Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Duben 19, 2024, 03:11:29
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34

Autor Téma: Dragon Age: Inquisition  (Přečteno 62363 krát)

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #270 kdy: Září 01, 2015, 07:14:43 »

Včera jsem si o něm taky četl, prý to má do hry přidat nějaký rozumnější konec ... no, tímhle stylem se to dá natahovat donekonečna :) Ale podle toho, jak se v EA vyjadřovali po úspěchu DA:I, tak jen využili té popularity, aby z toho vymáčkli co nejvíc ještě teď a někde na pozadí se už dělá na novém DA.

Jinak hezký pejsek :D
IP zaznamenána
This is the end ...

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #271 kdy: Září 09, 2015, 04:00:30 »

Tak poslední DLC Trespasser je venku. Docela si pospisily, az se nabízí otázka jestli ty tri pomerne velke DLC nemeli hotove dopředu. Kazdopadne celkova cena za všechny tri DLC (45 euro) je skutecne dost mimo. Doufam ze bylo skutecne poslední a hra je takhle komplet.
Odpovídající cena pro me by byla tak 7 euro za jedno, ale platit vic za DLC nez stoji samotna hra vazne nebudu. EA nejsou zadny ořezávátka, sedrit z kuze zavisle fanoušky jim jde na jednicku.

Ale jinak tohle poslední DLC vypada zajimave, mělo by se odehrávat dva roky po hlavnich událostech hry, teda jde o takovy epilog (zase me vrta hlavou jestli to tam nahodou nemelo byt uz od zacatku:)
IP zaznamenána

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #272 kdy: Září 11, 2015, 01:53:47 »

Tak jsem zjistil ze poslední patch + poslední DLC udelalo celkem zasadni zmeny. V options se objevila nova položka pod nazvem trials a jsou tam docela zajimave věci. Jako třeba ze nepratele jsou vždy na stejnem levelu jako hrac, nebo ze zacnou používat nove abilty, nebo ze lecive lahvičky leci jen 1HP, a pro milovníky medvedu (Juju:) si tam lze zapnout aby medvedi byli ještě silnejsi ( jo medved ma pak pomalu stejne zivotu jako drak:) a ještě par dalších. S trials jsou spojene i odmeny, cim vic trials zapnuto tim vic a castejsich odmen. Udrzovani levelu potvor spolu s hracem vlastne znamena ze by ted mělo jit levelovat postavy na mnohem vyssi levely. Nevim jak moc to bude prospesne, ale rozhodne staly prisun expu za zabijeni potvor urcite vitam.
« Poslední změna: Září 11, 2015, 01:57:15 od flash »
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2240
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #273 kdy: Září 11, 2015, 04:19:04 »

Vzhledem k maximálnímu levelu (27) to o moc vejš nepůjde. Provedli nějaký zmeny na abilitách, zničili moje oblíbený kouzlo a já na ně kašlu. Lahvičky stejně skoro nepoužívám, je spousta jinejch možností, i když člověk hraje jako čuně.

Herní doba novýho DLC jsou 4 hodiny. 4 hodiny. Jako fakt, 4. Dobráli to lidi i za 2. Platit za to? Se někdo ustřík.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2240
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #274 kdy: Září 11, 2015, 04:26:38 »

Rozumnej konec? Ha ha ha. Co jsem tak četla na oficiálnim webu od lidí, co to hráli, tak inkvizitor přijde o pazouru, Solasovi rupne v bedně a rozhodne se zbourat veil co je mezi světem duchů a lidí a je možný, že to všechny zabije, ale to ho nezajímá. To neni konec. To je nová zápletka pro další hru. Můžete si rozpustit inkvizici. Oni vás stejně všichni nenáviděj, tak proč vlastně pokračovat.

Protože hráč opět NIC nedokázal, nic nevyřešil, svět je furt stejná beznadějná žumpa jako byl vždycky a já nemám žádnou potřebu jim platit za další neskutečně depresivní hru.
IP zaznamenána

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #275 kdy: Září 11, 2015, 15:02:22 »

mam dojem ze tvurci hry rikali ze hra hard level cap nema, jen soft cap , takze by to jit melo levelovat dal. Ale mozna to zmenily?..
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2240
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #276 kdy: Září 11, 2015, 19:58:19 »

Nah, já dostala 27 a vejš to nešlo. Lidi na fóru psali to samý. Možná to zvedli v poslednim patchi, když provedli nějaký změny, ale nevsadila bych se.

Soft cap byl míň, nějakejch 23-25.
IP zaznamenána

flash

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 264
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #277 kdy: Září 11, 2015, 20:16:16 »

tak podle me to je tak ze ten lvl 27 dal nesel protože uz nebylo kde ty expy brat. Nepratele prestanou davat expy když je hrac tri levely nad nima, a teda teoreticky když se ted neustale prizpusobujou levelu hrace a davaji konstatne expy jit by to mělo. Pokud by levelovani mělo strop na lvl 27 byl by to hard cap, a ten tam myslim opravdu není. Když tam je soft cap, tak to jit musí. Ale jenom hadam, z toho co jsme nasel na netu, osobne to vyzkousene nemam. A vzhledem k tem novym trials by to i davalo smysl, mit moznost levelovat dal.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2240
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #278 kdy: Září 11, 2015, 23:12:51 »

Tak Descent leveluje podle hráče. Ale to je jedno, nezkoušela jsem se teď dostat vejš, a ani to zkoušet nebudu, nemám na to náladu.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #279 kdy: Únor 01, 2017, 16:35:48 »

Na Originu právě probíhá slevová akce na GOTY edici. Je dostupná s 50% slevou, tedy za zhruba 20 euro. Je to se všemy DLC, což se určitě vyplatí, neboť jen samotná DLC stojí 15 euro.
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #280 kdy: Březen 21, 2017, 23:44:26 »

Lokalizace DA:I do češtiny pozastavena, viz vysvětlení v článku Překlad Deus Ex Mankind Divided. Vypadá to, že takto velkým projektům již odzvonilo. Problémem je už samotný Frostbite engine, který hází překladatelům klacky pod nohy. DA:I už je naštěstí v GOTY, takže u ní se nic měnit nebude, ale stejný problém čeká Mass Effect Andromedu. Pokud na ní čeština někdy vyjde, bude to v horizontu let. Spíš si říkám, jestli má smysl, aby se někdo vrhal na lokalizaci hry, která v době vydání češtiny bude div ne historií ... Každopádně obdivuju všechny, kdo mají výdrž a ještě s překládáním nesekli.
IP zaznamenána
This is the end ...

kloudici

  • Host
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #281 kdy: Březen 23, 2019, 10:24:20 »

Ahoj.
Měla jsem rozehranou hru Dragon Age Inquisition, byla jsem už docela daleko, ale nejdřív mi "klekly" Windows, ty mi nainstalovaly znova, ale pak mi klekla grafická karta, musela jsem koupit novou, a teď mám problém: zmizely mi všechny uložené pozice, kterých jsem měla hafo, a zůstala mi jenom možnost začít novou hru. Což se mi moc nechce. Nevím, proč a kam ty uložené pozice zmizely a jak/kde je najdu. V dokumentech mám akorát dvě pozice z nové hry. V případě, že ty zmizelé pozice nepůjde najít a vložit do hry, našla by se nějaká hodná duše, která hru hrála/hraje a má nějaké uložené pozice aspoň z poloviny hry, a která by mi nějakou tu pozici někam uploadla (třeba na Uložto), abych si ji mohla stáhnout a vložit do hry? (ideálně za postavu člověka - mága). Předpokládám, že bych ji pak měla vložit do Dokumentů. Předem díky.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2240
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #282 kdy: Březen 24, 2019, 08:17:15 »

Obávám se, že si držim akorát startovní savy. Navíc jsem zažraná roguna.
IP zaznamenána

kloudici

  • Host
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #283 kdy: Březen 24, 2019, 09:17:53 »

Hm - tak to se nedá nic dělat, hraju to odznovu. Ale díky aspoň za odpověď :(
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2240
Re:Dragon Age: Inquisition
« Odpověď #284 kdy: Březen 24, 2019, 09:23:35 »

Nic si z toho nedělej, když já rozehrála první hru, tak vyšel patch, kterej způsobil, že hra byla nehratelně pomalá. Musela jsem s tim seknout, přeinstalovat celou hru z DVD, zakázat patche a rozehrát to znova, protože můj save byl nekompatibilní se základní hrou. Než to milánci opravili dalšíma patchema, měla jsem to dohraný.
IP zaznamenána
Strana: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34