Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 12:15:25
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: [1] 2 3 ... 15

Autor Téma: mm6 mod_The Chaos Conspiracy  (Přečteno 42511 krát)

Ali

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« kdy: Listopad 28, 2010, 18:38:16 »

Pokud by někdo chtěl otestovat tento mod v češtině, zde je link na stažení souboru k part_1  http://www.uloz.to/6724398/mm6-tcc-rar  Pro případné problémy nebo gramatické úlety pošlete mail. grunalime(z)gmail(tečka)com
IP zaznamenána

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #1 kdy: Listopad 29, 2010, 22:47:27 »

Zkusím to, jelikož jsem ho každopádně chtěl během pár dní rozehrát. Budou finální pozice z CZ Part 1 kompatibilní s ENG Part 2?
IP zaznamenána

Ali

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #2 kdy: Listopad 30, 2010, 08:36:26 »

Ano, jakmile se part_1 dohraje a uloží podle pokynů, part_2 hru přepíše a celou družinu převede do Part_2.  Ve druhé části budou ovšem texty anglické a znovu se bude muset zaměnit "ICONS.LOD" za nový co obsahuje přeložené texty.
IP zaznamenána

rengo23

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #3 kdy: Listopad 30, 2010, 17:06:18 »

díky moc tenhle mod mam asi tyden a schanel jsem cestinu a chtel jsem se dnes zeptat tu =)
IP zaznamenána

ivo

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #4 kdy: Listopad 30, 2010, 19:41:48 »

Až dohraji MM7 s modem . Tak to zkusím . Ale zatím nevím kdy to bude. :-)
IP zaznamenána

rengo23

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 01, 2010, 20:05:07 »

tak mod je o hdone tezsi=) cestina zatim super:) budes delat i na mm7?
IP zaznamenána

Ali

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 07, 2010, 11:27:45 »

Tento soubor opravuje chyby na které jsem ještě narazila. Opět zaměnit soubory v adresáři hry. ( Průběh hry to nijak neovlivní.)
http://www.uloz.to/6844666/mm6-tcc-oprava-rar
IP zaznamenána

Ali

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 17, 2010, 13:25:53 »

Link ke stažení souboru s češtinou pro mm6 mod_The Chaos Conspiracy_part 2
http://www.uloz.to/6997828/mm6-tcc-part2-rar
IP zaznamenána

pedro

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #8 kdy: Leden 29, 2011, 08:46:23 »

Link na češtinu do mm6 mod_The Chaos Conspiracy_part 1 je už nefunkčný. Bolo by možné ju dať znova k dispozícii?
IP zaznamenána

Ali

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #9 kdy: Leden 29, 2011, 11:52:42 »

Omlouvám se, špatně jsem to označila. Part_1 je ten soubor s opravou trochu níž.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #10 kdy: Leden 30, 2011, 03:32:19 »

Nechcete to kdyžtak nějak sesumírovat + instalační postup apod.? Mohl bych to pak uložit přímo na web. Moc jsem tu diskusi nesledoval :)
IP zaznamenána
This is the end ...

Ali

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #11 kdy: Leden 30, 2011, 09:48:20 »

No na škodu by to rozhodně nebylo, začíná to být nepřehledné. Problém je v tom, že se mod s češtinou musí ještě otestovat na překlepy nebo pokud se hra sekne. Já si jí 2x přehrála, ale z daleka ne všechny možnosti a chybek tam určitě bude dost. Přišlo mi pár mailů s upozorněním za které děkuji. Pokud vím kde co opravit, je to hračka, zatím to byly maličkosti. První soubor jsem nahradila "opravou" byla v něm chyba kdy se mohla hra seknout ( při kliknutí na drahokam v bedně to spadlo). Byla bych ráda, kdyby se mi ozvali všichni co v modu na něco narazí i ti co jej dohrají.
IP zaznamenána

Stone

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #12 kdy: Duben 27, 2011, 11:33:35 »

MM6ky jsem dohrál asi 10x znám je na zpameť, ten novej mod co jste tu dali ten je super je to uplne jiné a o hodne tezsí. líbí se mi to , prave jsem našel stránku kde lze stahnout nejaky addon na grafiku k tomu kdo chcete tak si to skouknete házim link http://www.mmgames.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=94&Itemid=190&lang =en
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #13 kdy: Květen 09, 2011, 23:15:51 »

Ali
prosim o radu : udelal jsem první část, uložil dle pokynů , nahrál part2 a obevim se mezi asi 50 drakama v zemeské bráně (divná grafika všudeokolo) a nic nefunguje nelze chodit do budov ani mluvit s NPCčkama , ani jít do vedlejších oblastí (všecko me vždy zabije :-( :-(
IP zaznamenána

Ali

  • Host
mm6 mod_The Chaos Conspiracy
« Odpověď #14 kdy: Květen 10, 2011, 17:10:16 »

Pokud jsi v závěru hry part1, po výzvě uložil hru do prvního slotu hry (tj. pod autosave) a postupoval podle pokynů "Požadavky hry_The Chaos Conspiracy_part 2" mělo by být vše v pořádku.  Pokud ne, pošli mi závěrečný save z part1 a ten první z part2. Kontakt je v úvodu této diskuse.

Doporučuji před nahráním part2, celý adresář hry nakopírovat do jiné složky.
Pokud se něco pokazí, není nutná nová instalace a může se vycházet z tototo adresáře.
IP zaznamenána
Strana: [1] 2 3 ... 15