Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 11:17:47
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Kovárna živlů - pomooooc  (Přečteno 9687 krát)

jaradparbu

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
Kovárna živlů - pomooooc
« kdy: Květen 23, 2014, 08:34:02 »

Ahoj, myslel jsem, že to zvládnu, ale někde je chyba:(....
Jsem v kovárně živlů, zabil jsem prvního šefa (elementál země) a našel vpravo místnost, která je přehrazená harampádím.
Nemůžu se dostat dál. Vymlátil jsem všechny úrovně kovrány živlů, ale k žádnému dalšímu elementálovi se dostat nemůžu (přes světelné bariery). Která je další bariera, přes níž se mam dostat? A kde seženu klíč k té bariéře? Hledal jsem odpověď na fóru, ale nenašel a jsem fáááákt zoufalej:(. Díky
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #1 kdy: Květen 23, 2014, 09:14:07 »

Ahoj, zatím se v kovárně nikam jinam nedostaneš. Teď musíš přejít do Act II. Postupně budeš nacházet další úlomky živlů a s těmi si pak ty bariéry otevřeš. Kovárna živlů je udělaná právě tak, že se do ní budeš postupně vracet v průběhu celého děje.
IP zaznamenána
This is the end ...

jaradparbu

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #2 kdy: Květen 23, 2014, 10:08:48 »

Ahoj, díky za reakci. Já už jsem prošel hromadu míst a... Dostal jsem se ke Karthalu (tam nemůžu). Vybil jsem co se dalo, ale v hlavních úkolech nemám nic a nevím jak přejdu do Actu II. Někde se musím někoho zeptat (nejspíš):) a nevím koho. Tedy pokud Act II nemyslíš právě cestu do dalšího města. Chápu tedy, že klíčem v kovárně živlů je další úlomek, který musím někde najít? poradíš mi prosím kde? Ještě jednou dík.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #3 kdy: Květen 23, 2014, 11:30:22 »

Očividně už si se do Act II dostal, s tím právě souvisí ta možnost volněji cestovat po mapě. Příběh tě určitě žene do Ztraceného města a tam najdeš další úlomek. Pokud tě tam příběh náhodou nežene, tak je hlavně třeba se kouknout do deníku a postupovat po příběhové lince. Desítka není ve skutečnosti tak svobodná, jak by se mohlo zdát. V určitých chvílích musíš jít po vytyčené trase.
IP zaznamenána
This is the end ...

STJ

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #4 kdy: Květen 23, 2014, 11:33:00 »

Myslim, ze teraz by si mal zajst do hradu Portmeyron , tam pokecat s guvernerom a mal by si uz potom mat moznost sa dostat dostavnikom do Seaheaven-u zo sorpigalu, aspon pokial spravne chapem postup v tvojej dejovej linii. V Seaheavene dostanes dalsie ukoly a budes uz moct aj objavovat dalsie lokacie.
IP zaznamenána

STJ

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #5 kdy: Květen 23, 2014, 11:36:08 »

Dodatok, v Seaheavene uz si (pozeram)  ;) takze mas teraz dve moznosti- cesta do Skalni utes alebo Ztracene mesto. Ja som osobne siel najprv do Skalneho utesu ale nebolo to fakt jednoduche- potom uz to slo docela lahko aj do ztraceneho mesta a dalsich lokacii.
IP zaznamenána

jaradparbu

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #6 kdy: Květen 23, 2014, 11:48:39 »

No já už vlastně byl i ve Skalním útesu a i ve Ztraceném městě, jenže ve Ztraceném městě jsem se dostal jen ke dveřím (za mostem) a tam nemám správný klíč. A ve Skalním útesu jsem se nikam nepohnul. A jak jsem psal - hlavní úkol nemám žádný (v úkolech) a vedlejší jsou všechny vázané postup v dějové lince...:( Ani nevíte, kolikrát už jsem to všechno prošel a... klikal...a...klikal a doufal, že se dozvím něco novýho - takovýho ztracenýho času:)
IP zaznamenána

STJ

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #7 kdy: Květen 23, 2014, 12:38:55 »

pokial si dobre vzpominam , tak by si mal teraz ist porazit Montbara. Blizko veze hadanek mas vstup do karthalskych stok, supni to tam a myslim, ze by si tam mal stretnut neaku zensku-informatorku (asi Ciele ale nie som si isty) a potom by si na konci stok uz mal mat cez (asi studna) portal pristup do Falangrova sidla.
IP zaznamenána

jaradparbu

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #8 kdy: Květen 23, 2014, 13:01:37 »

Tak to vyzkouším, díky moc za rady!
IP zaznamenána

jaradparbu

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #9 kdy: Květen 26, 2014, 09:03:52 »

Ahoj, tak jsem zase tady:( Karthalské stoky jsem našel, ale nemám aktivní vstup na F. panství:( Na fóru jsem se dočetl, že je třeba držet hlavní příběhovou linii, jenže mě nikdo úkol s K. stokami nedal:( Také jsem někde něco četl s ozubeným kolečkem na opravu páky, ale nevím jestli se to toho týká a ozubené kolečko taky nemám... Prosím, poraďte mi... Díky
IP zaznamenána

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #10 kdy: Květen 26, 2014, 11:10:37 »

Jaký úkol jsi v hlavní linii plnil jako poslední? A komu jsi jeho splnění šel oznámit?
IP zaznamenána

jaradparbu

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #11 kdy: Květen 26, 2014, 11:32:22 »

Ahoj, jak to poznám? Už tam takovou dobu chodím sem a tam, že si to nepamatuju:(
IP zaznamenána

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #12 kdy: Květen 26, 2014, 12:15:49 »

Čtením dialogů nebo deníku. Deník s úkoly má několik filtrů. Jeden z nich umožňuje zobrazit pouze hlavní úkoly. Také mají různé druhy úkolů (v deníku) jiné ikonky.
IP zaznamenána

jaradparbu

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #13 kdy: Květen 26, 2014, 13:13:18 »

V hlavních úkolech mám - splněno (od posledního):
- tma v majáku
- vyrušení živlů (John Morgan)
- Pátrání po Kilburnovi
- Vyrušení živlů (opraven Sylannin oltář)
- Vyrušení živlů
- Vyrušení živlů
- Morganovy oči a uši
- Kamenitá cesta do Porth.
- Loupežníci
- Tma v majáku
- pavouci ve studni
- Hledání práce
IP zaznamenána

elemir

  • Host
Kovárna živlů - pomooooc
« Odpověď #14 kdy: Květen 26, 2014, 18:14:56 »

A Kilburn ti nic neříkal? ;)
IP zaznamenána