Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

• Srpen 06, 2020, 15:58:47
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 45 46 [47]

Autor Téma: Dohrál jsem, hraji a chci dohrát  (Přečteno 43591 krát)

Richmond

• Zasloužilý člen
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #690 kdy: Červen 13, 2020, 16:24:52 »

Mně tedy pokračování po dohrání hry nikdy nenapadlo. Asi psychickej problém, že jako mám zástup jiných her a že bych se jako neměl věnovat pokračování něčeho, co jako nemá nějaký pořádná konec (nebo má?).

Aktuálně rozehrány Pilíře věčnosti a ty souboje mě tam úplně iritují. Všechon musí vybuchovat, samá duha, tisíce barevných spršek a přehled o souboji nulovej. Je to fakt hodně špatný. Přitom ten zbytek mě celkem baví. A i proto jsem rozehrál Heroes of Might and Magic I, kampaň je docela tuhá řekl bych :) Ale souboje libové, to je úplně jiný liga než ty Pilíře :)
IP zaznamenána

Elemir

• Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
« Odpověď #691 kdy: Červen 13, 2020, 20:19:51 »

Ne-e, je to úplně to samé, co byla původní hra, takže jedeš celý příběh od začátku do konce, akorát Geralt je jakoby silnější. Mě jenom zajímalo, co ten NG+ má znamenat, tak jsem to zkusil. Čekal jsem něco na způsob Diabla, kdy se postupně jede od nižší obtížnosti po vyšší, ale tohle opravdu asi žádný hlubší význam nemá, jen ten pocit, že Geralt je level 80 atd.

k PoE už jsem se od poslední rozehrávky nevrátil a asi se ani jen tak nevrátím. Místo toho určitě dojedu Divinity OS 2. Efekty kouzel apod. by mě ani nevadily, to je v NWN 2 taky, ale ten svět ... Zkus kdyžtak Bard's Tale IV, to mi fakt z těch moderních cRPG staršího střihu přijde nejlepší.

HoMM I mám stále rozehrané, mě právě dostala obtížnost soubojů. První dvě mapy kampaně v pohodě a najednou veeelká zrada :D Jednou si na to budu muset udělat čas a konečně se do toho pořádně ponořit.
IP zaznamenána
This is the end ...

Richmond

• Zasloužilý člen
« Odpověď #692 kdy: Červen 13, 2020, 21:20:31 »

BTIV asi skoro určitě někdy dám, jen nevím, jestli by to mj počítač utáhnul (byť jsem docela upgradoval).
A s tím Homam1 přesně jak píšeš. První dvě celkem na pohodu, u třetí jsem už loadoval, protože mi nepřítel našel dřív ten cílovej artefakt. aktuálně mám rozehranou 4.scénář a tam je to taky peklo. Ovšem návykový to je fest, občas zírám, že utekly 2 hodiny.
IP zaznamenána
Strana: 1 ... 45 46 [47]