Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 11:49:14
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Ker-Thal  (Přečteno 11692 krát)

Návštěvník

  • Host
Ker-Thal
« Odpověď #15 kdy: Březen 22, 2014, 11:56:34 »

NÁK JSEM VEDLE........zabil jsem MARKUSE.......ukázolo mi to jak to zabilo Haga,,,,,,,,,, v druhém patře hlidka jsou dvoje mříže.......jedno píše že jso ovladany odjinud,udruhých nic....... nic sem nenašel a pokračovat nejde
IP zaznamenána

zdenek

  • Host
Ker-Thal
« Odpověď #16 kdy: Březen 22, 2014, 22:08:12 »

už jsem ve třetím patře ale zvlaštní zbran nikde ani ta přišera na mě nevyběhla
IP zaznamenána

Azraela

  • Host
Ker-Thal
« Odpověď #17 kdy: Únor 02, 2015, 23:31:21 »

je možnost z Ker Thalu odejít? Když se snažím zpátky přes noční hlídku, tak mě to vyhodí v Karthalu ale nemůžu odplaout, přitom třeba až v Ker Thalu sjem našla poslední z 9 knih a můžu tak dokonči jeden vedlejší úkol ... mám pocit, že jsem někde udělala error :-(
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Ker-Thal
« Odpověď #18 kdy: Únor 03, 2015, 00:18:33 »

Kdepak, všechno je v naprostém pořádku. Úkol Zakázaná sága je opravdu splnitelný až po odehrátí hlavního příběhu. V téhle fázi hry nelze Karthal opustit, dokud se nevypořádáš s hlavním záporákem.
IP zaznamenána
This is the end ...

Azraela

  • Host
Ker-Thal
« Odpověď #19 kdy: Únor 03, 2015, 00:24:54 »

a tím ale hra končí ne?
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Ker-Thal
« Odpověď #20 kdy: Únor 03, 2015, 01:43:47 »

Kdepak. Pak je tam právě ještě jako dungeon Limbo a samozřejmě možnost přejít do DLC Sokol a Jednorožec (teprve tam se zobrazí výsledková listina).
IP zaznamenána
This is the end ...

Azraela

  • Host
Ker-Thal
« Odpověď #21 kdy: Únor 03, 2015, 02:00:10 »

aha, a pokud mám koupenou originál hru v krabici můžu také přejít do DLC nebo si musím něco dokoupit? Omouvám se, že se tak hloupě vyptávám, ale obecně nejsem moc chápavá :-)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Ker-Thal
« Odpověď #22 kdy: Únor 03, 2015, 02:39:42 »

Záleží na tom, co je to za verzi hry. Pokud je to Deluxe edice, tak je DLC už součástí hry. Pokud je to Standard edice, tak je třeba DLC dokoupit zvlášť.
IP zaznamenána
This is the end ...

Nomad

  • Host
Re:Ker-Thal
« Odpověď #23 kdy: Srpen 07, 2015, 15:29:07 »

Tak včera jsem zabil Erebose a závěr mě dost zklamal. Těšil jsem se na komplikovaný souboj, ale šlo to moc rychle. Byl jsem teprve v polovině posledního patra (3 útržky, 2 úlomky). Pokaždé když jsem potkal Erebose tak zmizel s míň než polovinou životů. Překvapilo mě, že nebyl imunní proti většině kouzel. Jakmile se objevil těsně u mě a nezmizel po prvním kole, tak byl ve druhém konec. Škoda, že jsem nehrál na vyšší obtížnost.
Celkově mám z MM X dva dojmy. Byl jsem mezi těmi, co si zahráli nedodělaný začátek hry. To mě tak otrávilo, že jsem se ke hře málem nevrátil. Nejvíc mi vadilo kupování many, která brzy chyběla. Tato zkušenost  vedla k tomu, že jsem manu nakupoval kdy to šlo. Najal jsem i alchymistu, ale ten byl drahý. Přebytek many mi hru výrazně usnadnil. Mohl jsem kouzlit bez omezení a bojovníci mohli trvale používat útoky z válečnictví. Mimochodem po porážce Erebose mi zbylo ještě 605 flašek many všech velikostí a to jsem odpočinek používal, jen když byla skupina unavená. Jako nejzábavnější prvek bych hodnotil možnost vylevelovat relikvie, škoda, že některé šlo najít až v závěre, kdy je již  nebylo potřeba.
IP zaznamenána

Leneisto

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:Ker-Thal
« Odpověď #24 kdy: Červenec 25, 2016, 15:14:07 »

 ;D ;D ;D
IP zaznamenána