Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 21:42:43
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34

Autor Téma: Dragon Age: Inquisition  (Přečteno 62172 krát)

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #435 kdy: Červen 18, 2019, 21:36:57 »

Uvědomila jsem si, že tu knížku mám, kdybys z ní něco potřeboval ofotit, písni. :)
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #436 kdy: Červen 19, 2019, 00:46:58 »

Když tak můžeš vyfotit a poslat jak máš nastavenou taktiku, protože Leliana je sice trošku vylízaná, ale Zev nemá žádný potíže a je stejný povolání, takže možná děláme něco jinak. Nastavoval jsi ji ty, nebo máš default?

Tak já taky nemám potíže, jen se prostě umí sama přepnout na zbraně na blízko (když je nepřítel poblíž), ale už se nepřepne na zbraně na dálku, takže při útoku na dalšího nepřítele utíká k němu, pokud si to včas nevšimnu. A já nechci, aby mi vždy vběhla do připravené situace, kdy chci kouzlit (a tím jí pokazí), nebo rovnou do kouzla. Ale ono to pobíhání dělají všichni, Leliana jen trochu víc do útoku. V taktice jsem skoro všechno vypl, respektive nejprve jsem vypl úplně všechno a nyní jsem zkoušel nastavit, aby při útoku na vzdáleného nepřítele přepla na luk. Někdy to udělá, někdy ne, jak kdy. Podobně jsem to udělal i u mágů, ale zbraň na blízko má jen hrdina a zdá se, že hůl není braná jako zbraň na dálku, takže pokud se přepne na dýky, zpět se nepřepne. Ale jde to i přenastavit přímo na sloty zbraní, tak to ještě zkusím. To pobíhání po okolí to ale stejně asi nezmění.

Myslíš tohle?

jo, to bude ono. Tušil jsem, že to tam někde bylo.

Ta superbouře funguje, ale je třeba aktivovat před tím u postavy ten režim "Moc kouzel". Musí jej mít aktiovaný ta postava, která dokončí své kouzlo jako poslední (je jedno, jestli kouzlí bouři, nebo vánici, ale to druhé už na tom místě musí fungovat). Je to docela efektivní kouzlo, ale taky dost nebezpečné, jelikož se výrazně zvýší dosah postižené oblasti a zasáhne i kouzelníky. Většinou se to moc použít nedá, jelikož na to není moc čas a prostor, ale pokud to jde vyvolat ještě před bojem a není nutné s obětí vést dialog, tak to docela ujde :D.
https://i.postimg.cc/jqQPpvDT/DAOrigins-2019-06-18-21-20-40-336.jpg
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #437 kdy: Červen 19, 2019, 10:48:46 »

https://dragonage.fandom.com/wiki/Spell_combinations
anglická wiki má krásně zpracovaný veškerý herní mechaniky pro všechny díly, jsou v tom i obrázky. Ta stránka je fakt dobrá a užitečná, kdykoliv nevim tak tam lezu.
IP zaznamenána

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #438 kdy: Červen 20, 2019, 11:54:32 »

Ahoj. Opět potřebuji poradit - nebo spíš vysvětlit jak na to. V podzemní kovárně ve Skyholdu je ponk a protože neumím anglicky, tak nějak nechápu k čemu je to dobré, jak na to a proč mi to zatím nefunguje (nepochopila jsem tu angl. hlášku, modře orámovanou). Za vysvětlení (podle možností polopatisticky) předem děkuji :)

https://www.2i.cz/i/gQdZy
https://www.2i.cz/i/gQOzh
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #439 kdy: Červen 20, 2019, 12:37:44 »

To slouží k barvení zbrojí, abys neměla partu klaunů, viz jeden z mejch starších příspěvků. Ten nápis jen upozor%nuje, že ne každej item reálně využívá každej materiál, a tedy některý sloty nemaj efekt na barvu.
IP zaznamenána

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #440 kdy: Červen 20, 2019, 12:42:00 »

Aha. Tak to by mě nenapadlo, já jsem myslela, že je to na nějaké vylepšování itemů. Díky moc :)
IP zaznamenána

ee3

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #441 kdy: Prosinec 30, 2020, 08:58:33 »

Ahoj, mam dotaz,
da se mit ve hre rozehrane vice postav?? nebo kdyz bych chtel vyzkouset jinou premaze se ta puvodni...diky

btw:jedna se o hru Dragon Age: Inquisition
« Poslední změna: Prosinec 30, 2020, 10:37:56 od ee3 »
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #442 kdy: Prosinec 30, 2020, 11:54:59 »

Můžeš mít víc postav, ale celkovej počet save pozic je omezenej... nevim, asi na 150?

Každá postava má vlastní ... řekněme složku se save pozicema a můžeš mezi nima přepínat. Když založíš novou postavu, automaticky se uloží zvlášť. Nic se nepřemaže.
IP zaznamenána

ee3

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #443 kdy: Prosinec 30, 2020, 15:46:08 »

Jeste mam dotaz, odemknout dvere umi jen roguna nebo se to da pomoci nejakeho skilu naucit i nekoho jineho...protoze kdyz by to neslo, tak mi to prijde dost nefer, kdyz bych chtel hrat za jinou postavu a nemohl se tam dostat protoze neni roguna...diky za radu
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #444 kdy: Prosinec 30, 2020, 16:57:46 »

Odemknout dveře umí jen roguna. Ale.

Dveře na místě kde nemáš partu a kde nemůžeš používat spelly prostě otevřeš jen s rogunou, ale ujišťuju tě že za nima neni nic atraktivního. O nic nepřicházíš. Ano, je to ee a nefér. Jsou na to módy, můžeš po nějakym kouknout.

Dveře na místě kde můžeš používat spelly může otevřít warrior (prostě se postavíš proti dveřím a flákneš do nich štítem, teď se mi nevybavujou konkrétní názvy spellů) nebo force mage (Solasovo specka, později ve hře).

Speciální dveře co se zobrazujou jako zámečky na mapě otevře jen roguna. (A to ještě musí mít koupenej perk za level inkvizice.)

Poslední point, roguny jsou suvereně nejsilnější classa ve hře... :-D
IP zaznamenána

ee3

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #445 kdy: Prosinec 30, 2020, 19:35:47 »

Aha..a neni nejaky addon ktery by mi  "mackal misto me V jako to hledani itemu??" =))
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #446 kdy: Prosinec 30, 2020, 20:21:15 »

Obávám se že jsem nic takovýho cíleně nehledala, asi neni, nevim. Osobně jsem zvyklá z ostatních DA her a z IWD to spíš držet než mačkat... :-D ale jsem schopná se s tim psychicky vyrovnat. Neni to jako kdyby to bylo nutný nějak zvlášť drtit.

IP zaznamenána

ee3

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #447 kdy: Prosinec 31, 2020, 09:30:08 »

Mam tu hru stazenou par dni tak se omlouvam ze porad otravuju =)))
chci se jeste zeptat kde najdu XP bar....diky
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #448 kdy: Prosinec 31, 2020, 10:11:30 »

Ne, ne, otravuj, ráda využívám svoje jinak zbytečný znalosti, nemám tak širokej záběr her jako pánové a ráda pokecám o něčem co znám :-). Klidně i napiš jak hraješ, nebo co tě zaujalo, dělaj to tu všichni a poctivě to čteme :-D.

XP bar je v character records pod položkou "attributes". Velmi intuitivní a snadno k nalezení :-D.

Jinak, co sis vybral za classu? Doufám že mága, mágové jsou prima :-).
IP zaznamenána

ee3

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #449 kdy: Prosinec 31, 2020, 10:32:05 »

Rad hraju za ranger nebo mag, ale laka me tank jen nevim jestli to neni tezke na ovladani =))) jo uz ho vidim diky...a jaka specializace je dobra na maga..myslim co jet za skily...prijde mi ze ta hra je delana spise pro roguny s tim vsim a taky ty dyky (maly lvl a 150DPS) =)))
IP zaznamenána
Strana: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34