Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 18:27:22
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: LOX a čeština  (Přečteno 26685 krát)

Ali

  • Host
Re:LOX a čeština
« Odpověď #30 kdy: Leden 14, 2017, 20:34:23 »

Ahoj, já sice nepoužívám Steam, ale po přeinstalaci win7 jsem si znovu nainstalovala LOX a aplikovala instalátor češtiny. U mě je vše v pořádku. Kdyžtak bych Ti mohla poslat soubory češtiny na vyzkoušení.
IP zaznamenána

ashok (nepřihlášen)

  • Host
Re:LOX a čeština
« Odpověď #31 kdy: Leden 15, 2017, 17:09:17 »

Ahoj. Díky za odpovědi. Příčinu jsem po vyzkoušení všeho možného odhalil nakonec sám - aktivovaný vlastní mód. Po jeho vypnutí jsou všechny texty zobrazeny správně - v CZ. Třeba ta informace někomu pomůže :)
IP zaznamenána

Jiriczek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:LOX a čeština
« Odpověď #32 kdy: Leden 26, 2017, 19:50:59 »

Ahoj, já jsem asi poněkud natvrdlý - můžete mi, prosím, poradit, kde tu češtinu stahujete?
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:LOX a čeština
« Odpověď #33 kdy: Leden 26, 2017, 19:54:18 »

IP zaznamenána
This is the end ...

Jiriczek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:LOX a čeština
« Odpověď #34 kdy: Leden 26, 2017, 20:05:28 »

Ááá, děkuji moc...za odpověď, i za češtinu - vidím české nápisy, jdu na to, máte mě na svědomí. :-)

IP zaznamenána

Sorrow

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
Re:LOX a čeština
« Odpověď #35 kdy: Březen 30, 2017, 07:17:08 »

Neví někdo prosím, kde stáhnu nejnovější patch, aby mě šla daná čestina ?
děkuji
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:LOX a čeština
« Odpověď #36 kdy: Březen 30, 2017, 08:06:49 »

Samostatně se dá stáhnout jen poslední patch, jinak je celý proces součástí digitální distribuce. Běžný postup u hodně starých verzí hry z GOG pak spočívá v tom, že se hra kompletně přeinstaluje novým instalátorem, popř. se využije služba GOG Galaxy. U Steamu se to děje automaticky.
IP zaznamenána
This is the end ...

Sorrow

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
Re:LOX a čeština
« Odpověď #37 kdy: Březen 30, 2017, 17:22:32 »

A poslední patch lze stáhnout kde ? Případně celou hru s daným patchem já nikde bohužel nemohu nic najít :(
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:LOX a čeština
« Odpověď #38 kdy: Březen 30, 2017, 18:44:01 »

Poslední patch je verze 2.4.0.10 (viz patch_lords_of_xulima_2.4.0.10), ale těžko říci, jestli se jedná o kumulativní patch, tedy patch, který je aplikovatelný třeba i na původní verzi 1.6.

Pokud jde o odkazy na stažení plné hry, to je v rozporu s pravidly fóra.
IP zaznamenána
This is the end ...

Sorrow

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
Re:LOX a čeština
« Odpověď #39 kdy: Březen 30, 2017, 19:20:08 »

Děkuji, bohužel měl jsi pravdu nejde aplikovat patch, pokud nemám předchozí patche :(
Mám normální hru přes steam, ale za boha nevím jak to mám opatchovat mám tam pořád verzy 1.0. :(
No buď budu hrát anglicky, nebo to něják vykutím.
děkuji moc za pomoc
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:LOX a čeština
« Odpověď #40 kdy: Březen 30, 2017, 19:33:32 »

U Steamu to asi ani takhle nepůjde, ten si dělá svou vlastní kontrolu (tenhle patch byl přímo z GOG). Je mi tedy divné, že to Steam client nechal neaktualizované. Zkus tam někde pohledat opravu souborů, co to udělá. Popř. hru normálně odinstaluj a nainstaluj úplně znovu.
IP zaznamenána
This is the end ...

Sorrow

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
Re:LOX a čeština
« Odpověď #41 kdy: Březen 30, 2017, 19:37:08 »

No jsem zkoušel už několikrát je to nějakej prevít asi v tom.
Mě to hlásí, že se patchuje na verzy 2.2.0.8, ale teď když koukám, tak mě to hlásí vždy jen verzy 1.8.8.0 a čeština mě nerozpozná aktualizaci.
Já mám dvě verze jednu přes steam a jednu přes GoG a oboje sice fungujou, ale ta čeština a patch mě tam něják nejde dát.
Ještě to zkusím něják pošolichat a uvidíme.
dík moc
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:LOX a čeština
« Odpověď #42 kdy: Březen 30, 2017, 19:52:57 »

Ali překládala přímo verzi 2.1, ono jak na to teď koukám, na GOG je nějaký zmatek v číslování patchů. První opravená verze byla 1.6, pak se víceméně upravovala jen podpora dalších jazyků a pár věcí v mechanikách, což jsou ty verze 1.8 a 2.1. Poslední uvedená je navíc tzv. Anniversary editition a měla by být jediná, kterou ti to nainstaluje (možná se to bude hlásit jako 2.2 apod., ale důležitá je hlavně ta první číslovka). Čeština by nicméně měla fungovat i s verzí 1.8, ale nejsem si jistý, jestli to právě zkousne ten instalátor, což asi ne, jak píšeš. Zkus kdyžtak zprovoznit tu GOG verzi, na té je instalátor 100% otestovaný. Popř. bys musel počkat na Ali, jestli by ti neposlala samostatné soubory.
IP zaznamenána
This is the end ...

Sorrow

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
Re:LOX a čeština
« Odpověď #43 kdy: Březen 30, 2017, 20:09:10 »

No já zkoušel právě oboje na ten steam mě nejde nahodit jinej patch než 1.0. steam a na tu GOG tu mám teď a tam mam 1.8., ale instalace mě nerozpozná nahraný patch a nejde aplikovat.
Jo kdyby byli dané soubory tak by to bylo super těšil jsem se na čestinu právě u dané hry.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:LOX a čeština
« Odpověď #44 kdy: Březen 30, 2017, 20:27:39 »

Koukni hnedka na první příspěvek tématu, Ali tam má uvedený email, tak jí zkus kdyžtak napsat.
IP zaznamenána
This is the end ...