Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 12:40:52
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: (Elemir) - Might and Magic: Darkside of Xeen  (Přečteno 7479 krát)

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:(Elemir) - Might and Magic: Darkside of Xeen
« Odpověď #15 kdy: Červen 10, 2017, 21:25:36 »

Přemýšlím, kolik toho teď přesně je, ale dohromady to moc dungeonů není a vesměs se všechny vstupy nacházejí právě na straně Clouds of Xeen - je to jedna ze sfing, Dungeon of Death, Dragon Tower a ještě jedna věž na jihu. Potvor je to asi 5, mám je v bestiáři, ale po upgrade serveru mi to nějak nefunguje a nezobrazují se všechny. Nejlepší je z WOX Dungeon of Death, který může být za jistých okolností dokonce nedohratelný, ale jinak mě osobně ten přídavek zas tak moc neoslovil. Dragon Tower je třeba prima výzva, když jí prolézáš celou (hlavně oblaka nad ní), ale celé je to vlastně koncipované tak, že v každém dungeonu hledáš klíč do dalšího, až se nakonec objevíš ve finále, což spočívá jen v tom, že dojdeš do hradu a zúčastníš se rituálu spojení.

Samostatný Darkside určitě doporučuji. Mě u něj bohužel chyběl už ten prvek překvapení, takže mi to odsýpalo celkem rychle i tak. Po dokončení kteréhokoliv dílu je pak snadné tu druhou polovinu dokončit, takže ono od WOX už by tě případně tolik hodin nedělilo, ale je fakt, že je to pořád dost dlouhé.
IP zaznamenána
This is the end ...

Ringo

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 274
Re:(Elemir) - Might and Magic: Darkside of Xeen
« Odpověď #16 kdy: Červen 11, 2017, 08:48:52 »

Super, díky, dám to teda samostatně.
IP zaznamenána