Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Duben 19, 2024, 00:43:13
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Limbo  (Přečteno 3383 krát)

Ivo

  • Host
Limbo
« kdy: Únor 20, 2014, 18:42:22 »

Jak se dostat do limba ? Byl jsem v hospodě a věštkyně mi dala nějaké oko co dále? děkuji

Ještě mi chybí splnit úkol Poslední přáni - najděte Mondbardovou dceru a to vůbec netuším kde hledat...

Děkuji za rady Ivo
IP zaznamenána

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
Limbo
« Odpověď #1 kdy: Únor 20, 2014, 18:55:29 »

Limbo - Otevři si mapu světa (ne tu čtverečkovanou) a najdi na ní věž, která je nazvána "Zapomění". Hledanou dceru najdeš v chrámu v Sorpigalu.
IP zaznamenána

Azraela

  • Host
Limbo
« Odpověď #2 kdy: Únor 02, 2015, 19:16:42 »

Jak se dostanu k úkolu samotnému? Našla jsem hlavu, odle mě se do ní bude dávat oko - viz konverzace výše, ale nevím kam si pro zadání úkolu zajít. Vylezla jsem z kobky 1000 hrůz ale úkol zapomnění me minul, stejně jako přijít na to, proč se nemůžu dostat k posvátnému háji - nejde projí k elementálům.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
Limbo
« Odpověď #3 kdy: Únor 02, 2015, 19:37:00 »

Limbo - před Karthalem najdeš v hospodě Madame Cassandru, se kterou si musíš promluvit. Limbo je ovšem přístupné až po splnění hlavní dějové linky, což mi teď není jasné, jestli máš už za sebou - zda-li jsi byla v hrobce kvůli hlavnímu úkolu nebo splnit úkol Úlomek snů.

Posvátný háj - je to bug. Pokud nemáš v družině Tanečníka mečů, tak to ani nepotřebuješ. Bez něj tam stejnak na nic nenarazíš.
IP zaznamenána
This is the end ...

Azraela

  • Host
Limbo
« Odpověď #4 kdy: Únor 02, 2015, 20:05:27 »

Tak to taky nevím, měla jsem za úkol ji najít a úkol se snem už jsem také splnila. teď jsem před noční hlídkou, Madame Cassandru vím kde najdu, ale nic mi nenabízí. Zkusím to tedy později.
Děkuju!
IP zaznamenána