Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 13:43:36
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 70

Autor Téma: Dohrál jsem, hraji a chci dohrát  (Přečteno 92307 krát)

Richmond

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 568
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #675 kdy: Květen 19, 2020, 17:35:22 »

Elemir: No Lamplight City jsem mě rozherané už delší dobu, ona ta hra je překvapivě docela velká.

Na tu "tajemnou" hru jsem zvědavej :)
Ještě mě docvaklo, že jsme se mohli možná i sejít v Praze...sice tedy restaurace jsou zavřený, takže by asi nebylo kam si sednout :(
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #676 kdy: Květen 19, 2020, 19:27:41 »

Já tu pak mám ještě za 14 dní další část, takže to už by mohlo být i něco otevřeného. Největší problém je ovšem ten okraj, kde jsem ubytovaný, to by pro mě bylo docela krkolomné na cestování (musím říci, že i ten Letov vypadá jinak, než si ho před 13 lety pamatuju).
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #677 kdy: Květen 21, 2020, 20:36:59 »

Jestli ještě někde uvidím, že někdo proléza patra dungeonů za 45 minut a to včetně kompletního mapování a poznámek, tak ho asi osobně nakopu :) Teď jsem tu měl jedno prima úvodní patro 16 x 16 polí a jen 4:45 hod :D A to mám postavy, které už něco umí. Snad to takhle nepůjde dále :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Richmond

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 568
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #678 kdy: Květen 23, 2020, 09:06:25 »

Hm 16x16...to měly Might and Magicy, ne? :) Nehraješ ty druhej díl ELemire?!
IP zaznamenána

Ringo

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 274
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #679 kdy: Květen 23, 2020, 10:30:46 »

Co bych dal za 16x16

Eob 3 mapy mají většinou 30x30, jeden level mapuji pozvolným hraním i několik dní :-)
IP zaznamenána

Richmond

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 568
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #680 kdy: Květen 23, 2020, 11:44:00 »

Já shodou okolností dočetl v crpg booku článek o Alternate Reality a tam to město má 64x64, ale je pravda, že to je jen město. Ale celkově mě tahle hra hra hodně zaujala.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #681 kdy: Květen 23, 2020, 21:21:30 »

Kdepak, MM2 vůbec nehraji ... :D Mám za sebou Middlegate a jeho podzemí, ale bude to asi na dlouho. Budu v tom muset dělat asi pauzy, resp. odehraji nějaký kousek a pak si dám volno atd.
IP zaznamenána
This is the end ...

Ringo

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 274
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #682 kdy: Květen 24, 2020, 00:54:50 »

MM2 mám rozehrané už několik let, taky to mapuji, ale je to asi největší brzda u téhle hry.  Na DJOldgames mám většinu hry už zmapovanou, chybí už jen hrady a pak asi pár dungeonů v podzemí.
IP zaznamenána

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #683 kdy: Květen 24, 2020, 21:36:26 »

Ahoj.
mám prosbu o radu. hrál jste někdo Kingdoms of Amalur Reckoning? Plním quest ve Fyragnosově hrobce pro Eathe (Her righteous Fury), mám otrávit 5 těl vojáků Odkazu a shodit je do zásobníku vody, ale zasekla jsem se a nevím, jak dál. Otrávená těla mám, ale netuším, jak je shodit z té lávky dolů. Je tam velká šipka, ale nereaguje na nic - buď je to bug, nebo jsem takový tupec. Poradíte někdo?
https://www.2i.cz/i/qM5AT
https://www.2i.cz/i/qMUQx
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #684 kdy: Květen 24, 2020, 21:55:09 »

Ahoj, tohle jsem nehrál, ale co jsem koukl na pár videí, tak oni ta těla shazovali během boje (asi nějaký dokončovací útok) a pak si šlo s tím průvodcem promluvit a úkol uzavřít.

Ale teď koukám do diskuse pod videem a tam se píše o možném bugu.

Edit: máš si to uložit předtím, než otevřeš ty dveře na most, bojovat co nejblíže středu mostu (abys omylem neklikla na dveře, což ten bug prý vyvolává) a ty nepřátelé jdou údajně skopnout/odhodit (nesnažit se je hned zabít, ale odhazovat je až k okraji, dokud na konci svých sil nepřepadnou).
« Poslední změna: Květen 24, 2020, 22:01:13 od Elemir »
IP zaznamenána
This is the end ...

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #685 kdy: Květen 24, 2020, 22:57:45 »

Díky, ale asi mám celou hru najednou bugnutou, přestalo mi fungovat i rychlé cestování, zkusím restartnout PC (restartnout hru nepomohlo), když nepomůže ani tohle, tak asi hru odinstaluji a nainstaluji znova. Uvidím, co to udělá  :'(
Prosím tě, o jaké diskusi pod jakým videem mluvíš? Můžeš mi sem postnout link ? Předem díky.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #686 kdy: Květen 25, 2020, 08:31:48 »

Je to tohle video ... https://www.youtube.com/watch?v=kWBTLwrCMV0

Popisují tam i možné glitche.

A tady zas ukazují jiný bug v tomto úkolu ... https://www.youtube.com/watch?v=v2zGjapd5_w
IP zaznamenána
This is the end ...

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #687 kdy: Květen 25, 2020, 09:53:59 »

Tak ten můj bug určitě způsobilo tohle, co zmiňují v té diskusi - cituji:
"The bug ONLY triggers on the cistern bridge itself. Completion of other quests does not affect this quest in any way whatsoever, and does not cause the bug.... what DOES cause the bug is only ONE thing... exiting from the cistern bridge back into the Tomb's cave before the quest is complete. There's a simple way to avoid this. Don't fight too close to the doorway that leads back into the Tomb, because it's very easy to accidentally press X and reenter the Tomb while fighting".
Přesně tohle se mi stalo.
Nahrála jsem si starší save a povedlo se mi ten úkol splnit. A ten bug s rychlým cestováním po splnění tohoto úkolu taky zmizel. takže díky za rady a porady :) ;) 8)
IP zaznamenána

kloudici

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 76
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #688 kdy: Květen 25, 2020, 10:36:41 »

Jo - zapomněla jsem dodat, že podle toho videa z tvého druhého odkazu je evidentní, že pokud dojde k tomu questovému bugu (jakémukoliv), tak přestane fungovat rychlé cestování - což je pěkně blbé  ::)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Dohrál jsem, hraji a chci dohrát
« Odpověď #689 kdy: Červen 13, 2020, 11:51:01 »

Nedávno jsem konečně dojel NewGame+ u Zaklínače 3 a bylo to opravdu už na hraně. Nakonec jsem prostě sáhl po rozdělení dovednostních bodů a různě jsem postavu vylepšil, čímž jsem z boje s Imlerithem nebo Eredinem udělal doslova frašku (já věděl, proč jsem tohle nechtěl vidět/dělat :)).

Jinak pokud jde o samotný NG+, tak to asi nemá moc smysl zkoušet. Je to pořád ta samá hra, jen levely postavy naskakují dále a tím i body k rozdělení. Zaklínačská výbava je tu v podstatě upozaděna, protože celý levelscaling předmětů tu běží nanovo, takže všechny předměty opět pokračují v neustálém navyšování statistik, takže pořád jen něco obměňujete (anebo se na to dá samozřejmě vykašlat a mlátit potvory o trochu déle). Je škoda, že zaklínačská výbava tu nemá svůj další upgrade (i když možná má, jenom jsem to neobjevil/nezaregistroval, ale to je jedno). Ona bude v podstatě celá obtížnost NG+ srovnatelná se základní hrou, protože já osobně kdybych neviděl ten rostoucí level postavy, tak si prostě myslím, že hraji jen jednu z dalších rozehrávek Z3.

Zkusím to postupně projet i s DLC, přeci jen Srdce z Kamene je moje nejoblíbenější pasáž, ale v dalším DLC už toho budu hodně vynechávat (ostatně i teď jsem v NG+ dost věcí nedělal a spíš jsem se soustředil jen na hlavní příběh). Tím by mi konečně odpadl jeden současný rest. Mimochodem, po dokončení NG+ u základní hry mi to nabídlo, že můžu opět pokračovat v NG+ ... že by ty levely šly do "nekonečna"? Zkoušet to tedy nechci :D
IP zaznamenána
This is the end ...
Strana: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 70