Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

• Únor 16, 2019, 20:09:10
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: U play odměny???  (Přečteno 1413 krát)

Návštěvník

• Host
U play odměny???
« kdy: Listopad 23, 2014, 11:08:09 »

Zdravím hoši
Možná že už to tu proběhlo, nějak sem to nenašel.
Proč mi Uplay nedává body za dokončené akty??
IP zaznamenána

Elemir

• Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
U play odměny???
« Odpověď #1 kdy: Listopad 23, 2014, 18:29:18 »

Ahoj, to tu ještě nepadlo, ale můj odhad je, že ta hra vypadla z podporovaných. Zkus se obrátit kdyžtak přímo na podporu Ubisoftu.
IP zaznamenána
This is the end ...

Kusák

• Nováček
  • *
Re:U play odměny???
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 29, 2018, 20:46:07 »

Ahoj, oživuji toto téma. Hru jsem dostal na narozky teprve letos a čas na rozehrání přišel až o Vánocích. Mám zatím hotový ACTII, v aplikaci Uplay se mi zobrazují dosažené úspěchy, ale odměny za to nedostanu. Viz printscreeny na https://drive.google.com/open?id=1K_0lNQJFefA3x-c5TXCXwOh4l4z9EM-K
Na webu https://club.ubisoft.com/cs-CZ/games/
je hláška "Nemáte žádné hry kompatibilní se službou Ubisoft Club".
Víte někdo co s tím? Ty relikvie bych si rozhodně rád zpřístupnil a ten mňoukací dungeon taky.
IP zaznamenána

Elemir

• Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 30, 2018, 10:47:31 »

Ahoj, s tím se musíš obrátit na podporu Ubisoftu. S MMX vs Uplay jsou už někdy od minulého roku problémy - nejdou třeba nainstalovat nebo spustit atd. Co vím, tak obejít jde akorát Hromomečova helma, ale to nemá s Uplay Clubem nic společného.
IP zaznamenána
This is the end ...

Ivan

• Pokročilý
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 30, 2018, 12:45:23 »

Ahoj, přesně tohle jsem nedávno řešil s odemčením výzev v Heroes 6, které už taky není podporované. Vyprinstscreenoval jsem, že to mám ve hře odemčené a v klientu ne a napsal to na podporu. Asi po týdnu mi odepsali a odemkli mi to v systému.

Jinak ty relikvie jdou zpřístupnit úplně stejným způsobem jako Hromomečova helma, někde jsem k tomu viděl i návod. Stáhneš si nějakej excelovskej soubor, kterým přepíšeš něco v adresáři hry. Relikvie pak dostaneš při splnění hned prvního úkolu na strážnici v Sorpigalu. Teoreticky jde ten doubor upravit tak, abys relikvie dostal při splnění libovilného úkolu, ale do toho bych se já osobně nepouštěl.

Bohužel v PC mám taky jenom ten na Hromomečovu helmu, protože Relikvie jsem měl normálně přístupné z originální verze hry, tenkrát to ještě fungovalo. Naštěstí jsem si vytvořil všechny typy družin, se kterými bych chtěl hrát a hned si to uložil a sejvy si nechal, takže při nějakém budoucím hraní nebudu muset vytvářet novou hru, ale pouze naloaduju sejv ze začátku a tam už ty relikvie mám.
IP zaznamenána

tono

• Starší člen
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 31, 2018, 14:33:07 »

Asi pred rokom som hru inštaloval na čisté W10. Spomínané relikvie sa inventári neobjavili a ani nebolo možné vojsť do dungeonu Mňoukání. Až keď som celú hru dokončil a znova rozohral s inou partiou, všetko zase bolo OK. Dnes som to po roku pokusne skúsil a stále to funguje.
IP zaznamenána

Kusák

• Nováček
  • *
« Odpověď #6 kdy: Leden 24, 2019, 14:41:24 »

Ahoj, díky všem za rady - píšu jak to dopadlo.
Napsal jsem na podporu, ozvali se asi za týden, že by chtěli nejen snímky z klienta ale i ze hry. Mezitím jsem vlastně hru dohrál (kromě DLC) a měl bych tedy mít 100 U bodů. Tak jsem poslal nové snímky jak z klienta tak ze hry. Tentokrát si dali na čas, odpověď přišla až za 14 dní, že problém předávají dál. A za dva dny jsem měl body přidělené mohl jsem si tedy odměny odemknout.
IP zaznamenána

Ivan

• Pokročilý
« Odpověď #7 kdy: Leden 24, 2019, 15:29:38 »

Kusák: Vidíš to, oni na podpoře Ubi se snaží vyjít vstříc, když je tohle v jejich kompetenci, i když hra už asi nějakou podporou neoplývá a ještě jeden patch by potřebovala jako sůl. Taky mi pomohli u už nepodporovaných Heroes 6.

tono: Vím, že to zní blbě, ale klidně si vytvoř party, se kterými bys chtěl někdy v budoucnu hru hrát a ulož si je, protože tady člověk nikdy neví. Já jsem si udělal pár sejvů po založení hry a pak se tady řešilo, že ty relikvie nefungovaly nikomu. Takhle to máš pořešené. Achievementy jsou za dohrání hry za partu bojových povolání, za partu magických povolání a za partu hybridů. Tak kdybys to chtěl splnit, tak si předpřipravíš tyhle party. Já mám splněno akorát tu bojovou partu, kdy jsem měl 4 tanečníky meče, ale jiné varianty mám raději zálohované.
IP zaznamenána

tono

• Starší člen
« Odpověď #8 kdy: Leden 24, 2019, 17:57:29 »

tono: Vím, že to zní blbě, ale klidně si vytvoř party, se kterými bys chtěl někdy v budoucnu hru hrát a ulož si je, protože tady člověk nikdy neví. Já jsem si udělal pár sejvů po založení hry a pak se tady řešilo, že ty relikvie nefungovaly nikomu. Takhle to máš pořešené. Achievementy jsou za dohrání hry za partu bojových povolání, za partu magických povolání a za partu hybridů. Tak kdybys to chtěl splnit, tak si předpřipravíš tyhle party. Já mám splněno akorát tu bojovou partu, kdy jsem měl 4 tanečníky meče, ale jiné varianty mám raději zálohované.

Samozrejme aj to je možnosť. Osobne na relikviách nejak extra nelipnem, a okrem toho si ich viem do inventára dostať ;)
IP zaznamenána

+ Rychlá odpověď