Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 16:53:10
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Ker-Thal  (Přečteno 11693 krát)

problemchild

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
Ker-Thal
« kdy: Březen 01, 2014, 22:16:55 »

Dostal jsem se do Ker-thalu, složil jsem tu Solar sigil, a pak to po mě chce jméno lodě. A v průběhu courání po tomto patře se mi sem tam oběvuje erebos a když mu uberu cca 1/2 zdraví doplní se a zmizí, asi v pořádku, nebo bug? Díky
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
Ker-Thal
« Odpověď #1 kdy: Březen 01, 2014, 22:50:41 »

Na to nevím co odpovědět, abych nespoileroval. Zkus si toho nevšíat a dál procházet dungem. uvidíš. Jinak na otázku, která se ti objeví není těžké přijít, pokud si sledoval hru od začátku.
IP zaznamenána

problemchild

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
Ker-Thal
« Odpověď #2 kdy: Březen 01, 2014, 22:54:03 »

možná budu spoilerovat já, tak uvedu aby bylo jak jsme daleko. On byl maličký zádrhel v tom, že jsem na začátku nezapíchl markuse vlk a šel rovnou do dungeonu, teď v něm hledám mrtvolu craga haga.
IP zaznamenána

problemchild

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
Ker-Thal
« Odpověď #3 kdy: Březen 01, 2014, 23:09:03 »

Našel jsem na jiným foru že jsem podělal poslední quest tím, že jsem našel cragovo tělo před tím než jsem zabil markuse, reloading...
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
Ker-Thal
« Odpověď #4 kdy: Březen 01, 2014, 23:17:15 »

zkus projít to patro celé, ono jde o bosse který s jen tak nedá zabít, bug je spíš když ho zabiješ v boji
IP zaznamenána

problemchild

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
Ker-Thal
« Odpověď #5 kdy: Březen 01, 2014, 23:39:52 »

teď už to hraji znovu od markuse. Při prvním pokusu byla chyba v tom že mi to neuznalo nalezení těla crag haga, v questech to nebylo odtrženo že je to hotové, jinak asi musím najít i nejaké "potrhané stránky", našel jsem tři. Ale to je jedno, teď to hraju popoředě, snad to půjde líp, ale spoň to pochopím. Hraju to v Aj tak se dějem moc nezatěžuji, a prostě jdu quest od questu
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Ker-Thal
« Odpověď #6 kdy: Březen 02, 2014, 00:06:18 »

v těch stránkách v místnosti s bossem by měla být odpověď na tu otázku, o které byla řeč. Tedy mělo by se tam dát najít heslo a víceméně je tam i vysvětleno, oč jde. Teda z toho, co jsem pochopil a co říkali jiní. Já toho bosse zabil dřív, než jsem to tam prošel.
IP zaznamenána

problemchild

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
Ker-Thal
« Odpověď #7 kdy: Březen 02, 2014, 00:27:58 »

A kolik jich je? Já našel asi jen 3
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Ker-Thal
« Odpověď #8 kdy: Březen 02, 2014, 08:10:02 »

Řekl bych, že jsou 4. Jeden se válí na plošině kousek od toho oltáře.
IP zaznamenána
This is the end ...

problemchild

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
Ker-Thal
« Odpověď #9 kdy: Březen 02, 2014, 11:07:22 »

Tak mám všechny 4, zadal jsem jméno lodi (invictus), napsalo to že nothing happens, act IV completed, ale když chodím tady po tom patře občas na mě vyletí erebos a když mu uberu něco zdraví zase zmizí.
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Ker-Thal
« Odpověď #10 kdy: Březen 02, 2014, 11:36:35 »

Musíš ho zabít, hned po té se ti spustí závěrečná animace, vyhodnocení tývch činů a vyhodí tě to pryč z toho dungeonu. Tím dohraješ hru. Ta zbraň, kterou si tam nějak aktivoval, by měla Erebose oslabit, takže by mělo být zřejmě snadnější jej zabít. Ono ho lze zabít i bez toho, pokud mu v jednom kole opravdu vezmeš všechny životy (tj dají třeba všechny 4 postavy kritické zásahy). Pokud mu ale i klidně trošička zbyde, tak zmizí a vyléčí se. Ta zbraň by ho měla snad na začátku kola oslabit - tj zranit jej, takže by ho mělo být jednoduší dorazit.
IP zaznamenána

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
Ker-Thal
« Odpověď #11 kdy: Březen 02, 2014, 12:05:56 »

problemchild: "Možná jsme ji měli použít, ať už byla cena jakákoli... Stačilo přednést projev a vyvolat generálovo jméno." --> Máš zadat generálovo jméno, ne jméno lodi.
IP zaznamenána

problemchild

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 26
Ker-Thal
« Odpověď #12 kdy: Březen 02, 2014, 17:48:00 »

už se to povedlo, díky :)
IP zaznamenána

trotakcz

  • Host
Ker-Thal
« Odpověď #13 kdy: Březen 10, 2014, 20:30:57 »

Tak to ja mel uplne jinak. Zabil jsem ho 2x, poprve se objevil znovu, podruhe nabehly titulky atd. a to jsem mel jen dva utrzky a dve casti pecete. A urcite jsem neprobehl vic nez pulku mapy....
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Ker-Thal
« Odpověď #14 kdy: Březen 11, 2014, 00:17:48 »

No zřejmě si jej poprvé nezabil, ale trocha životas mu zbyla. To on udělá vždy, že zmizí a vyléčí se. Po druhé si jej už zabil, což je normální. Já dohrál hru dvakrát a pokaždé jsem jej zabil bez té aktivace zbraně, aniž bych prošel celý dungeon. Myslím, že ta zbraň je tam jako pomůcka pro slabší party, nebo když se nedaří jej zabít pomocí kritických zásahů. On může mít odhadem tak 2000-2500 životů, bych tipl.
IP zaznamenána