Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 08:53:37
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: MM9 mapa  (Přečteno 2997 krát)

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
MM9 mapa
« kdy: Březen 10, 2017, 18:35:22 »

Podarilo sa mi ju rozchodiť pod W10. Len sa chcem spýtať tá mapa (M) dá sa nejak zoomovať ? Nehral som to najmenej 5 rokov.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:MM9 mapa
« Odpověď #1 kdy: Březen 10, 2017, 18:43:57 »

Mapa má fixní velikost. Nejde s ní tušm ani posouvat.
IP zaznamenána
This is the end ...

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:MM9 mapa
« Odpověď #2 kdy: Březen 12, 2017, 21:01:36 »

Všimol som si. žiadny zoom, posúvanie ani žiadne poznámky. A spomínam si prečo som to naposledy nedohral. Nepodarilo sa mi zabiť toho draka v jaskyni. Vždy keď som si myslel že musí každou ranou padnúť padla mi celá hra. Asi na 5iaty krát som to vzdal. Je na toho draka nejaká finta ?
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:MM9 mapa
« Odpověď #3 kdy: Březen 12, 2017, 22:08:45 »

Je - kouzlo Otrávený oblak. Stačí mít i jednoho mága/liche a umět Božský zásah (klasicky klerik, popř. opět mág), aby bylo jak doplnit manu v polovině boje. Dva mágové by to měli zvládnout i bez doplnění many. Jinak samozřejmě na družinu naházet ochrany a na draka seslat Prokletí a oboje udržovat. Pak už stačí jen kolem draka kroužit.

Otázkou spíše je, zda-li má smysl draka porážet, protože úkol, který je s ním spojený, je buglý (nikdy se mi ho nepodařilo splnit a drak se mi navíc při každém vstupu do jeskyně respawnoval).
IP zaznamenána
This is the end ...

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:MM9 mapa
« Odpověď #4 kdy: Březen 12, 2017, 22:41:28 »

"který je s ním spojený, je buglý"

Aha, myslel som že je to quest potrebný pre dohranie hry. Asi ho teda nechám žiť. Ale zatiaľ som len na začiatku.

Ešte jedna drobnosť. Dá sa nejako vyhodiť item s inventára, ktorý sa nedá predať ani za 0g ?
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:MM9 mapa
« Odpověď #5 kdy: Březen 12, 2017, 23:01:24 »

Myslím, že je to klávesová kombinace shift + delete.

Úkol s drakem je celkově takový zvláštní, protože drak se zjeví i bez něj, nicméně na hlavní příběh to opravdu vliv nemá. Je to v podstatě jen takový bonus, aby se neřeklo, že v devítce nedostaneš šanci bojovat s "extra" silným drakem :)
IP zaznamenána
This is the end ...

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:MM9 mapa
« Odpověď #6 kdy: Březen 13, 2017, 16:27:10 »

Áno, bežne predmety idú zmazať Del aalebo Shift+Del, ale tie čo slúžili ako questové priepustka, kľúče nejdú vôbec.
IP zaznamenána