří. I kdyby pak měli zase přejít na 7čky, prostě si vytvoří tu možnost 10ky mít (onu licenci na ně a na daný počítač). Licence 10tek se váže na konkrétní PC, tedy v této době budou také lidé své PC obnovovat, kde si již 10 koupí za plnou palbu, páč 7čky ani 8čky již nebudou k dostání a tak to bude zřejmě již napořád.

Propojení s XONE, myslím, že MS má značné problémy s prodejem XONE a tak jej tlačí, jak se dá, aby porazil PS4. Proto jako jednu z výhod uvádí ono propojení s WIN10 (tedy i v mobilní verzi). Což by mohlo umožnit třeba streamování her a tak. Myslím, že pro většinu lidí je to další sajrajt v PC, který nechce a kterého se nedokáží zbavit. Stejně jako většina těch supr aplikací od MS, které jsou ve windows již od počátku.

Celkově je cílem Microsoftu dle mého názoru udělat uzavřenou platformu, jako má Apple. Nebo alespoň částečně uzavřenou, jako má třeba android, tedy veškeré aplikace se budou jakože prodávat přes obchod MS, který nad nimi bude mít plnou kontrolu a zisk z nich.

Nicméně, než v dnešní době používat XPčka, to raději ten linux, v nějaké odlehčené verzi.
« Poslední změna: Září 17, 2015, 12:41:42 od Milhaus »
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #17 kdy: Září 17, 2015, 12:40:53 »

4Templayer: Kopl jsem do sebe po ránu pár pivek, ale asi jich ještě nebylo dost ... takže si se ve svých 24 letech stal úspěšným hackerem MS serverů??

4Milhaus: Desítky byly jasná volba, 8.1 jsou dobré, ale desítky nakonec odstranily některé věci, co mi předtím vadily.

IP zaznamenána
This is the end ...

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #18 kdy: Září 17, 2015, 12:54:36 »

mam dojem ze to s tema Win 13 je jen vtip (doufam) :)
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #19 kdy: Září 17, 2015, 14:16:46 »

4Milhaus: Desítky byly jasná volba, 8.1 jsou dobré, ale desítky nakonec odstranily některé věci, co mi předtím vadily.

no ano, tak to má většina lidí. Neměl jsi 7čky, ale na 8čky si přecházel tuším rovnou z XP. A vzhledem k tomu, že 10ky jsou defakto jen aktualizace 8ček, kde odstranili zejména to skvělé Metro (což byl jakože ten hlavní a jediný "přínos" 8ček vůči 7čkám). Tedy 8čky jsou defakto jen "vylepšené" 7čky o super ovládání a 7čky jsou defakto jen opravené Visty, které konečně začaly jakštakš fungovat a Visty jsou víceméně jen zmrvené XP s možností přejít na 64bit (jakože ono existují i XPčka v 64bitové verzi). V 10kách pak vytvořili vůči osmičkám naprosto revoluční změnu v ovládání v podobě nabídky Start, která všem jejím uživatelům vyrazila dech, do které bohužel, opět narvali metro, tak přejít z 8ček na 10 je logický krok. Ono tedy i 8čky se daly pomocí programů 3tích stran upravit, aby v nich nebyla po metru ani památka, ale už to byl zásah zvenčí.

Nicméně pro MS je Metro evidentně naprosto zásadní platforma, jelikož se to právě váže na ten jejich obchod s aplikacemi, na kterém by rádi rýžovali ty zlaťáky (zatím tedy dost neúspěšně). Takže Metra se nejspíše na PC nezbavíme. Ale v 10kách to alespoň zmírnili.

Každopádně MS čekají krušné časy, jelikož to období monopolu, kde si mohl spokojeně lebedit a nedělat nic, popřípadě zavádět absurdní licenční politiky na své OS a plácat se po rameni, jakýže to má skvělý systém, když jej používá 98% PC, je pryč. S nástupem mobilních platforem a tím i zmenšení prostoru pro PC, už zkrátka monopol na PC v oblastech OS nestačí, MS se probudil z toho krásného snu do poměrně dost drsného konkurenčního prostředí a začal to "řešit" - viz ony skvosty, jako win8, win10, trošku se bojím, čeho se ještě dočkáme.
« Poslední změna: Září 17, 2015, 14:19:48 od Milhaus »
IP zaznamenána

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #20 kdy: Září 17, 2015, 16:00:23 »

Pro normálního uzivatele jsou Win XP + dnesni hry nesmysl. Ale jinak souhlasim s tim ze Win 10 jsou hodne podivne. problém zrejme nastane ve chvili když zacnou vyvojari delat hry Dx 12 only a na win 10 z toho budou nejake benefity (lepsi vykon, grafika, funkce). Verim ze budou hry které ponesou nalepku Win 10 only. Masova penetrace Win 10 je silena, takze jejich masova podpora zacne urcite co nevidet. U win 10 nechapu třeba jakousi propojenost z Xboxem One, k cemu by mi to jako mělo byt? Obe platformy funguji samostatne a jedna druhou naprosto nepotrebuji. Ale zrejme jen do doby nez Mikroměk rozhodne jinak.

MS udelal genialni tah s tim ze Win 10 dal ,,zadarmo,, takze je vlastne jedno jaky ten systém je, ridi se to heslem, darovanému koni na zuby nekoukej.

Nemoznost poustet starsi hry se ochranamy Securom nebo Starforce me dokonale od tohoto systemu odradila, ale mam obavu ze za nejaky cas mi (pokud budu chtit hrat nove hry) nic jiného nezbude.

Ono mi jde spíš o to, že moderních her, které jsou dobré, je vyloženě několik, kdežto starých dobrých her jsou tisíce. Jinak povedlo se mi na XPčkách rozjet directx 10 propojením knihoven, jakštakž to fungovalo (ozkoušeno na Crisis 3 a ještě jedné hře, kterou jsem hrál cca 1 xD ), jenže aplikace jedoucí na directx 9 (tzn. 99% u mne ... mám víc jak tisíc aplikací nainstalovaných v PC, už nějakých 11 let jsem nereinstaloval. xD Stačí se o to dobře starat a udržovat), které jsem takto mírně donutil jet pod ne moc stabilní verzí dx10 mi padaly, nespustily se atd., takže jsem změny musel nakonec vrátit. Ale jestli jednou přijde doba, kdy vyjde nějaká dobrá dx 11-12 hra pro Win10, tak to ještě zkusím a popřípadně zveřejním na kanálu, jako obvykle. A nebo si dualbootnu sedmičky a bude. xD (už jsem na to pomýšlel s EverQuest Next, ale s mým uploadem 15 kB/s ... když je v doporučovaných 100 Mb/s (ano,můj upload v Bajtech, u nich v bitech, bity je třebas dělit osmi, aby člověk viděl požadavek v bajtech, spousta lidí to neví / zapomíná a pak tu máme skvostné tarify od O2 ...).

Na sedmičkách mi například vadí odebrání 16-bitového subsystému a v případě 64 bitové verze též jetí 32bitových aplikací v subsystému / v podstatě kompatibilitě (ikdyž to je blbý název, ale v češtině pro toto nenalézám lepší slovo), přestože absolutní většina aplikací je 32-bitových (proč ne 64-bitových? Protože nepotřebují být 64-bitové ...)

Jsem rád, že tu vidím pár inteligentních lidí, kteří si informace proaktivně vyhledávají, místo aby věřili těm sračkám z televize a různých zpravodajských webů (skvělé windows 10 přicházejí! Jsou rychlejší! -_-)

 "Na druhou stranu MS vydal prohlášení, že žádný jiný systém (tj žádné windows11 a podobně) již nebude, ale že 10ky jsou "služba", která se bude již jen nadále aktualizovat." - od Milhause

Nevěřím. Cituji Einsteina - Skepticismus je prvním krokem k inteligenci.
Kdyby tohle byla pravda, jak by asi Microsoft vydělával? Jako hypoteticky, pokud by byl ms firmou založenou jen na xboxu, tak by po vydání xbone krachl.

To s tím hacknutím byl samozřejmě vtip, rozhraní naprogramoval Illidan, grafiku nakreslil Fuzimi, já udělal skript, napsal všechny texty, řekl co jak bude a vše sestříhal do funkčního celku. Kdybych se měl hacknout na servery ms, tak bych si odsud ještě odnesl nějaký vir. Před pár měsíci (nebo už je to déle? Stačí zagooglit) byl přeci případ, kdy se do mobilu s windowsem hacknulo 5 leté dítě. Jednoduše napsalo mezerník a bylo uvnitř. Byl kolem toho vcelku poprask, jak moc málo je software od ms zabezpečený.

Jinak pro lidi, co jsou oldschool jako já, tu mám video, ve kterém ukazuji MODERNÍ hry, které jsou podle mne dobré. A když se líbí mne, tak už musí každému. xD

IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #21 kdy: Září 17, 2015, 16:40:37 »

Ještě že ty Windows tak neprožívám :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #22 kdy: Září 17, 2015, 16:50:21 »

Ještě že ty Windows tak neprožívám :D

Taky možnost. Budeš žít déle. xD
Jako ghůůůůůůl po atomovce. (z Fallouta 1+2, ne těch zombie verzí z nových Falloutů ...)
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #23 kdy: Září 17, 2015, 18:56:13 »

Nevěřím. Cituji Einsteina - Skepticismus je prvním krokem k inteligenci.
Kdyby tohle byla pravda, jak by asi Microsoft vydělával? Jako hypoteticky, pokud by byl ms firmou založenou jen na xboxu, tak by po vydání xbone krachl.

mají v plánu vydělávat na tom, že se systém vždy váže na zařízení. Tedy u PC na základní desku, jakmile jí zmeníš, musíš koupit vždy nový systém. Pokud pojedeš na 10 let starém PC, pak to dělat nebudeš muset. U mobilních zařízeních, kam by se MS velmi rád nacpal, to je pak jasně dané. I když on tedy MS vydělává nemálo i na každém zařízení s androidem, takže může být alespoň jeho právní oddělení v klidu.
IP zaznamenána

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #24 kdy: Září 18, 2015, 13:00:42 »

mají v plánu vydělávat na tom, že se systém vždy váže na zařízení. Tedy u PC na základní desku, jakmile jí zmeníš, musíš koupit vždy nový systém. Pokud pojedeš na 10 let starém PC, pak to dělat nebudeš muset. U mobilních zařízeních, kam by se MS velmi rád nacpal, to je pak jasně dané. I když on tedy MS vydělává nemálo i na každém zařízení s androidem, takže může být alespoň jeho právní oddělení v klidu.

To jsou kurvy. Základovku měním každé dva roky. Mám poměrně high-end PC. Tedy hlavní. Pak mám laptop a starobylé PC od kámoše. No stejně bych si systém nikdy nekoupil ... xD S láskou vzpomínám na doby, kdy člověk prostě měl origo cd / dvd a hotovo. Dnes už by takové médium bylo na jedno použití (a je, pokud prodávají i krabicově, o čemž nevím).

Hlavní PC -
AMD Phenom II x3 3GHz (trojjádro)
4 GB RAM
AMD ATI HD 6tisíc něco grafárna, 2 GB
2.5 TB hadrů (dva 1 TB a jeden 500 GB)
1280x1024 CRT monitor! xD (měl jsem i 1600x1200 monitor, ale ten mi odešel, chudáčci CRTčka)
XPčka 32bit (s nadjádrem 64bit z Vist. Z Ultra Edition. Docela pěkné, 32bitů jede normálně a 64bitů v režimu kompatibility ... klasické systémy novější co jsou 64 bitové to mají naopak, 64 bitů jedou normálně a 32bitů v režimu kompatibility, jinými slovy kde není jisté, jestli to vůbec pojede jak má.)
Já vím, teď už to tak high-end není, potřebuji lepší procák a další 4 GB stick (ohledně RAM bariéry viz. mé předchozí posty, aby mi tu někdo nevykládal, jak to nejde ...)

Laptop -
Intel B950 procák - 2 GHz dvojádro (slabina)
4 GB RAM
Nvidia GeForce GT 630m 2 GB vlastní paměti
Trvalo mi víc jak půlroku, než jsem do něj narval XPčka, protože na ně nebyly ovladače. xD Musel jsem editovat knihovny.

Oldie PC -
jednojádrový procák 1 GHz
500 MB RAM
60 MB grafárna od Intelu
Windows 98SE. Taky mi trvalo dlouho, než jsem je tam narval. Ty svině jsou závislé na primary master / secondary master / primary slave / secondary slave PATA, o nějakém RAID rozhraní a NTFS formátování nemluvě (ale i to jsem tam narval. xD skrze ovladač) s KernelEX rozšířením (tzn. rozjedou i aplikace z XPček). Jak se hodilo při hraní Diabla 1 Hellfire přes IPX. xD Hlavním důvodem je jetí serveru pro Sacred Gold, protože ten je tak blbě naprogramovaný, že nedokáže vytvořit server na vícejádrovém procesoru (a ne, přiřažení jen jednoho jádra nepomáhá. V biosu prý ano, ale hrozí odvaření, takže jsem to raději nezkoušel). Možná ještě na Lionheart (RPG od Interplaye / Black Isle / nebo jak se zrovna jmenovali), protože to má rozmazanou grafiku kolem postav pod XP u mne a nevím proč. Nebo to byl Arcanum? Spíš ne.

Jsem rád v hospodě s Old school fandy. ^__^
« Poslední změna: Září 18, 2015, 13:11:43 od Templayer »
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #25 kdy: Září 18, 2015, 13:23:06 »

Windows 8 a 8.1 ... klasické DVD v malé krabičce, možná by to chtělo občas originální OS taky kupovat ;)

Pokud si pamatuju Windows 98SE umí NTFS nativně, alespoň si teda nevybavuju, že bych to v nich musel řešit. RAID se klasicky načítá před bootem OS z externího média (3.5 disketa apod.) a pak se teprve instaluje do systému, čemuž se vzhledem ke stáří 98SE ani nedivím. Nativně to umí snad jen SCSI, což bylo i v té době výhodnější řešení.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #26 kdy: Září 18, 2015, 13:57:19 »

No u raid záleží na řadiči. Ani 7čky neumí se nainstalovat na raid pole, pokud je řadič novější. U XP tento problém byl standart. Většinou jsem to řešil tak, že jsmem upravil samotné instalačky pomocí programů, jako je nLite nebo vLite a podobně, doplnil je o ovladače, aktualizace atd.

Pokud už ale používat XP a chtít víc paměti, pak je asi lepší používat ty XP v 64bitové verzi. Osobně na svém PC mám dualboot s win7 a právě s xp64, potřeboval jsem to především dřív, kvůli starším hrám, které na 7čkách nejely dobře, ale teď už to moc nepotřebuji.

Nejsem si úplně jistý, jak je to s dualbootem s win8 - 10, jelikož co jsem tak zachytil, tak s tím bývají určité problémy. Ale nezkoušel jsem to, nebyl k tomu důvod.

Ono celkově dělat nějaké velké úpravy systému na úrovni jádra není příliš dobrý nápad. Některé věci tak sice jakože fungují (ale ani to ne vždy jak by mělo, mnohdy se to tváří jen na oko jako funkční, ale způsobuje to značné chyby a ve finále dané funkce ani nefungují), ale celkově je to spíše nefunkční a nestabilní. To už je lepší opravdu třeba ten linux a nějaké jeho programy pro virtualizaci PC s nějakým OS. (popřípadě to funguje i ve windows, ale tam je to zase o trochu horší). WMware a Virtualbox mají dokonce i podporu pro directx (tj dokáží jej emulovat), ale v případě Virtualboxu to není žádná hitparáda (imaginární grafická karta tam není příliš dobrá). WMware je v tomto ohledu výrazně lepší, nicméně je to placený software. Na dosové hry pak stačí použít dosbox, popřípadě jeho nástavbu dfend. Tam to funguje vždy a nebyl s tím problém.

Mě většina starších her koupených na gog, o které jsem tedy stál (což je většina RPG her, které tam mají :) ) fungují bez problémů i na win7. Řekl bych, že z nějakých důvodů mají problémy spíše hry novější, ale ne úplně nové. Třeba s gothicem jsem měl problémy, na 7čkách se kousal, i když fps se pohybovalo vysoko. Na 8čkách fungoval úplně špatně, na 10kách myslím snad ani nefunguje vůbec (co tedy vím). Naštěstí ta hra má velkou komunitu moderů, kteří udělali různé patche, které to zprovoznili a ještě i graficky vylepšili. Tedy hry, které již fungují pod directxa jsou ve 3D, současně jsou ale starší, mívají potíže. Naopak třeba Might and magic 6 - 8, který je starší, měl problémy na XP, ale na 7čkách už jsem s tím problém neměl. Krom tedy pár drobností.


ps. zrovna ted zjišťuji, že na mém pracovním PC, který jsem updatoval na win10, nefunguje legálně koupený antivirus a win10 jej celý rozhodily. Nejde ani nainstalovat znovu, ani vypnout, ani odinstalovat a současně s tím ani nefunguje. Prostě super.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #27 kdy: Září 18, 2015, 14:35:06 »

XP jsou hezký kousek nostalgie, ale v mém herním repertoáru jsou hry, které mi buďto šlapaly i na Win8 a tudíž tiše předpokládám, že budou šlapat i na Win10, nebo pro ně bylo beztak lepší prostředí Win98 (třeba MMIX a tuším, že i Morrowind jel stabilněji). Ve skříni je stále pro všechny případy uložený starý PC, takže ve chvíli krize nejvyšší lze sáhnout po něm.
IP zaznamenána
This is the end ...

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #28 kdy: Září 18, 2015, 19:30:33 »

XP jsou hezký kousek nostalgie, ale v mém herním repertoáru jsou hry, které mi buďto šlapaly i na Win8 a tudíž tiše předpokládám, že budou šlapat i na Win10, nebo pro ně bylo beztak lepší prostředí Win98 (třeba MMIX a tuším, že i Morrowind jel stabilněji). Ve skříni je stále pro všechny případy uložený starý PC, takže ve chvíli krize nejvyšší lze sáhnout po něm.

U toho červeným nápisem "Emergency old PC" xD

Morrowind bych spíš řekl, že je na XP. Mám v něm pár desítek módů, všechny vylepšováky co mohu, všechny neoficiální patche a hlavně ... nemám češtinu. Čeština má ve hře tak nehorázné kolize, že se pak člověk nemůže divit, proč je to tak nestabilní, plus určitě nefunguje s některými neoficiálními záplatami. I morrowind extender mám pro některé složitější módy, co vyžadují úpravu .exe souboru. Konečně neprší venku skrze střechy a střížky. I pod strom se můžu schovat před deštěm! xD Někde jsem točil video o módech, které tam mám, kdyby někdo chtěl vědět plus návody, stačí říct a já to nějak pohledám. Každopádně mi to jede stabilně. Už jsem aspoň pět let nehrál s češtinami. Kromě tří výjimek - Dungeon Siege 2 (tam je čeština i tak dobrá, že člověk může hrát coop multiplayer s anglickou verzí a vše šlape ... naprostý kontrast k češtině jedničky), Darksiders 2 (ofiko, dobrá) a Heroes 2 (mám eng. verzi, jenže jsem hrál versus + coop s Fuzimim (kanál na YT TheFuzimi), měl češtinu a jeho čeština postupně začala počeštovat mou eng. verzi! Infekční čeština! xD ... samozřejmě mám vše nahraté, stačí vyhledat Heroes 2 "Templayer" Fuzimi a mělo by to najít, pak v popisu videí je seznam videí a tam už je to vidět). Češtiny bývají mnohdy nekvalitní, nepřesné a ještě kurví hry. V Dungeon Siege 1 mulťáku například nevypadne jeden úkolový předmět ... z hlavní linie. -_-
IP zaznamenána

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #29 kdy: Září 18, 2015, 21:27:24 »

Ja mam stary hry rad, obvzlast ty na kterých jsem takzvane herne vyrustal, ale pro seriozni hrani se k nim uz nevracim. Par let zpet jsem za nima tak trochu udelal tlustou červenou caru, a když nejakou hraju, tak to je většinou proto ze nemam co jiného hrat nebo mam lehky zachvat nostalgie. Stare hry se snazim co nejmíň srovnávat s temi novymi, a je mi to jen ku prospechu. Rad si o starych hrach povidam, rad o nich ctu, ale z 90% je proste uz nehraju.
Takze bazirovani na starsich systémech u me odpada taky, pokud bude nutne upgradovat z win 7 na win 10 abych si třeba zahral nove Elder Scrolls az vyjdou, tak to udelam.
Samozrejme me stve když starsi hry na novem systemu nejdou, ale spis z toho duvodu, ze pak mam doma krabice s hrama které jsou tak trochu na nic, a jsou vazne jen na koukani (coz jsou vlastne i když by fungovali). Celkem jsem se od toho lpeni na minulosti oprostil, a muzu rict ze mi je tak herne o dost lepe. Clovek by cekal v mem veku ze to bude spis naopak, ale mam radsi progres vpred, nez zpet. :)
IP zaznamenána
Strana: 1 [2] 3 4 ... 8