Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 16:15:27
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: MMX problem pri spusteni  (Přečteno 7209 krát)

Návštěvník

  • Host
MMX problem pri spusteni
« kdy: Únor 03, 2014, 22:18:34 »

Ahoj, mam obrovsky problem.
Doteraz som hral MMX na WIN 7 32 bit, len mi to neustale padalo, cca 5-10 min. Vazne ma to rozculovalo, tak som na roznych diskusiach a forach zhruba vyzistil, ze na win7 64bit to az tak nepada. Uplne som nahodil novy WIN so vsetkymi updatmi, so vsetkymi ovladacmi najnovsimi niekolkokrat nanovo preinstaloval a stale rovnaky PROBLEM: Hra sa mi vobec nespusti vyskosi nachvilku len biele launcher okienko a zavrie sa... to je vsetko. Nemozem prist na to preco sa to vobec deje...

PC mam dobry (QUad core, 4GB RAM, 9800GTX+) a uz som nasiel rozne chyby co to mozu robit, media player, options64.txt vymazat pripadne pomenit, Klite codecy vymazat, zmenit nastavenia...... Stale rovnaky problem. Skuste poradit, dakujem pekne
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
MMX problem pri spusteni
« Odpověď #1 kdy: Únor 04, 2014, 12:06:14 »

Ahoj, ona hra launcher jako takový nemá, nemyslíš Uplay okénko? Druhá věc je, máš čistě Uplay verzi nebo Steam verzi? U Steam verze je třeba hru spouštět přímo přes Steam (ikonka na ploše možná načítá přímo Uplay). Jinak nevidím moc důvod, proč by to u tebe nemělo jít.
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
MMX problem pri spusteni
« Odpověď #2 kdy: Únor 05, 2014, 18:42:59 »

Mám taky koupenou krabici . DVD ani neškytne . Na Uplay jsem zatím neaktivoval . Zkus nejdřív aktivaci na uplay pak instalovat toto zkusím . Mám 8 a triple core . Jinak podobný .
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
MMX problem pri spusteni
« Odpověď #3 kdy: Únor 06, 2014, 10:24:20 »

Takze problem vyrieseny, dakujem za rady. Zatial mam verziu stiahnutu "nacierno" prave kvoli tomu ze ci to vobec pojde poriadne, ale idem si kupit DELUXE. V kazdom pripade problem som vyriesil uz ked som mal takmer sedive vlasy a to instalaciou MICROSOFT VISUAL C++ VSETKY VERZIE!!! Myslel som ze stacia prave tie x64 bitove ale su potrebne aj x86 bitove. A hned po nahodeni to bezi.

Prajem pekny den, inak super stranky som pravidelny navstevnik a fanusik MM serii

Oblacik
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
MMX problem pri spusteni
« Odpověď #4 kdy: Únor 16, 2014, 01:35:13 »

ahoj mam originalku a ked chcem letet do kovarny zivlu tak mam iba loading a nepusti mna to tam nevite co s tym?
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
MMX problem pri spusteni
« Odpověď #5 kdy: Únor 16, 2014, 13:45:29 »

Ahoj, máš digitální nebo krabicovou verzi. Každopádně zkus něco z těch rad, co už tu jsou (nemožnost jít do Act II apod.), případně koukni, jestli ti firewall neblokuje spojení. Příští týden by měl vyjít patch, co to snad vyřeší jednou pro vždy.
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
MMX problem pri spusteni
« Odpověď #6 kdy: Únor 17, 2014, 18:59:02 »

mam krabicovou verzi, akt 2 mam hotovy v kovarne sem uz byl ale jak sem stahel z uplay ten patch tam mna to tam uz nepusti... nejak sa to buglo a nevim ci mi to nespravi znovu ked si to rozehrajem od zacatku...
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
MMX problem pri spusteni
« Odpověď #7 kdy: Únor 17, 2014, 19:38:02 »

Zkus to úplně odinstalovat a nech to celé stáhnout přímo přes Uplay. Save pozice si raději zazálohuj (jejich umístění viz Technické informace ke hře, bod č. 6)
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
MMX problem pri spusteni
« Odpověď #8 kdy: Únor 18, 2014, 01:05:08 »

celkem zajimave , nepomohlo ani cele si to stahnut z uplay, skusal sem ale nainstalovat aj iba krabicovku a hrat offline bez patchu a tam mi to fungovalo
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
MMX problem pri spusteni
« Odpověď #9 kdy: Únor 18, 2014, 07:57:21 »

A odstranil si tu hru opravdu komplet? Nesmí ti tam zůstat nic z toho předchozího. Bez patchů se totiž u krabicovky nedostaneš k novému obsahu.
IP zaznamenána
This is the end ...