Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 06:50:43
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: MM9 Windows 7  (Přečteno 10017 krát)

Tina_CSS

  • Host
MM9 Windows 7
« Odpověď #15 kdy: Březen 05, 2012, 19:22:38 »

Super dakujem :), uz som zvladla nainstalovat MM VII s cestinou , tak snad toto nebudem problem :), dakujem este raz za link :)!
IP zaznamenána

Ivo_2

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
MM9 Windows 7
« Odpověď #16 kdy: Březen 06, 2012, 17:36:39 »

Tak to blahopřeji . A vítej ve světě might and magic.
IP zaznamenána

Deaad

  • Host
MM9 Windows 7
« Odpověď #17 kdy: Duben 01, 2012, 23:31:19 »

Asi žádné změny ohledně tohoto problému nepřišly co?
Mám tky 64bitové 7ky a MM9 v pohodě nainstaluju a dokonce i spustím.. bohužel při spuštění nastane problém :D Načte se to, dokonce slyším i zvuk hry, jenomže obrazovka se sekne.. tak to hodím na lištu a pak zpět do hry a je to černé (zvuk ovšem pořád hraje)... zkoušel jsem snad už vše možné..
IP zaznamenána

Fellead

  • Host
MM9 Windows 7
« Odpověď #18 kdy: Duben 08, 2012, 19:34:31 »

Zdravim
tak me to na w7 64bit funguje po par upravach (nastaveni kompatibility na w95 + zaskrtat to nastaveni pod tim, ja zaskrtal vse ale asi to nebude potreba :) jo a musel jsem to udelat u obou spoustecich aplikacich) fungovalo mi to pri neopatchovany verzi a vyzkousel jsem to jen do nacteni hry, pote jsem si hru opatchoval a dal si tam cestinu  tak se mi to zase zaclo zasekavat pri nacitani do hry, takze ja jsem to vzdal, ale pokud by si to nekdo chtel zahrat v en tak to muzete zkusit :)
hodne zdaru
IP zaznamenána

Vojti

  • Host
MM9 Windows 7
« Odpověď #19 kdy: Duben 08, 2012, 23:46:06 »

Ahoj všichni,
je to divný, ale mě MM9 jedou na všech WIN od XP po 7 bez problému v češtině. A to dokonce s originálním souborem Cshell.dll (savy jsou s obrázky). Jen na Vistách trvá asi minutu až dvě, než se hra načte ze savu nebo do nové lokace. Vypadáto, jako kdyby se sekla (je slyšet jen zvuk). Urychlit to jde minimalizací do lišty a opětovnou maximalizací. A teď má konfigurace hry. Normální instalace až na verzi 1.2. Poté čeština podle návodu od Elemira (patch Telp a editace souborů). A teď možná přichází proč mi to jde spustit. Sháněl jsem na netu nějaký non CD patch a ve složce s hrou mám modifikovaný soubor Lithtech.exe. Kde jsem ho stáhl už nevím. Je to víc jak dva roky. Hru jde rozjet i spuštěním tohoto souboru nebo klasicky přes MM9.exe. CD na spuštění není potřeba. Pokud by chtěl někdo vyzkoušet, zda tento modifikovaný soubor (Lithtech je pokud se nepletu 3D engine pod kterým je hra naprogramovaná) opravdu umožňuje spuštění pod Win7, ať zde napíše svou E-mailovou adresu (nejsem registrovaný, nevím jestli můžů psát linky) a já mu ho pošlu. Jestli by byla má doměnka potvrzená, poslal bych ho pak Elemirovy a pokud by chtěl, mohl by ho zde umístit ke stažení.
Zdravím. Vojta
IP zaznamenána

xxpavel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
MM9 Windows 7
« Odpověď #20 kdy: Srpen 13, 2012, 19:51:44 »

MM9
Já mám podobný problém, mám notebook s 32b windows 7 a potom co nastartuju novou hru a vytvořím postavy, nebo načtu tak mi to na konci načítání zamrzne. Nejdál jsem se dostal když jsem zkusil alt+tab a hru zminimalizoval a pak zmaximalizoval, načetl se mi obraz a asi po 5 vteřinách to zamrzlo ůplně ani alt+tab nepomohlo a zkoušel jsem všechny módy kompatibility. Dokonce slyším i zvuk. Takže jestli někdo má řešení tak mi prosím pomozte, předem díky.
V podstatě stejný problém jako Deaad.
IP zaznamenána

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
MM9 Windows 7
« Odpověď #21 kdy: Srpen 15, 2012, 13:54:00 »

xxpavel: Setkal jsem se s tím. Musíš smazat loadingové obrazovky:

K tomu je potřeba programem WinRez (je o něm napsáno u ruční instalace češtiny do MM9) upravit dva soubory ve složce data:

V ART.REZ smazat LOADINGBOAT-LEFT.PCX a LOADINGBOAT-RIGHT.PCX ve složce ART\LOADSCREEN

V ART.REZ smazat NULL.PCX přímo ve složce ART

V LOCALART.REZ smazat LOADINGBG.PCX ve složce LOCALART\LOADSCREEN
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
MM9 Windows 7
« Odpověď #22 kdy: Prosinec 12, 2012, 15:14:19 »

mne ide MM IX ale treba dat kompatibilitu na windows 98 a spustit to v mode okna  - staci doplnit +windowed 1......napr ako -
D:\hry\mm9\mm9.exe "-GOGAME" +windowed 1
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
MM9 Windows 7
« Odpověď #23 kdy: Listopad 29, 2014, 23:25:37 »

Zdravím všechny,
jak sem tak četl, tak spustit M&M ať 6ky, 7ky, 8ky nebo 9ky pod win7 je obrovský problém. Já sem všechno vyřešil virtuální mašinou(virtualPC - je to přímo od microsoftu) kde mám nainstalované win98 a winXP. Takže potom podle potřeby přepínám mezy systémy.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
MM9 Windows 7
« Odpověď #24 kdy: Listopad 29, 2014, 23:29:37 »

Ale neni to problém, já to v práci hrála pod sedmičkama normálně. Dotáhla jsem to na flashce a bylo.

Ať žije všemocný GrayFace.
IP zaznamenána