Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 23:36:44
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 26

Autor Téma: mm 6/7/8 merge mod shrnutí  (Přečteno 37181 krát)

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #30 kdy: Září 18, 2019, 07:57:01 »

Aby som len nechválil tento mod, našiel som aj jednu dosť blbú chybu. Ak v MM8 máte zatiaľ len vyzbierané obelisky, ale ešte ste si neboli pre odmenu môžete v zozname o niektoré prísť. Ak navštívite Escatona a po jeho pridaní kľúčov, zmiznú zo zoznamu obelisky 3,4 a nie je možné ich znova nabrať.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #31 kdy: Září 21, 2019, 16:14:40 »

Tak už som v MM6. MM7 šla rýchlo. Z questov mi ostal len ten časovo otravný 5x vyhrať v aréne, takže sa tam príležitostne budem vracať. V MM7 som kus cesty musel opakovať. Našiel som v jednej krčme postavu na najatie. Prepustil som rytiera a najal postavu ktorá bohužiaľ nebola druid. Tak som ju prepustil. Svojho rytiera som ale už nikde nemohol nájsť. MM7 totiž nemá krčmu dobrodruhov.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #32 kdy: Září 21, 2019, 17:59:47 »

jasně že má. V tatálii v horní vesnici.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #33 kdy: Září 21, 2019, 20:40:36 »

jasně že má. V tatálii v horní vesnici.

jj už som ju dnes našiel :) Ale ten môj rytier tam aj tak nie je a oproti krčme v Ravenshore je tu len 1/2 osadenstva.
Už ma nebaví neustále hľadať Druida. Mám už v bedniach stovky byliniek a flaštičiek a stále nedokážem miešať žiadne čierne nápoje :( Asi pridám Lichovi GM do alchýmie a bude po probléme.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #34 kdy: Září 21, 2019, 20:47:17 »

Najdi vidláka a udělej si druida sám.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #35 kdy: Září 22, 2019, 10:10:15 »

Najdi vidláka a udělej si druida sám.
Už to riešim, ešte to bude chcieť povýšiť. Inak ten Arcomage potešil ;)
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #36 kdy: Září 23, 2019, 07:17:48 »

Našiel som ešte pár drobných chýb a tak som ich spísal a preposlal autorovi modu (Rodril). Odpísal mi že o niektorých vie a na ostatné sa pozrie. Ďalej píše že tento týždeň chystá vydať novú verziu kde bude opravená spústa chýb, hlavne grafických gličov. Súčasne pracuje na pridaní ďalších questov, na editore sejvov a hlavne na Českej lokalizácii tohoto modu ;)
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #37 kdy: Září 25, 2019, 10:34:37 »

Dnes ma čaká Najvyšší chrám Baa a potom môj obľúbený Darkmoor. Ten Arcomage zase nie je až taká výhra. Prevzali ho z MM8 a hra v ňom často až neuveriteľne čítuje. Okrem toho je v MM6 až 20 krčiem. Síce som vyhral už v desiatich, ale stále som nezistil či je aj tu na Arcomage nejaký quest.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #38 kdy: Září 28, 2019, 20:21:27 »

Tak jsem si řikala, že vyzkoušim tu novou verzi. A vyzkoušela jsem. Hodně změn. A podařilo se mi to nastavit na hardwarovou akceleraci, což jsem měla před tim šedý. Hra vypadá jinak a mám i počasí. Oh, a taky mám zajímavou tabulku pokaždé když se chci podívat na popisky ke skillům a občas to naskakuje i třeba při loadu. Tak nevim, co tim chtěl autor říct, ale asi tomu dám ještě oddech.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #39 kdy: Září 29, 2019, 00:55:57 »

Medzitým vyšiel aj nejaký patch. Ale rozhodol som sa že to už dokončím zo "starou verziou". Momentálne som v hrobke VARN. Tá šialená ženská "Verdant"chce odo mňa nejaké filozofické kamene(:O) a Arcomage som v MM6 zavrhol úplne, lebo som naň nenašiel quest. :(
IP zaznamenána

Lord Owl

  • Host
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #40 kdy: Září 30, 2019, 08:06:10 »

Tak jsem si řikala, že vyzkoušim tu novou verzi. A vyzkoušela jsem. Hodně změn. A podařilo se mi to nastavit na hardwarovou akceleraci, což jsem měla před tim šedý.

Taktéž jsem to rozjel po novu (verze ze dne 22.09.2019). Taktéž mám zašedlou HW grafiku, ačkoliv při prvním spuštění se mi tam nadetekovala RX Vega11. Takže nezbývá, než kdyby ses pls podělila o postup (pokud možno nenáročný :D), jak to zprovoznit. Bo ta hra se SW akcelarací vypadá hůř než na starých Win98 před 20 lety. Nebo čím se tam dají vyhladit ty texturky ??
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #41 kdy: Září 30, 2019, 08:49:17 »

Hele, postup neni, prostě to někdy jde a někdy nejde.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #42 kdy: Září 30, 2019, 15:39:38 »

Tak jsem si řikala, že vyzkoušim tu novou verzi. A vyzkoušela jsem. Hodně změn. A podařilo se mi to nastavit na hardwarovou akceleraci, což jsem měla před tim šedý.

Taktéž jsem to rozjel po novu (verze ze dne 22.09.2019). Taktéž mám zašedlou HW grafiku, ačkoliv při prvním spuštění se mi tam nadetekovala RX Vega11. Takže nezbývá, než kdyby ses pls podělila o postup (pokud možno nenáročný :D), jak to zprovoznit. Bo ta hra se SW akcelarací vypadá hůř než na starých Win98 před 20 lety. Nebo čím se tam dají vyhladit ty texturky ??

Tiež sa mi to nepodarilo rozchodiť na Radeone RX 5700XT. Na NVIDIA GTX, RTX to chodí bezproblémovo.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #43 kdy: Září 30, 2019, 15:46:16 »

U mě to funguje tak že to prostě nainstaluju a buď to jde, nebo to nejde. Tak to prostě nainstaluju znovu a buď ano nebo ne. Myslim, že hardware na to má přesně nulovej vliv.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:mm 6/7/8 merge mod shrnutí
« Odpověď #44 kdy: Září 30, 2019, 17:20:39 »

U mě to funguje tak že to prostě nainstaluju a buď to jde, nebo to nejde. Tak to prostě nainstaluju znovu a buď ano nebo ne. Myslim, že hardware na to má přesně nulovej vliv.

Skúsim to ešte nainštalovať v práci na notebooku. Tam je tiež nejaká AMD grafika, ale mám dojem že tam bol problém spustiť už samotnú MM8.
IP zaznamenána
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 26