Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 20:48:19
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Problém s načtením installu  (Přečteno 5877 krát)

LegacyAS

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Problém s načtením installu
« kdy: Únor 18, 2014, 21:06:45 »

Zdravím, mam nově Windows 8, A nejde mi spustit instalace Might and Magic VII. Když jsem to zkoušel stáhnout, CD se mi spustilo normálně přes deamon tools, jenže když jsem zmáčkl install, žádná reakce. Pak jsem zkoušel instalaci přes CD, které jsem měl otestované od kamaráda že je funkční. CD se mi ani nenačetlo. Mohl bych poprosit o nějaký rady/tipy na spuštění?
Děkuji!
IP zaznamenána

LegacyAS

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Problém s načtením installu
« Odpověď #1 kdy: Únor 18, 2014, 23:24:27 »

P.S.: Je opravdu jedno, odkuď hru stáhnu a spustím. Problém je furt stejný. Install zmáčknu, ale nic se neděje.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Problém s načtením installu
« Odpověď #2 kdy: Únor 19, 2014, 08:01:06 »

Ahoj, spusť setup.exe v módu kompatibility s Windows XP.
IP zaznamenána
This is the end ...

LegacyAS

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Problém s načtením installu
« Odpověď #3 kdy: Únor 19, 2014, 13:02:05 »

Ani to mi nešlo. Nakonec jsem si to stáhl z uložto, kde už je to i přímo nainstalované a funguje. Děkuji za radu :-)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Problém s načtením installu
« Odpověď #4 kdy: Únor 19, 2014, 22:24:59 »

Není zač. Mě to na osmičkách teprve čeká. Zatím jsem zprovoznil Heroese. Je tedy pravdou, že tu u M&M tu mám taky zálohy komplet instalů, ale budu to muset zkusit vzít načisto.
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
Problém s načtením installu
« Odpověď #5 kdy: Duben 19, 2014, 14:10:48 »

mám stejný problém i z oroginálních cd kdy mi nermálně proběhne načtení disku se pak hra nedá nainstalovat pri spuštění setup.exe se nic nestane skoušel jsem změnit kompatibilitu ale pořed nic v procesech mi to sice ukazuje setup.exe32 ale nic se neděje nemohl by mi prosím někdo poslal link kde hru stáhnu už nainstalovanou nebo poskytnout naké řešení ? nostalgie v mém srdci už to prostě potřebuje pařit :D :D děkuji
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Problém s načtením installu
« Odpověď #6 kdy: Duben 19, 2014, 15:50:45 »

Není to tak dlouho, co jsem to zkoušel a nainstaloval jsem to na Windows 8 zcela normálně. Zkus ten setup spustit ještě přes kontextovou nabídku pod pravým tlačítkem jako správce.
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
Problém s načtením installu
« Odpověď #7 kdy: Duben 19, 2014, 18:39:50 »

vyřešil jsem problém stím že po kliknutí na setup.exe se nic neděje .. mam 22palcoví monitor problém jsem vyřešil tím že jsem schodil barvi na 16 bit a rozlišení... potom už se mi zobrazil autorun .. :)
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
Problém s načtením installu
« Odpověď #8 kdy: Duben 19, 2014, 18:43:00 »

avšak vyskytl se jiný problém ... po vyhrání zběratelsé soutěže při nasednutí na lod hra vyhodí error ... nevíte co stím ? mam to zkusit opatchovat ? zase když to patchnu bojim se aby mi to nepokazilo ten XP-patch ...
IP zaznamenána

Marien

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 57
Re:Problém s načtením installu
« Odpověď #9 kdy: Březen 28, 2019, 18:29:27 »

Pokud někdo bude řešit problém, že není možné spustit instalačku z originálního cd, existuje jednoduché řešení. Restartujte PC a podržte F8, vyberte spuštění v nouzovém režimu. Po naběhnutí Widlí se hra normálně přes instalačku spustí. Pak restart a můžete hrát. Platí pro W7.
IP zaznamenána