Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 11:51:11
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: The Bard's Tale IV: Barrows Deep  (Přečteno 15798 krát)

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:The Bard's Tale IV: Barrows Deep
« Odpověď #60 kdy: Září 10, 2019, 07:12:48 »

Luck stone jsem nekonzumoval, takže netuším, jak to bylo.
IP zaznamenána
This is the end ...

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:The Bard's Tale IV: Barrows Deep
« Odpověď #61 kdy: Září 11, 2019, 13:06:43 »

prosel jsem snad komplet spodni Skaru. Samozrejme jsem zjistil ze na par mist jsem se mohl dostat daleko driv ale nevsimnul jsem si toho. Dve hlavni hadanky s lampama a tlacitkama jsem po prolezani porad dokola dokoncil a odmena aspon u jedne stala za to, mel jsem strach ze dostanu bramboru a spagat na splhani:)
Dalsi jsem udelal Mangar Tower, kam jsem opet sel zase pozde protoze jsem nebyl schopen najit v prvni mistnosti postup dal.
Spoiler: ukázat
tlacitko co otvira tajnou stenu bylo dole u zeme u jedne z pasti a ani nebylo tajne, proste normalni klasicky knoflik, ale proste jsem ho prehlizel. Puzzly ve vezi docela usly, ten s otacenim mistnosti mi prisel nejak jakoby odflaknuty, stacilo posunout/prehodit 4 kvadry a hotovo, vypadalo to ze to ma vetsi potencial:) Horsi byly zase zvonecky a moje vrozena tupost na hudbu se projevila v plne mire. Nez me napadlo ze ty lebky na mecich znamenaji vysku tonu utekla snad hodina. Porad sem to kombinoval ciselne:) Boss na konci mi moc prace nedal z duvodu ze jsem na nej byl uz prilis silny, ale rikal jsem si ze kdybych se tam dostal hned jak je vez dostupna byl by to hodne obtizny souboj, skoda no, musim lip koukat. Hodne mi pomohlo zjisteni ze kouzlo tusim jmenem dragon breath slouzi pri pruzkumu jako svetlo, on ten knoflik neni uplne dobre videt je tam lehce sero (vymluvy, hehe)
V lokaci kde je Sentry tower jsem pobil tri War Demony a meli naprosto skvely loot ktery partu posunul o pekny kousek kupredu. Taky jsem zjistil ze kdybych dal relic z ukolu zabit vudce paladinu kouzelnikovi stal by se z nej klerik, takhle jsme ho dal fighterovi a je z nej paladin kde to moc nevyuzivam, doufam ze jeste nejaky relic najdu. Ted tam mam dale dva dungeony s temi prostorovymi puzzly kde se spojuji svetelne linky.

« Poslední změna: Září 11, 2019, 13:14:14 od flash »
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:The Bard's Tale IV: Barrows Deep
« Odpověď #62 kdy: Září 11, 2019, 13:55:48 »

Hudební puzzle jsou zábavná, ale neboj, brzy narazíš ještě na jedno a to bude teprve stát za to :D
IP zaznamenána
This is the end ...

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:The Bard's Tale IV: Barrows Deep
« Odpověď #63 kdy: Prosinec 01, 2019, 01:27:24 »

Od meho posledniho prispevku jsem to nehral. Z duvodu bugu a nestability hry. Za tech cca 40 hodin mi hra tak 30x spadla a asi nejhorsi bug ktery me odradil byl ten ze se po prechodu z lokace do lokace vymaze objevena mapa. Sice od te doby byli tri velke opravne patche ale mapa mizi porad. Samozrejme nejhorsi bylo to padani hry, mivam obvykle vysokou toleranci k podobnym hernim nesvarum, ale tohle je i na me moc. Jakmile opravi mapu zkusim pokracovat. Je to skoda, dost me to bavilo a doufam ze toho vetsinu nezapomenu nez se k tomu budu moct vratit.
IP zaznamenána

Richmond

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 568
Re:The Bard's Tale IV: Barrows Deep
« Odpověď #64 kdy: Prosinec 01, 2019, 17:48:02 »

flash: A to hraješ tu direktorovu verzi? Ta je tedy taky nestabilni?
IP zaznamenána

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:The Bard's Tale IV: Barrows Deep
« Odpověď #65 kdy: Prosinec 02, 2019, 14:21:49 »

Ano, ale na ps4. Tam to časté padání zaráží ještě víc..
IP zaznamenána
Strana: 1 ... 3 4 [5]