Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Duben 16, 2024, 13:13:01
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: bestiář  (Přečteno 4218 krát)

veka

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 144
bestiář
« kdy: Březen 06, 2014, 09:18:34 »

Mám jen takový dotaz dokončil jsem celou hru splnil všechny vedlejší úkoly a právě jsem přemejšlel co dále a tak jsem jen projížděl bestiář dole jsou rozděleni stvůry do sekcí lidé,humanoidé.... a když na to najedu myší tak mi to napíše lidé 24/41 humanoidé 54/58 stvůry 32/35 elementálové 10/17 šampióni    25/31 mam projetou celou hru a nemyslím že by jsem nějak zbytečně spěchal tajemné jeskyně vraky atd  včetně limba toho bonusového dungeonu mňaukání volosu apod  tohle mě zaráží máte to tak taky nebo jsem na něco zapomel.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7304
bestiář
« Odpověď #1 kdy: Březen 06, 2014, 09:23:29 »

Mám v bestiáři taky hluchá místa. Pravděpodobně to přijde až s DLC.
IP zaznamenána
This is the end ...

veka

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 144
bestiář
« Odpověď #2 kdy: Březen 06, 2014, 12:31:07 »

Aha a netušíš náhodou kdy by to DLC mohlo vyjít nikde jsem si nevšiml nějakého data vydání nebo tak něco. A ještě bych se prosím zeptal dá se někde po dohrání expit u starších dílů byl respawn map ale tady to evidentně neni a jestli se nemýlím tak ani dugeony se neresují. A jinak zatím moc děkuji.
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
bestiář
« Odpověď #3 kdy: Březen 06, 2014, 12:46:18 »

pokud si prošel a zabil všechno již během hry, pak se nic neobnoví a expit se nedá. Tedy krom toho "dungeonu" Zapomnění, který se otevře až po dohrátí. Ale třeba právě ty dlc, nebo možná přidají nějaké ještě další dungeony zdarma v patche (ačkoliv to asi těžko). Teoreticky jsou ve hře i ty modifikace, ač to taky moc nevypadá.

Neodhalené obludy se zobrazí jako otazníky, pokud odklikneš volbu Zobrazit všechny...
IP zaznamenána

veka

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 144
bestiář
« Odpověď #4 kdy: Březen 06, 2014, 13:13:10 »

Milhaus toho sem se bal ze to nejde je to skoda ale na uplay je ukol dosahni 40 levelu nevim jak vy ale ja sem se na 40 nedostal ani po vymydleni absolutne vsech nepratel  a splneni vsech ukolu takze se snad jeste neco objevi :)
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
bestiář
« Odpověď #5 kdy: Březen 06, 2014, 13:20:45 »

Já se dostal téměř na 36 úroveň (kdybych mohl projít i dungeon elfů, nebo splnit více povyšovacích úkolů (plnil jsem jen dva), tak bych to na 36 level dal). Tedy zbývají 4. To by tak odpovídalo 2 dlc, kde hráč získá 2 levely v každém. (dlc budou určitě, jen je otázka, jak budou do hry dány).

Celkově moc ani nemá smysl ve hře pokračovat, je lepší začít hrát znovu. Ono co by si tam taky chtěl dělat a hlavně proč to dělat, když už hra skončila, že. Svět je poměrně maličký, lízt a procházet znovu dungeony by nemělo význam atd atd.
IP zaznamenána

veka

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 144
bestiář
« Odpověď #6 kdy: Březen 06, 2014, 16:25:12 »

ja vim ze je to temer bez smyslu to mas pravdu ale zase hrat to porad od znova to taky brzo prestane bavit
IP zaznamenána

mirek

  • Host
bestiář
« Odpověď #7 kdy: Duben 28, 2014, 13:35:37 »

ZACINAM HRAT A NEVIM JAK DOSTANU SALASHIHO POZEHNANI ABYCH MOHL ODEJIT Z OSTROVA NA ROZVALINY NEMAM A NEBEZPECNE JESKYNE TAKY NE A UZ NEVIM KAM JIT PREDEM DIKY  ZA RADU
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7304
bestiář
« Odpověď #8 kdy: Duben 28, 2014, 22:32:59 »

Do hradu Portmeyron.
IP zaznamenána
This is the end ...