Diskuse:Corakovy zápisky/2012-1

Z Coracovy zápisky
Přejít na: navigace, hledání

Archivovaná diskuse

Sem už prosím nevkládejte nové příspěvky.


Zpráva pro renga:

Získal jsem castle key, ale momentálně zkusím prolézt podzemí pod Sansobarem. Doufám, že zde naleznu něco užitečného pro zloděje. Jak prolezu tohle podzemí, pozjišťuji, k čemu jsou ty klíče od locksmithe (odemkuntí nepřátel v aréně?, ve hradu?). Tím, že je budu porážet, měl bych získat dostatek expy na navýšení levelu k úrovni 12-15? a pak už bych se mohl vydat do venkovních lokací... No každopádně to bude dost na dlouho.--StriderCZ 22. 2. 2012, 22:28 (CET)

 • Tak cavernu pod Sansobarem jsem prolezl skrz nazkrz, ale bylo to maso, zabralo mi to skoro tři dny, výsledek- několik nápisů, pár užitečných předmětů, jedem level navrch, a zlepšení thievery o 10%--StriderCZ 24. 2. 2012, 21:54 (CET)
 • Činíš se. :-D Já ještě ani pořádně nevylezl z Middlegate (teda jako jo, ale nic, co by stálo za řeč). Zato mám natípanou pěknou várku screenshotů s potvorama do bestiáře. :-) Ale spíš chci nejdřív dát dohromady World of Xeen a ke CRONu budu zatím přicmrndávat. --Majk 24. 2. 2012, 22:21 (CET)
 • ok tak ja jsem na ty 5lvlu ted asi zkusim prolezt podzemi v druhem meste--Rengo 26. 2. 2012, 20:05 (CET)
 • Ne-u-vě-ři-tel-ný. Po pár dnech jsem se k tomu konečně vrátil, vycvičil jsem si maňásky na 6. až 7. level a hurá do podzemí, najít čaroději tu jeho bláznivou skleničku. Už to šlo v pohodě, žádnej problém s nezvladatelnou převahou nepřátel jako na začátku hry - zkosil jsem i nějaký obry, víceméně jsem to tam vyčistil, pěknou zbroj i zbraně a hlavně kýžený předmět našel jsem a čaroději odnesl. I do taverny spěchal jsem, abych sobě hru uložil a ukončil, neb zítra je taky den. Já VŮL po uložení nestisknul hvězdičku (jak WHDLoad vyžaduje, aby se to fakt uložilo na disk) a emulátor Amigy ukončil jsem s lehkým srdcem toliko přes Alt-F4. Takže celej dnešní postup v trapu... vztek se mnou cloumá tak, že Sheltemův emoční čip by se upekl. Je to jenom hra. Je to JENOM HRA... grrr... :-DDD Ještě mám dotaz, jestli jste někdo zkoušeli úplatky a jak úspěšné to bylo. Jedný nepříliš početný skupince Winged Steedů (takoví pegasové) jsem ze srandy nabídnul 3000 zlaťáků, aby bylo jistý, že to klapne, a vykašlali se mi na to. Tak to teda nevim, kolik by si představovali. V boji zas tak dobrý nebyli. --Majk 27. 2. 2012, 02:40 (CET)

Mapa sansobarské kaverny

 • Zkusil jsem nahrát mapu sansobarské kaverny, ale nějak jsem se do toho zamotal... zkus se na to podívat, a smaž ty dva nadbytečné obrázky. Jinak potvor naskenovaných mám taky spoustu... kdyby jsi se nudil--StriderCZ 24. 2. 2012, 23:38 (CET)
 • OK. Podívám na to, ještě nevím co mě čeká, ale upravím to. Jinak s obrázkama vždy dobře rozmýšlet, protože já je nemůžu úplně fyzicky odstranit - Elemir by musel nainstalovat zvláštní doplněk a nechci ho s tím otravovat. Ale zase když se semtam omylem stane chybka, tak se nic neděje. :-) --Majk 25. 2. 2012, 00:10 (CET)
 • Ještě k obrázkům - prosím zkus příště zmenšit velikost souboru. 2,6 MB obrázek zrovna není něco, co by bylo vhodný na stránky. Jednak bysme brzo zaplnili místo, zadruhý musíme myslet i na lidi, co maj pomaleší připojení, zatřetí ať taky Elemirovi nežereme moc traffic. Nevím kolik má limit, ale nějakej asi jo. Ale moc oceňuju ručně kreslenou mapu, jak za starejch časů! --Majk 25. 2. 2012, 00:18 (CET)
 • Momentálně jsem prošel Pinehurst Castle a osvobodil Yellow Bishopa- (5000 expy), nevíte kde získat těch dalších 50000?. Další dotaz- dají se koupit (pokud vůbec) gemy? a kde? (Snad v dungeonu pod hradem... uvidím. Rengo- jako si an tom, jak pokračuješ?

--StriderCZ 26. 2. 2012, 00:30 (CET)

 • tak na spoustu otázek jsem našel odpověď na www.lemonamiga.com... (Stridercz)
 • rengo tu ještě nemá účet, aby ti odpověděl. :-D Dobrý průvodce hrama (snad všechny Might and Magicy, mimo jiné) najdeš taky na http://www.the-spoiler.com a http://www.gamefaqs.com - a pochopitelně http://www.rpgclassics.com (ale možná všechny znáš). Nicméně (to je spíš myšleno obecně pro všechny), neopisovat bezhlavě z těchto návodů, všechno co sem napíšeme, by mělo být potrvzeno naším vlastním hraním! Jen v případě, že něco nejde zjistit jinak, tak použít programy, co dokážou dostat data ze hry nebo z oficiálních manuálů. ;-) --Majk 26. 2. 2012, 03:49 (CET)

Deník

Majku moc děkuji za pomoc s deníkem. --Ali 29. 9. 2012, 16:47 (CEST)

 • Rádo se stalo. :-) --Majk 29. 9. 2012, 17:06 (CEST)

Levelování

StriderCZ: Aréna a podzemí Sorpigalu je dobrý zdroj na expy. Také se dá dobře levelovat v Algary, jižní stěna v hostinci vede k Swaze Pit kde je neustálý respawn. --Ali 29. 9. 2012, 17:05 (CEST)

←Zpátky na hlavní stránku diskuse