Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 07:15:25
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Podakovanie adminovi  (Přečteno 10445 krát)

STJ

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Podakovanie adminovi
« kdy: Březen 04, 2014, 20:17:32 »

Ahojky !
 Ako verny hrac RPG a hlavne M&M by som ti uprimne rad podakoval za tvoju snahu a ochotu tieto stranky viest, zveladovat atd. Je to snad jedna z najlepsich stranok, aku som kedy videl a dufam, ze stranky vydrzia a nepolavis v nastavenej kvalite.

  Za vsetkych fanusikov M&M ti dakuje
                                                                      STJ
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Podakovanie adminovi
« Odpověď #1 kdy: Březen 04, 2014, 21:31:14 »

Ahoj a děkuji pěkně. Určitě se budu snažit, udržet to tu co nejdéle a v přijatelné kvalitě.
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
Podakovanie adminovi
« Odpověď #2 kdy: Březen 05, 2014, 06:46:41 »

Ahoj, také bych ti chtěl poděkovat, máš nádherný stránky moc hezky uspořádaný a zároveň jsi moc ochotný poradit s nějakým problémem, když si hráč právě neví rady, ikdyž se jedná o maličkost. Podle toho co jsem se díval na internetu a hledal zprvu rady, tak tvoje stránky o světě Might and Magic vedou na celé čáře a doufám si říct že jsou nejlepší na celém internetu.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Podakovanie adminovi
« Odpověď #3 kdy: Březen 05, 2014, 23:24:19 »

Ahoj a díky. Jsem rád, že se to podařilo dotáhnout až do takovéto podoby a stránky dokáží pomoci i dnes, resp. že je o Might and Magic stále zájem.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Podakovanie adminovi
« Odpověď #4 kdy: Březen 10, 2014, 13:38:44 »

Též bych chtěl poděkovat za tyto stránky, i když jsem je našel až později, kdy jsem měl již ve světě MM odehraných mnoho hodin. Spíše mě inspirovaly k různým jiným postupům, jak tu hru hrát a taky hledat ve hře věci, které mě nikdy ani nenapadly hledat :).
IP zaznamenána

Walker

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Podakovanie adminovi
« Odpověď #5 kdy: Březen 10, 2014, 19:43:35 »

Taktez dekuji za stranky a je velika skoda ze byla odstranena sekce MMX kde jsem nasel plno zajimavosti a informaci.
IP zaznamenána

alii

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Podakovanie adminovi
« Odpověď #6 kdy: Březen 10, 2014, 21:11:55 »

cawes
když jsem 8.3. vlezl na stranky MaMX  a videl "neexistujici stranka" nechtel jsem tomu verit.Myslim si ze i jak uz bylo uvedene je to opravdu jedna z nejlepších stranek co jsem vydel jak prehledu tak komunikace a komunity za to ti Elemire moc dekuji nejen proto ze bych tu hru bez tve pomoci asi nedal co se tyce hádanek a hlavolamu.Pokud by jsi chtěl tuto stranku z jakehokoliv duvodu ukoncit je to jen ciste tvoje věc a nikdo na tebe nemuže byt nastvanej, jestli ukonceni této stranky je z jiné strany tak at jse jdou vycpat :-)
jinak Elemire preji mnoho uspechu a diky moc za tyto stranky mej se fajn
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
Podakovanie adminovi
« Odpověď #7 kdy: Březen 12, 2014, 07:54:38 »

dakujem za to ze si opät obnovil funkcnost tychto stranok,
je tu naozaj obrovsky kus prace a tvojho vlastneho zivota,
pred 2 tyzdnami som ukazoval manzelke tvoje stranky a vysvetloval jej ake je to obsiahle a co tu vsetko je a ona ze wow to muselo zabrat casu,

drz sa a nevzdavaj to s nami ;)

s pozdravom ash2001
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Podakovanie adminovi
« Odpověď #8 kdy: Březen 18, 2014, 20:50:52 »

Díky všem za tu podporu a slova chvály. Jsem opravdu rád, že stránky mají svůj smysl a úplně mě postačí, pokud budou dále sloužit ať jako zdroj informací nebo jen jako inspirace. Docela mě mrzí ta unáhlenost z předchozích dní, ale pokud bych se měl vrátit zpět, těžko říci, zda-li bych to udělal jinak. Je to všechno taková divná souhra náhod a jak ubývá den za dnem, tak v tom mám paradoxně čím dál méně jasno. Jedno vím však jistě, byly to moje pochyby a jsem rád, že byly opravdu jen moje.

Ohledně desítky platí zatím to, co jsem napsal. Tohle je opravdu věc, kterou si musím nejprve dokonale ujasnit. Je mi líto, pokud to někoho odradí, ale mě jde mnohem více o obsah, než o statistiky návštěvnosti. Určitou představu mám, ale jasno zatím nikoliv.
IP zaznamenána
This is the end ...

Winterson

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 46
Podakovanie adminovi
« Odpověď #9 kdy: Březen 18, 2014, 21:24:45 »

Elemire, nech to hezky uležet. Není kam spěchat a desítka se tu může objevit za dva, tři roky, možná pět nebo deset a nebo vůbec :)
IP zaznamenána

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
Podakovanie adminovi
« Odpověď #10 kdy: Březen 19, 2014, 11:14:04 »

Na druhou stranu proč komunitě odpírat to, co již bylo sepsáno (o MMX) a mohlo by jí pomoci? Osobně si myslím, že až ten nedodělaný "zbytek" by mohl přijít časem, nebo taky nikdy.
IP zaznamenána

STJ

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Podakovanie adminovi
« Odpověď #11 kdy: Březen 19, 2014, 13:38:01 »

íky všem za tu podporu a slova chvály. Jsem opravdu rád, že stránky mají svůj smysl a úplně mě postačí, pokud budou dále sloužit ať jako zdroj informací nebo jen jako inspirace. Docela mě mrzí ta unáhlenost z předchozích dní, ale pokud bych se měl vrátit zpět, těžko říci, zda-li bych to udělal jinak. Je to všechno taková divná souhra náhod a jak ubývá den za dnem, tak v tom mám paradoxně čím dál méně jasno. Jedno vím však jistě, byly to moje pochyby a jsem rád, že byly opravdu jen moje.

Ohledně desítky platí zatím to, co jsem napsal. Tohle je opravdu věc, kterou si musím nejprve dokonale ujasnit. Je mi líto, pokud to někoho odradí, ale mě jde mnohem více o obsah, než o statistiky návštěvnosti. Určitou představu mám, ale jasno zatím nikoliv.

 Ahoj Elimir!
     Ak mozem, tak by som sem rad pridal svoj osobny nazor na "pochyby" :) . Zacinal som este v 13 rokoch na starom ZX Spektru (respektive Didaktiku gama), postupne som prechadzal vsetkymi platformamy ( okrem ATARI -do Apple so teda nikdy z rozumnych dovodov nesiel-predsa len je to (bol to) OS urceny skor pre zapadne krajiny + USA) , hral som rozne druhy hier ale musim uprimne priznat, ze RPG sa mi dostalo do krvi najviac. Stare klenoty ako Black Crypt , Ambermoon atd. mi uz asi nikto nevrati, lenze ako sa vyvija doba, hry , hardware , tak sa vyvijame aj my hraci. Doby, ked sme stravili u neakeho problemu, zaseku v dungeone 2-3 tyzdne uz pominuli aj vdaka tak kvalitne spravenym strankam , ako su tie tvoje. Rozhodol si sa ako si sa rozhodol, ale kazdopadne si myslim, ze mozem za celu komunitu M&M napisat, ze tvoja praca ohladom M&M X mala zmysel. Forum mam prezrete odzadu dopredu (nehovoriac o zbytku stranik k ostatnym castiam M&M - vdaka nim som po 10 rokoch zase rozohral M&M7).  Ty jediny si samozrejme rozhodujes o tom, co zverejnis , co na stranky pridas , cim nam ostatnym ulahcis nas herny zivot ;) , ale rozhodne musim suhlasit s Killerovym nazorom. Kazdopadne neverim, ze ti navstenost stuple len kvoli M&M X , ja osobne ako som nasiel odkaz na tvoje stranky, som hned rozposlal odkazy na tvoju stranku, z dovodu profesionality tychto stranok a ci sa ti to paci alebo nie :) , uvedom si, ze to co si spravil s tymito stranky , bola sakramentsky dobra praca.
IP zaznamenána

Steelbrother

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Podakovanie adminovi
« Odpověď #12 kdy: Březen 29, 2014, 18:35:21 »

pridavam sa, skvela praca, chodim tu uz roky a vzdy, ked som hral nejaky diel MM som tu zavital a vzdy mi to dost pomohlo :)
IP zaznamenána

Ivoš

  • Host
Podakovanie adminovi
« Odpověď #13 kdy: Duben 10, 2014, 21:55:31 »

I já již několik let oceňuji tvoji práci. Uaaaa, firebaaaal :)
IP zaznamenána

Falagar

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
Podakovanie adminovi
« Odpověď #14 kdy: Květen 15, 2014, 11:42:55 »

Ahoj Elemire, dlouho jsem tu nebyl a rád bych se také přidal k ostatním a poděkoval ti za tvou práci :).
PS: perfektní recente na MM X a vcelku s tim zavěrem souhlasím, z desítky by se dal udělat plnohodnotný nástupce této legendární serie, ale dle mě se to né úplně Limbicu povedlo.

Asi si X stejně pořídím :) ale počkám až bude v nějaké levnější edici a hlavně trochu vyladěný co se týče bugů.
IP zaznamenána