Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 10:11:06
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: poškodil jsem si savy  (Přečteno 6252 krát)

raaad

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
poškodil jsem si savy
« kdy: Červen 08, 2015, 11:43:28 »

V průběhu hry jsem si v  INI souboru umazal jeden save a už se mi nepovedlo nic nahrát.Pokusil jsem se to ještě ,opravit,(v tom INI souboru) ,ale dodrbal jsem to zřejmě úplně. Nenahraju nic.Jenže o krok zpět v tom RLD! pořád jakési savy jsou. Dá se s tím něco udělat? Díky za radu...
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:poškodil jsem si savy
« Odpověď #1 kdy: Červen 08, 2015, 12:38:05 »

A savy máš uložené kde? Na disku nebo na cloudu? Poznáš to v nastavení, kde je něco na způsob synchronizace se serverem, ideální je to nepoužívat, tedy vypnout. Pokud je to zapnuté, jsou na cloudu a s tím jsem nikdy raději neexperimentoval. Teoreticky by mělo stačit tuto službu vypnout a poslední save by se měl už uložit lokálně.

Jinak je možné, že hra to vzala jako změnu a vytvořila ti nový adresář pro save pozice, který je nyní prázdný. Koukni do adresáře C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames (dle systému, který máš nainstalovaný se to může lišit) a tady najdeš adresář(e) s číselným označením. Udělej si jejich zálohu, stejně tak toho ini souboru. Pak zkus tu nejjednodušší věc, prostě ten ini soubor smaž a hru nahraj. Pokud to nepomůže a ty číselné adresáře se save jsou dva nebo dokonce jich je ještě více, pak do každého originálního nakopíruj obsah toho nejaktuálnějšího (ten s nejnověji uloženými save). Pokud by ani to nepomohlo, vrať vše ze záloh a pošli mi ten ini soubor na mail.
IP zaznamenána
This is the end ...

raaad

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
Re:poškodil jsem si savy
« Odpověď #2 kdy: Červen 08, 2015, 13:30:18 »

díky za rychlou odpověď,půjdu hledat nastavení,ale protože teď momentálně nevím,kde,zeptám se hned:kde to je?
-a ta druhá věc-C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames ,to už se tu taky probíralo,takže jsem to hledal a ve files(x86) nic takového nemám,jen složka UBINOTA...
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:poškodil jsem si savy
« Odpověď #3 kdy: Červen 08, 2015, 15:37:21 »

Já pak doma přesně kouknu, kde to je. Teď tu možnost nemám.
IP zaznamenána
This is the end ...

raaad

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
Re:poškodil jsem si savy
« Odpověď #4 kdy: Červen 08, 2015, 18:47:33 »

nic jsem nenašel...nejsem počítačový mág....
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:poškodil jsem si savy
« Odpověď #5 kdy: Červen 08, 2015, 19:12:08 »

Raději se zeptám hned, co máš za verzi hry? V tom ini jsou uvedeny i lsg, což se používalo do verze hry 1.4. Druhá je pak, máš tu hru v Uplay neboli, je to originál?

Ten ini jinak vypadá po formální stránce v pořádku, akorát je potřeba vědět, zda-li odpovídají i indexy souborů.

Nastavení je jinak v tom samém adresáři pro Uplay.
IP zaznamenána
This is the end ...

raaad

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
Re:poškodil jsem si savy
« Odpověď #6 kdy: Červen 08, 2015, 20:05:04 »

Je to verze 1.3.1.   Hru mám od syna,předpokládám,že ji někde stáhnul....jinak,připadá mi,jako bys na mě mluvil cizí řečí,mám v tom hokej,potřebuju to po lopatě.Když MMX otevřu vidím tam dva soubory uplay_r1,ale to je DLL,to asi nebude ono...
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:poškodil jsem si savy
« Odpověď #7 kdy: Červen 08, 2015, 20:40:53 »

No, jenomže to právě celou situaci mění ;) Stažená = nelegální kopie má svoje specifika a v tom se zrovna rýpat nehodlám, tohle není stránka o warezu. V topicu Nabídka volných klíčů k hrám (Steam, Uplay apod.) jsme Milhaus a já nabízeli volné klíče, tak zkus, zda-li je nějaký volný a stáhni si originálku.
IP zaznamenána
This is the end ...