Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

• Srpen 06, 2020, 11:52:02
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Pár poznámek a tipů po dohrátí  (Přečteno 4007 krát)

tono

• Zasloužilý člen
Re:Pár poznámek a tipů po dohrátí
« Odpověď #30 kdy: Říjen 29, 2019, 21:11:20 »

Ještě jeden postřeh z hraní - objevil jsem bug při osvobození Falagara. Měl jsem Hajiho - dokud ho neodvedete do observatoře, tak nejde propustit a koně - když nese nějaké vybavení, taky nejde propustit. Takže Falagar se nemá kam přidat, žádná postava nejde propustit => hra zůstane viset v dialogu, ze kterého nejde vyskočit. Nezbývá než load a jedné z postav se zbavit.

No moment to mi nejak nesedí. Haji je učenec ktorého môžeš ľubovolne najímať a prepúšťať. Do observatória máš dostať Edwina. Toho keď najmeš už sa ho nezbavíš lebo je to súčasť questu. Koník Aonbar(?) pridáva dvojnásobný úložný priestor a prepustiť ho môžeš až keď má prázdny inventár. Je to tak naschvál preto, aby si s neho nespravil "skladisko" momentálne nepotrebných itemov ;)
IP zaznamenána

Kusák

• Nováček
  • *
Re:Pár poznámek a tipů po dohrátí
« Odpověď #31 kdy: Říjen 29, 2019, 23:02:13 »

Spletl jsem jména, učenec jako učenec:-) Máš pravdu, mělo tam být Edwin a ne Haji. S tím skladem je škoda, že to ve hře nejde. V dílech MM6-8 nebyl problém nacpat do beden momentálně nepotřebné věci a zůstaly tam až do respawnu. Takto člověk musí pečlivě vybírat co si nechá. Předměty na různé imunity (omráčení, paralýza, spánek, slabost, otrava) se občas velmi hodí.
IP zaznamenána