Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 15:12:50
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: drak na smaragdovém ostrově  (Přečteno 7481 krát)

pet

  • Host
drak na smaragdovém ostrově
« kdy: Květen 26, 2010, 14:34:15 »

Podařilo se někomu zabít draka bez editoru? ja jsem se o to pokoušel a nic...
IP zaznamenána

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #1 kdy: Květen 26, 2010, 22:27:38 »

IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #2 kdy: Květen 28, 2010, 18:07:32 »

škoda že neukazal sve vybaveni nebo vlastnosti....moc se mi to nezda...
IP zaznamenána

barjako

  • Host
drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #3 kdy: Červen 07, 2010, 20:34:38 »

ja som ho zabil ale hral som to tak 5,6 rokov dozadu
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #4 kdy: Září 15, 2010, 14:29:18 »

Je to celkem jednoduché :-) zabíjím tímhle stylem draka už kolik let :-D stačí si nakoupit co nejvíc modrých lektvarů, mít u všech postav luk a pak běhat a střílet do draka pokaždé po tom, co vystřelí on pak běhat dokola dokud zas nevystřelí a je řada na vás... jen se nenechat trefit ;-) no a pak když má člověk hodně času, může si pomocí save/load naplnit inventář těma nejlepšíma věcma :-)
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #5 kdy: Září 15, 2010, 14:31:58 »

P.S.: krom draka na Smaragdovém ostrově tímto zp. zabíjím i Wromthraxe a nepotřebuji nijak vysoký level :-). Na vyšším levelu draky ve venkovní lokaci zase pomocí tahového módu a kouzla létání (nahoru a dolu :-D).
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #6 kdy: Listopad 04, 2010, 15:34:04 »

Wromthraxe je nej zabit hulkama v tulareanskym lese najit pana vetru rovnou se tam vytrenovat na experta vzduchu pro car oko a nasbirat 4 rudy dobre kvality staci proletet tatalii a brakadu pak v eratii udelat hulky nejlepsi je imploze ale mraky taky staci zabit ho lze na 4 lvl ps:drak na smargdovim ostrove je ubozak jde ho zabit na 1 lvl jen behat kolem a sledovat jak strili na mape
IP zaznamenána

Arwek

  • Host
drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 19, 2010, 10:50:39 »

Draka jde s trochou štěstí zabít jak je ukázáno na videu výše.  Jednu hůlku má p. Malwick, druhá hůlka se při chvilce load/save objeví  jeskyni u samotného draka. Se dvěma hůlkami je drak za chvilku dole.)
IP zaznamenána

HansFraj

  • Host
drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #8 kdy: Červen 20, 2012, 15:24:34 »

Teď jsem to také zkoušel. Hůlka od Malwicka, Dva kouzelníci co hážou ohnivé šípy(magie ohně na čtvrté úrovni) a hromada modrých lektvarů(luky jsou k ničemu protože se s nimi netrefíš a mají nízký dmg).
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #9 kdy: Říjen 23, 2012, 20:56:10 »

Jo jo, chudák drak, vždycky musí na konci vypadat jako ježek. Samozřejmě, zabít a zlootovat tak, že už do konce hry nenajdete nic, co byste si mohli vyměnit :-D. A nebo taky ne. Podle nálady.
IP zaznamenána

veka

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 144
Re:drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #10 kdy: Březen 17, 2018, 10:58:11 »

Zdravím všechny, prosím vás a co asi tak nejlepšího, se dá z toho draka získat?
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #11 kdy: Březen 17, 2018, 12:46:51 »

Zdravím všechny, prosím vás a co asi tak nejlepšího, se dá z toho draka získat?

Tak to ti poviem úplne presne. Pred pár rokmi som vzal dar od p. Malwicka, ďalšiu podobnú palicu som dokúpil, najal Učenca a v jaskyni zabil draka. Z jeho mŕtvoly som postupne získal niekoľko artefaktov a relikvii, dva výbušné luky a plný inventár nadupaných itemov. V Harmodale som vyčistil hrad a v Bielom útese som zobral balíček kariet. A vieš čo sa stalo potom ? Vypol som hru a viac než rok som na ňu nesiahol. Proste nuda, pokazil som si dobrú hru a to hneď na samom začiatku.
IP zaznamenána

veka

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 144
Re:drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #12 kdy: Březen 17, 2018, 13:26:42 »

Vzpomínám si, že jednou jsem si dal tu práci a draka jsem taky zabil ale vím že jsem dostal jen nějakou obyčejnou sadu věcí a tak už jsem to nedělal a koukám, že to bylo asi dobře v tomto máš asi pravdu Tono.
IP zaznamenána

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #13 kdy: Březen 17, 2018, 14:08:15 »

No jo, nesmíš stát před mrtvolou a metodou save/load získat všechny artefakty ve hře. Já si vždycky naloaduju jeden artefakt, kterej do začátku hry dost pomůže, ale na druhou stranu ji neudělá hned od začátku příliš jednoduchou. Ale ke Tvé otázce: z draka na začátku Ti může padnout jakýkoli předmět ve hře, a to včetně artefaktů a relikvií.
IP zaznamenána

veka

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 144
Re:drak na smaragdovém ostrově
« Odpověď #14 kdy: Březen 17, 2018, 14:46:45 »

Prosím vás, můžete mi vysvětlit, jak metodou save/load můžete získat všechny artefakty, pochopím 1 pokud stojím u draka, uložím hru má to co jsem potřeboval už neloaduji ale pokud load použiji, tak přece ztratím ten artefakt co jsem získal.
IP zaznamenána