Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 09:47:52
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 [2] 3 4 ... 26

Autor Téma: mm 6/7/8 merge mod shrnutí  (Přečteno 37170 krát)

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #15 kdy: Září 11, 2019, 14:38:00 »

Klávesovou zkratku pro load si musíš nastavit, jinak neni.
Pryč z jadame se dostaneš tak, že zajdeš do murmurwoodu (šeptající lesy) do magickýho kruhu ve kterym je k nalezení druidská čelenka a hodíš městskou bránu.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #16 kdy: Září 11, 2019, 15:38:14 »

V kruhu som bol takmer na začiatku keď som bol oslobodiť Cauri. Získal som aj tú korunu len som ešte nemal mestskú bránu ale aj tak by som ju nemohol zakúzliť, lebo všade boli nepriatelia a ja som bol na prvom leveli ;) Určite dnes vyskúšam, dík.

IP zaznamenána

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #17 kdy: Září 13, 2019, 02:10:54 »

Yuyana: a jaká parta Ti nrjvíc v tomhle mišmaši vyhovuje?

Jinak MM pro někoho není moc těžká hra, ale zrovna jsem v MM6 v tě dračí jeskyni v Blackshire a mám co dělat. Ty Ničitele a Wyrmy musím nalákávat po jednom a i tak mi dávaj zabrat. Je to dost zdlouhavý. Parta taky level 30.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #18 kdy: Září 13, 2019, 09:58:38 »

Aktuálně jedu mág/klerik/mnich/pala. Cestovní magie + černá, bílá + heal, mlátička, mlátička + záložní heal.

Jinak v týhle verzi mm zas stackujou bonusy k magiím. takze bílá 20+20 a klídeček.

51 lv, jdeme na VARN. Darkmoor byl hruuuza. Těch duchů, který tam nemaj vůbec co dělat. Moje postavy jsou starý jak.. no, jsou furt mladší než já. ale stejně asi najdem fontánu mladí. Lichové jsou opravdu vybavený různejma kouzlama a je jich tam asi milion.
IP zaznamenána

rengo

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 138
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #19 kdy: Září 14, 2019, 00:39:16 »

Zní to zajímavě. Třeba se k tomu jednou dostanu.

Jinak pro někoho, kdo by hrál MM6 poprvé je to podle mě dost těžká hra
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #20 kdy: Září 14, 2019, 10:22:27 »

Jinak pro někoho, kdo by hrál MM6 poprvé je to podle mě dost těžká hra

Tu je výhoda že môžeš začať od MM8, ktorú aj hra ponúka ako prvú ;)
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #21 kdy: Září 16, 2019, 21:39:12 »

Proste som neodolal. Toto bude možno zaujímať aj Elemira :)  Oni to naozaj opravili.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #22 kdy: Září 16, 2019, 23:53:56 »

Takže. Po tom co mi kočka blbka smazala celej napsanej příspěvek. Znovu.

Snažila jsem se někam dostat s tou dějovou linkou navíc. Jenže to prostě nejde. "Sežeň tyhle itemy" fajn, neni problém. Tady jsou. "Ok, ještě tyhle itemy". Ok, dobře, fajn. "Ještě potřebuju tyhle další, abysme mohli pokračovat" ... no dobře. "Super, už potřebuju jen xyz." Ok, demence, ale dostala jsem. "Takže teď se do toho můžeme pustit, sežeň abc!" ... ... ok, tady máš abc? "Bezva, tady je další seznam!" Tak zhruba tady jsem to vzdala. Ničemu nepomáhá, že itemy co chce jsou random drop a člověk jich běham hry spotřebuje/prodá tuny. A pak na ně dostane q. Nevim, jestli ta linka někam vede a pomalu o tom pochybuju.

Pojďme mluvit o magii a bonusech k ní. Kolik artefaktů s bonusem k černý magii je ve hře? Pět. Stackujou? Ano. Jde mít skill na více než 60ti bodech? Ano. Tedy, bodů se dá přidělit 60, ale bonusy jdou přes limit. Jakej je tedy maximální skill v černý magii u licha? Dle mejch výpočtů 210. Nemám licha a ještě nejsem na 60ti, ale přikládám foto pro ilustraci. Škoda že většina magií má jen dva bonusy a přilba s bonusem k bílý neni. Protože ty buffy začínaj stát za to. Opět přikládám ilustraci, říkám tomu "do mnichů se neserte". Holka je nedotknutelná. Hromada HP, uhejbání, lifedrain na zbrani, regenerace... sice nemám nejvýkonnější staffku, ale myslim že ta damage začíná vypadat velmi hezky.

Jinak, zdá se, že blastery maj vzpamatování 5. Jenže proti nabolsterovanejm mobkám je to efekt 0,0 na druhou. Zkoušela jsem je dát celý partě a jít zabíjet následovníky baa. A to jsou asi nepřátelé, na který to doporučim. A nebo je prostě sejmu 120ti bodovym vysátim duše a je pokoj. Čááj.

U mýho mintauřího paladina v inventáři můžete vidět fialovou knížku co slouží k portování mezi světama, první tři itemy na q, který nejsou random drop a spoustu lamp, za který se v mm6 kupovaly drahokamy, ale tady fungujou prostě jako lampy ze sedmičky.

Taky se můžete podívat na obrázek lučištníka Bruna, kterej se ke mě pokusil přidat. Problém je, že Bruno neumí s lukem ani s dračíma magiema :-D. Chudák neví čí je.

No, a čekejte nějaký pokračování, zas až bude čas.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #23 kdy: Září 17, 2019, 07:04:36 »

@Yuyana: Dá sa nejako dostať v MM7 na Smaragdový ostrov ? Mňa to vždy z MM8 hodí na druhý koniec mapy.
Inak tá modrá kniha patrí medzi to najvzácnejšie čo v MM8 sa dá nájsť. Potom ešte nasledujú predmety očarované ako "10 do všetkých 7 statov" a "odolný voči šialenstvu"
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #24 kdy: Září 17, 2019, 08:39:28 »

Itemů s +10 do všeho mám miliardu, to neni nijak vzácný. Na smaragdovej ostrov se jede lodí z Erathie.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #25 kdy: Září 17, 2019, 12:38:43 »

Áno, +10 do všetkých odolností je spústa, ale +10 do všetkých 7 statov je ako šafranu. Teda aspoň v MM8 ;)
Na tú loď určite mrknem, lebo zatiaľ som v Erathii naďabil len na loď na Evenmorské ostrovy.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #26 kdy: Září 17, 2019, 16:18:41 »

Itemy s +10 k odolnostem skoro nenacházim, mívám max jeden za hru, kolikrát vůbec ne. +10 ke statům mi vždycky leze i ušima a už je nemám kam cpát. Tak nevim, no. Zrovna v tom savu co teď hraju jich mám oblečenejch kolem sedmi a už to prodávám, neni kam.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #27 kdy: Září 17, 2019, 16:51:50 »

Asi sa presuniem do MM6 :) MM8 mám prejdenú a v MM7 som asi v tretine a zatiaľ mám 1x prsteň 10 bodov do all statov a 1x medailón + 1x artefakt odolnosť voči šialenstvu ;)
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #28 kdy: Září 17, 2019, 20:14:19 »

Odolnost proti šílenství? K čemu? Zvedá sílu, zvedá damage :-D.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #29 kdy: Září 18, 2019, 07:43:56 »

Odolnost proti šílenství? K čemu? Zvedá sílu, zvedá damage :-D.

Netvrdil som že ju vyslovene vyhľadávam :) Jediné čo som si odkladal sú prstene s imunitou proti spánku, prípade aj proti strachu. Do Hradu Darkmoor bez nich nejdem. Takisto pred vstupom najímam NPC kartografa, lebo nie je nič horšie než keď ti šialené oko(alebo Lich) zhodí všetky kúzla a ty ostaneš v úplnej tme a ani nevieš kde sú nepriatelia.

Inak v MM7 mi už konečne dorazil posol s pozvánkou na súťaž o hrad Harmondale ;)
IP zaznamenána
Strana: 1 [2] 3 4 ... 26