Při příležitosti vydání strategie Might & Magic Heroes VII jsme si pro vás společně s distributorem Playman připravili soutěž o hodnotné ceny, které nám právě Playman do soutěže poskytl. Soutěž končí 3.10, podmínky účasti naleznete níže.

Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje zakladatel společnosti New World Computing a univerza Might and Magic?

a) Jean-Claude Van Damme

b) Jon Van Caneghem

c) Jean-Claude Juncker

2. Kdy vyšla první hra ze série Might and Magic?

a) 1986

b) 1996

c) 2006

3. Jak se jmenoval předchůdce herní série Heroes of Might and Magic?

a) King's Quest

b) King's Treasure

c) King's Bounty

4. Kolik datadisků má Heroes of Might and Magic III?

a) 1

b) 2

c) 3

5. Kteří dva hrdinové jsou zodpovědní za zánik Enrothu?

a) Gelu a Tarnum

b) Chuck Norris a Bruce Lee

c) Pat a Mat

6. Která společnost se stala majitelem práv k Might and Magic po zániku 3DO?

a) Microsoft

b) EA

c) Ubisoft

7. Jaké univerzum je obsaženo v Might & Magic Heroes VII?

a) Ashan

b) Enroth

c) Axeoth

8. Jak se jmenuje herní studio, které vyvíjí Might & Magic Heroes VII?

a) Nival Interactive

b) Limbic Entertainment

c) Black Hole Entertainment

Podmínky soutěže

Soutěží se o následující ceny (prohlédnout si je můžete na obrázcích níže):

Kliknutím si náhled zvětšíte.

Podmínkou zařazení do soutěže je správně zodpovědět sedm otázek, které se zde objeví okolo půlnoci ze soboty na neděli. Správné odpovědi mi poté posílejte na email formaldehyd@seznam.cz a to nejpozději do půlnoci 3.10. (rozhoduje datum přijetí emailu). Do předmětu emailu uvěďte slovo Soutěž, ať se mi to lépe identifikuje. Samotné vyhodnocení a los proběhne v neděli 4.10., kdy si od výherců zároveň vyžádám kontaktní údaje (jen poštovní adresu pro doručení). Následující všední dny pak výhry odešlu prostřednictvím České Pošty. Pevně věřím v hladký průběh soutěže.

Pokud by se náhodou nepovedlo potřebné většině lidí zodpovědět všechny otázky (k dispozici bude ve skutečnosti 7 základních + 1 náhradní otázka právě pro tento případ), nic se neděje. Budu pokračovat výběrem druhého nejvyššího počtu atd. Ale opravdu se neděste. Otázky budou sice kombinované (Heroes vs RPG série Might & Magic), ale určitě to nebudou žádné zákeřnosti. Vše byste měli najít buďto zde na webu, nebo s lehkou pomocí vyhledávače na internetu.

Edit 25.09.2015 - Dárky do soutěže mám již doma, takže už jen čekám na kartonové krabice, abych je mohl roztřídit a předpřipravit k odeslání. Trika jsou z bavlny a mají velikost L. Souběžně se mnou poběží stejná soutěž i na stránkách World of Heroes, takže pokud chcete zvýšit své šance, nebo Vám zdejší otázky nesednou, můžete to zkusit i tam. Jen bych Vás chtěl poprosit o zachování pravidel fair-play. Nesnažte se prosím odesílat odpovědi z více emailových adres najednou. Lord Graa bych chtěl poděkovat za vizualizaci zápisníku, který jsem do přehledu výher také zahrnul.