Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 15:06:04
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: LoX - Princ Nengorth v hradě Nabros  (Přečteno 4651 krát)

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
LoX - Princ Nengorth v hradě Nabros
« kdy: Únor 29, 2016, 10:32:57 »

Ahoj, asi mám takový bug a to takový, že nejde bojovat s princem Nengorthem v hradě Nabros. Když se k němu přiblížím, tak se zahájí rozhovor, odklikám ho a po jeho konci princ prostě zmizí. Bez boje. Při opuštění trůní místnosti se objeví hláška, že po porážce prince zmizely i všechny jeho hlídky. Z Velegarnu jsem se vydal rovnou do Nabrosu (v Sorrentii nebo nikde jinde jsem zatím nebyl), kde jsem se prokličkoval do hradu, ten jsem celý vykosil, tj. dostal jsem se i bonus za vyčitění hradu. Nyní jsem v trůní místnosti před princem, který je podle informací (kliknutím pravým tlačítkem na něj) sám bez družiny, ale po rozhovoru prostě zmizí. Steam achievement se mi posunul, jakože byl princ vrácen ke světlu nebo cosi, ale bojovat nejde. Neví někdo, jestli je to bug nebo co s tím? Musím se vydat do nějaké oblasti zadat si nějaký úkol nebo něco, aby šlo s princem bojovat? Videa sice natáčet neumím, ale můžu poslat buď screenshoty nebo i sejvy. Prosím moc o radu.
« Poslední změna: Únor 29, 2016, 10:39:22 od Ivan »
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:LoX - Princ Nengorth v hradě Nabros
« Odpověď #1 kdy: Únor 29, 2016, 18:11:19 »

Ahoj, je to opravdu bug. Můžeš mi zkusit save poslat, ale problém bude spíš už v instalaci samotné hry. Těžko říci, ale když ti hra uznala Nengortha za poraženého, možná bych to ani neřešil.
IP zaznamenána
This is the end ...

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:LoX - Princ Nengorth v hradě Nabros
« Odpověď #2 kdy: Březen 01, 2016, 07:53:58 »

Ahoj Elemire, díky za odpověď, zrovna zkouším přeinstalovávat celou hru. Restart nepomohl. Jde o to, že moc nechápu, jestli se souboj počítá jako splněný, jednak nemám Nengortha v bestiáři (logicky), ale hlavně nemám v inventáři žádný klíč, který bych tam po jeho porážce snad měl mít. Neříkám, že jsem na takové úrovni, abych ho porazil, ale štve mě, že mě to k tomu ani nepustí. Ale podle informací je ve své družině sám, ale koukal jsem se na video na Youtube a hned v prvním videu jsem viděl, jak s ním někdo bojoval a měl kolem sebe fakt brutální družinu. Na dalším videu měl družinu menší, na Tvém byl zase sám. Tak nevím, jestli to záleží na obtížnosti, nevím.. Pro jistotu posílám linky..

https://www.youtube.com/watch?v=KUripYcrsUA
https://www.youtube.com/watch?v=H4GmHMCqy4o
IP zaznamenána

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:LoX - Princ Nengorth v hradě Nabros
« Odpověď #3 kdy: Březen 01, 2016, 10:21:51 »

Tak ani po přeinstalování hry můj problém nezmizel, proto jsem se rozhodl vymazat všechny sejvy a rozjet si hru úplně od začátku, možná to bylo tím špatným sejvem, kdo ví. Tak to zkusím znovu a uvidím. To zase bude trvat než se dostanu do hradu.:-)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:LoX - Princ Nengorth v hradě Nabros
« Odpověď #4 kdy: Březen 01, 2016, 16:06:29 »

Pokud si tam neměl klíč, tak to opravdu nemá smysl. Bez klíče se v příběhu dál nepohneš.

Ta videa budou obě nejspíš z modifikací (u toho prvního je to i v popisu), v originále tam nic takového nebylo a to bez ohledu na obtížnost.
IP zaznamenána
This is the end ...