Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 19:34:32
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Soutěž o Might & Magic Heroes VII (27.9.-3.10.2015) UKONČENA  (Přečteno 9757 krát)

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296


Při příležitosti vydání strategie Might & Magic Heroes VII jsme si pro vás společně s distributorem Playman připravili soutěž o hodnotné ceny, které nám právě Playman do soutěže poskytl.

... původní oznámení včetně soutěžních otázek a podmínek soutěže naleznete na adrese http://www.svetmightandmagic.cz/web_obrazky/souteze/mmh7_soutez.php
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Soutěž o Might & Magic Heroes VII (27.9.-3.10.2015) UKONČENA
« Odpověď #1 kdy: Říjen 04, 2015, 12:10:52 »

Předně bych chtěl všem poděkovat za hojnou a zároveň přiměřenou účast ;) Trochu jsem se totiž obával návalu, neboť jsem se rozhodl provést soutěž s klasickým ručním vyhodnocením otázek a losováním, takže zpracovávat stovky odpovědí by mi asi dalo zabrat. Nechtěl jsem vyhodnocení svěřit skriptu, což se nakonec ukázalo jako dobrá volba. Celkem mi dorazilo 90 odpovědí, z toho 79 jich bylo zodpovězeno zcela bez chyb.

Trošku se tu ukázala moje nezkušenost s pořádáním soutěží, protože jsem si nedal úplně záležet na jednoznačnosti otázek. Tak nějak jsem nepočítal, že nad tím bude někdo hloubat :) První poznámka tedy přišla k otázce č. 5, kde jsem byl správně upozorněn na to, že Tarnum ve skutečnosti o svůj meč přišel a oháněl se jím nakonec Kilgor. Odpověď jsem proto kosmeticky upravil, ale na druhou stranu tuto otázku měli všichni správně. U otázky č. 4 nastala zajímavá situace, protože mě vůbec nenapadlo, že by do toho někdo počítal cokoliv neoficiálního. Pokud mi tedy někdo uvedl správnou odpověď b) a jako alternativu c) s vysvětlením, dělal jsem, jakoby tam ta alternativa nebyla zmíněna. Zajímavé pak pro mě byly chybky v otázce č. 2. Je vidět, že snaha Ubisoftu o přejmenování série slaví částečný úspěch. Nicméně název Might and Magic je vyhrazen pro RPG sérii a ta se na svět dostala opravdu v roce 1986.

Vyhodnocení otázek:

1. Jak se jmenuje zakladatel společnosti New World Computing a univerza Might and Magic? [b) Jon Van Caneghem]
2. Kdy vyšla první hra ze série Might and Magic? [a) 1986]
3. Jak se jmenoval předchůdce herní série Heroes of Might and Magic? [c) King's Bounty]
4. Kolik datadisků má Heroes of Might and Magic III? [b) 2]
5. Kteří dva hrdinové jsou zodpovědní za zánik Enrothu? [a) Gelu a Tarnum (resp. Kilgor)]
6. Která společnost se stala majitelem práv k Might and Magic po zániku 3DO? [c) Ubisoft]
7. Jaké univerzum je obsaženo v Might & Magic Heroes VII? [a) Ashan]
8. Jak se jmenuje herní studio, které vyvíjí Might & Magic Heroes VII? [b) Limbic Entertainment]

Ráno mě tedy čeká klasické losování z klobouku a poté budu výherce kontaktovat emailem. Protože ne všichni se v emailu podepsali, tak všechny výherce uveřejním až poté, jakmile budu mít patřičné info.

Každopádně díky i za různá pochvalná slova, připomínky apod. O případné další soutěži budu ještě uvažovat :)
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Soutěž o Might & Magic Heroes VII (27.9.-3.10.2015) UKONČENA
« Odpověď #2 kdy: Říjen 04, 2015, 12:24:19 »

Hlasování je již za mnou, ale jak jsem psal již po půlnoci, s vyhlášením vítězů ještě počkám, dokud od nich nedorazí potřebné údaje (vítěze už jsem obeslal).

Tak se alespoň můžete kouknout, jak hlasování probíhalo ...

Soutěžní klobouk

Všechny soutěžící zařazené do slosování jsem vytiskl na lísteček, lísteček sroloval a vložil do klobouku. A samozřejmě pečlivě zamíchal. Každého člena rodiny jsem pak nechal vytáhnout jednu ruličku.


1. místo


2. místo


3. místo

IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Soutěž o Might & Magic Heroes VII (27.9.-3.10.2015) UKONČENA
« Odpověď #3 kdy: Říjen 04, 2015, 13:17:11 »

No vidíš, to je losovací mechanismus! Já se mořil s tabulkama a generováním náhodných čísel a ty to máš pošéfované v rodině :) Dobrá inspirace na příští soutěž  :P

PS: DAS - to jsou sušenky?  :o
PPS: občas si utři prach na stojánku lampičky  8)
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Soutěž o Might & Magic Heroes VII (27.9.-3.10.2015) UKONČENA
« Odpověď #4 kdy: Říjen 04, 2015, 14:12:31 »

Přemýšlel jsem to hodit na skript, ale na počátku jsem si řekl, že pokud to bude účast do 500, tak to klidně vytisknu na lístečky. Je to takové lidovější :D

DAS je modelovací hmota, mám to tu na formy pro odlitky. Ten prach v reálu moc vidět není, tak jsem utřel jen stůl před monitorem. Po dlouhé době jsem si zas na stole pouklidil, už to byl nadlidský úkol ... vlastně jsem všechno přesunul na tu druhou polovinu stolu, která není na fotkách vidět :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Soutěž o Might & Magic Heroes VII (27.9.-3.10.2015) UKONČENA
« Odpověď #5 kdy: Říjen 04, 2015, 18:16:40 »

Údaje mám zkompletovány, takže mohu přistoupit k oficiálnímu vyhlášení výsledků:

1. místo - Lukáš K., Trenčín (Hra, Plakát, USB, Tričko, Blok)
2. místo - Jaroslav Petráš, Ostrava-Poruba (Hra, Plakát, Tričko, Blok)
3. místo - Ludmila Kretschmannová, Klobouky u Brna (Hra, Plakát, Taška, Blok)

Vítězům gratuluji a výhry zítra odesílám na poskytnuté adresy.
« Poslední změna: Prosinec 07, 2015, 22:01:45 od Elemir »
IP zaznamenána
This is the end ...

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
Re:Soutěž o Might & Magic Heroes VII (27.9.-3.10.2015) UKONČENA
« Odpověď #6 kdy: Říjen 09, 2015, 18:41:46 »

2. místo - Jaroslav Petráš, Ostrava-Poruba (Hra, Plakát, Tričko, Blok)
Vše* dorazilo jak mělo. Proto ještě jednou děkuji.

Měl bych otázečku. Ti, co vyhráli 1. a 3. místo sem chodí často, občas nebo nikdy? Která přezdívka jim konkrétně patří je samozřejmě jen jejich věc.

P.S. Respektive, vše kromě oznámení České pošty, když mě doma nezastihli. Holt, dneska podáte, pozítří dodáme, někdy možná oznámíme. Elemire, naštěstí jsem měl tvůj užitečný link.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Soutěž o Might & Magic Heroes VII (27.9.-3.10.2015) UKONČENA
« Odpověď #7 kdy: Říjen 09, 2015, 19:04:15 »

Není zač :)

Manželka má kartu České pošty, takže mi chodí i e-maily o stavu zásilek, vidím tedy i ty kódy. U nás to taky občas zatuhne. Jakmile mi mají doručit něco většího a náhodou to zrovna neveze dodávka z okresu, tak mi do schránky hodí jen lístek a musím na poštu (naštěstí oznámení vhodili vždy).

K té otázce - 1. místo sporadicky (má účet na fóru a pár příspěvků zde), 3. místo vůbec netuším.

Edit: Tak beru zpět, 1. místo se mi zaměnily nicky, tudíž taky nikdo aktivní.
« Poslední změna: Říjen 12, 2015, 22:24:45 od Elemir »
IP zaznamenána
This is the end ...