Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 20:26:59
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Greedfall  (Přečteno 2131 krát)

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Greedfall
« kdy: Prosinec 21, 2019, 18:07:03 »

Ahoj, nehrajete někdo Greedfall? Už jsem skoro na konci, ještě jsem chtěla splnit 3 mise z vývěsek, ale u jedné mise mám zákys - spíš je to bug, a chtěla bych vědět, jestli jste ho měli taky a jak jste to případně vyřešili.
Omlouvám se za založení nového tématu, snad to moc nevadí.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Greedfall
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 21, 2019, 20:02:21 »

Ahoj, bohužel, já se ke Greedfallu ještě ani nedostal.
IP zaznamenána
This is the end ...

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:Greedfall
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 23, 2019, 14:53:08 »

Zkus to spíš někde vygůglovat nebo se podívej na nějaký fórum v angličtině. Nebo bys mohla najít řešení i na YouTubu, když budeš vědět název úkolu v angličtině a případně sesmolit pár vět v angličtině. Pomoct by Ti mohlo i fórum přímo na Steamu (pokud to máš na Steamu) a nebo na Discordu (ale to nevím, ten zase nemám já).

Za sebe teda taky Greedfall nehraju a asi ani nebudu..
IP zaznamenána

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Greedfall
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 23, 2019, 19:08:51 »

Díky za rady a porady, už jsem dohrála, ten jeden sidequest jsem holt nesplnila, ale to jedno. Všem vám přeji hezké a pohodové vánoční svátky a do nového roku 2020 hodně zdraví, štěstí, úspěchů a v neposlední řadě hodně skvělých her.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Greedfall
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 23, 2019, 20:41:42 »

Díky, i Tobě Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok kloudici.

Mimochodem, jak se ti Greedfall líbil, bude to stát za to? Milhaus to asi ani nezkoušel, natož aby se k tomu vyjadřoval, ale já koukal na nějaký gameplay a hra mě opravdu zaujala.
IP zaznamenána
This is the end ...

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Greedfall
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 23, 2019, 21:45:08 »

Děkuji.
Pokud jde o Greedfall, tak mám z něj rozporuplné pocity. Působilo to na mě, jakoby hra nebyla úplně dodělaná, některé lokace jsou plné NPCček, respawnujících se monster, truhel, atd, a jiné jsou v podstatě "mrtvé". Jakoby nebyl čas doplnit tyhle věci všude. Interiéry ve všech sídlech guvernérů jsou dělané jako přes kopírák, s minimálními odlišnostmi.
Pokud jde o questy, některé jsou zajímavé, jiné typické "dones, zabij, vyřiď" - docela se naběháš, koně ve hře nejsou a od táborů jsou cílové lokace/místa občas dost daleko.
Popravdě - podruhé to budu hrát až budu testovat češtinu, kterou bude dělat Farflame a spol, jinak bych to  už znovu nehrála. Tak asi tak - samozřejmě je to můj subjektivní dojem, někdo jiný může mít odlišný názor.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Greedfall
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 26, 2019, 10:03:44 »

Díky, počkám na nějakou slevu a pak to zkusím, ale jestli Farflame dělá rovnou češtinu, tak to počkám rovnou i na ní.
IP zaznamenána
This is the end ...

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Greedfall
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 26, 2019, 10:28:40 »

No, chvíli to ještě bude trvat, teď se maká na češtině do Expeditions Vikings, na češtině do Greedfallu se začne dělat později. Milhaus právě usilovně maká na testování češtiny do Vikingů, takže asi na nic jiného zatím nemá čas :)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Greedfall
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 26, 2019, 13:39:19 »

Jo, vždyť on tu vlastně Vikings zmiňoval :) Trochu mi bylo divné, že moc nepokračuje v D:OS 2
IP zaznamenána
This is the end ...