Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 03:37:55
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Podpora dinosaurů  (Přečteno 2247 krát)

Drazzent

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Podpora dinosaurů
« kdy: Říjen 28, 2019, 18:00:00 »

 Pročítal jsem Tvoje úvahy na úvodní stránce. Jsem stejný dinosaurus jako Ty. Nový hry a technologie mi neříkají prakticky nic. Když se chci odreagovat, tak jedině u starých dobrých titulů, které jsme pařili ještě s parťákem na základce.
  Taky sem si myslel, že jsem jen ztroskotal někde v minulosti, ale když se potkám s kámošema, vždycky se shodneme, že v té době to bylo to pravé.
  Teď už paříme i se synátorem. Měl bys vidět jeho nadšení, když jsem mu nainstaloval Transport Tycoon :)
  Ve světě Might and Magic je zatím nováček. Nechávám ho u VI a zuby nehty se snažím neradit :) Ale chytlo ho to jako mě.
  Ale abych se dostal k meritu věci. Hlavně jsem Ti chtěl vyjádřit podporu. Tvoje stránka je špičková záležitost. Musím říct, že bych si bez informací, co tu máš, zdaleka Might and Magic nikdy tak neužil. Jen bych klouzal po povrchu a v některých místech by mě to otrávilo natolik, že bych se na to už dávno vybodnul.

 Uznávám, že je to i tím, že jsem jazykový ignorant a překládat si cokoli mě tak akorát naštve.

  Jako dinosaurus rozhodně nejsi sám. A já věřím, že se vynoří nová generace, která tuhle éru ocení. Parťákův mladej má teprve 2 roky (moje generace se s rozmnožováním trochu zadrhla), ale už teď vím, že mu táta taky předá svoje tipy na starý vypalovačky, tak jako nám naši tátové předávali vzácné sbírky angličáků....
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Podpora dinosaurů
« Odpověď #1 kdy: Říjen 28, 2019, 22:14:40 »

Díky za podporu :) Já si to akorát dovolím přesunout do Obecné diskuze, protože tohle je sekce věnovaná čistě jen funkčnosti fóra.
IP zaznamenána
This is the end ...

LogiG

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 14
Re:Podpora dinosaurů
« Odpověď #2 kdy: Říjen 29, 2019, 12:12:27 »

Well, já su puberťák, a Might and Magicy miluju asi už od tý doby kdy jsem ségrám koukal přes rameno jak hrajou sedmičku. A pak mě v tom dost podpořil brácha. Ale fakt - asi jsem taky na starý hry - no teď hraju Morrowind, ale občas z nudy zapařím MM6 - mám totiž rozehranou partu Knight Mage Mage Druid - a pak hraju Heroes 3 (samozřejmě s Horn of the Abyss) a abych byl upřímnej - nový tituly mě taky nijak nenadchnou (teda až na pár vyjímek - třeba Zaklínač 3, a pár dalších her) And that´s all.
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Podpora dinosaurů
« Odpověď #3 kdy: Říjen 29, 2019, 13:15:38 »

Dá to hodně práce, najít nové hry, které by byly dobré a zábavné a to už není čas :). Proto je lepší neriskovat a čas neztrácet a jít rovnou na jistotu. Lepší než ty starší hry to stejně nebude.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Podpora dinosaurů
« Odpověď #4 kdy: Říjen 29, 2019, 18:01:08 »

Sázka na jistotu je prostě jistota :) Je pravdou, že rozšiřování obzorů směrem k novým hrám je dneska docela oříšek. Oba noví Assassíni jsou třeba prima hry, ale není to úplně ono. Člověk od toho prostě už podvědomě čeká víc. Řada dalších her jsou pak variace na něco, co už tu dávno bylo, a to mě osobně odrazuje ještě více. Rád bych dal šanci hrám jako je série Divinity, ale nedokážu se k tomu dokopat.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Podpora dinosaurů
« Odpověď #5 kdy: Říjen 29, 2019, 19:50:20 »

Divinity jsou docela jiné. Pochopitelně základ je podobný, jako jiné hry, ale jsou i dost orginální. Myslím, že to je jedna z nových her, která stoj za vyzkoušení. Není to ale o akci, ale spíše o taktice.
IP zaznamenána

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:Podpora dinosaurů
« Odpověď #6 kdy: Říjen 30, 2019, 21:06:51 »

Nevím, třeba jsem taky starší ročník co hraje spíš starší hry, ale novej Assassín mi teda sedl neskutečně. Něco takovýho jsem chtěl asi vždycky hrát.:-)

A Divinity jsou rozhodně lepší taktická hra než jakýkoli pokračování Jagged Alliance.
IP zaznamenána