Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Duben 19, 2024, 01:36:14
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 27 28 [29]

Autor Téma: Baldur's Gate 3 - Early Access a plná verze hry  (Přečteno 19044 krát)

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
Re:Baldur's Gate 3 - Early Access a plná verze hry
« Odpověď #420 kdy: Leden 18, 2024, 06:37:57 »

Posbírat ty ghúly by mě nenapadlo. A přitom vím, že mrtvoly jde sbírat, akorát umět ty vědomosti skloubit :).

Pár pastí jsem mechanicky zlikvidoval, ale to ucpávání mi uniklo. Přitom jsem to nedávno v nějaké jiné hře používal. Ono to bude asi tím, že plynové pasti pro mě nebyly nijak nebezpečné, tedy vyjma té jedné pasti v podzemí pod městem (pod chrámem Ilmatera), takže jsem neměl důvod je řešit.

Každopádně je vskutku zajímavé sledovat, kolik možností řešení ta hra nabízí a nedošly mi jen proto, protože jsem zvyklý z jiných her na jedno max dvě řešení problému :D.
IP zaznamenána
This is the end ...

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2240
Re:Baldur's Gate 3 - Early Access a plná verze hry
« Odpověď #421 kdy: Únor 17, 2024, 14:47:20 »

A máme tu patch. Velkej jako ***, stahovalo se to přes noc. GOG se potil jako čuně. Takže jsem to stáhla ze Steamu. Pak mi došlo, že si stejně nezahraju, protože musim dát několik dní na módy. A já byla taaaak zvědavá na ty novinky. Nehrála jsem tu hru velmi dlouho, už skoro nevim, co dělám.

Největší novinka je samozřejmě to, že pejsek a sovička si teď hrajou ve všech kempech, ne jen v tom prvnim. Až mě zarazilo, jak velkej efekt to má, že v tom kempu běhaj, je to o tolik živější. Řikám si, že ostatní by se taky mohli začít nějak hejbat. Navíc jsem si koupila sluchátka s ANC, takže slyšim každej drobnej zvuk a neruší mě hučení větráků. Ta hra má uplně jinou atmosféru, jsem trochu v šoku. Myslela jsem, že jsem na to zvyklá.

Pořád ještě nerozdělili Halsina a Mintharu, což mě mírně zaráží. Původně člověk mohl mít jednoho nebo druhou, teď je jednoduchý mít oba... a to znamená, že stanujou na jednom místě a Minthy stojí/sedí Halsinovi přímo v zadnici. Měla by mít nějaký nový animace, ale nic novýho nedělá. Buď bug nebo módy, ne všechny jsosu aktuální.

Po otevření truhly v kempu jsou teď přístupný inventáře všech společníků. Je to otravný jako svině, ale zas k tý truhle člověk už nemusí chodit, protože je v levym dolnim rohu tlačítečko. Mínus je, že se teď nedostanu do truhly, asi nějakej mód. Každopádně by to mohlo dávat tu truhlu primárně, moje potřeba lézt do ní je jaksi větší, než moje potřeba vidět Shadowheartinej inventář.
Spoiler: ukázat

20240217143235_1.jpg
* 20240217143235_1.jpg (1228.82 kB. 2560x1600 - prohlédnuto 30 krát.)


Fakt že teď když ta truhla nefunguje bych mohla jednoduše používat Shadowheart jako truhlu, že? Hm, to by vyřešilo dva problémy naráz.

Tohle je super novinka:
Spoiler: ukázat

20240217141029_1.jpg
* 20240217141029_1.jpg (1039.8 kB. 2560x1600 - prohlédnuto 30 krát.)


Hurá, výměna jednoho společníka za jinýho je teď jednodušší. A že to mělo bejt sosučástí hry od začátku, sakra.

Až se mi laskaví pomocníčci aktualizujou moje módy, tak se podívám, co ještě se změnilo. Jsem zvědavá.
IP zaznamenána
Strana: 1 ... 27 28 [29]