Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Duben 18, 2024, 21:19:10
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Seeheaven  (Přečteno 4053 krát)

belko

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Seeheaven
« kdy: Říjen 07, 2015, 17:13:16 »

Zdarvim.

Neviem ci to je bug alebo co ale ten vojak mi furt stoji na moste a nemozem sa dostat do Seeheaven.Na lodi sa to neda viete mi poradit co mam robit ? Cital som o nejakom dostavniku na fore ale neviem kde je..
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Seeheaven
« Odpověď #1 kdy: Říjen 07, 2015, 20:43:00 »

Domnívám se, že tento problém se vyskytoval ve verzích bez patche, které byli přímo na DVD, nebo s patchem, který vyšel těsně po vydání. Hra v sobě zdá se obsahuje nějaký online mechanismus, bránící nelegálním kopiím, který ale i v případě legálně zakoupené kopie někdy selhal. (třeba mě se to též stalo). Celkově to souvisí s tím, že vyšlo i démo hry, které končilo právě zde u toho mostu s vojákem a kde voják měl právě za úkol nepustit hráče dál, pokud neměl plnou verzi.

Mě osobně stačilo na krátko vypnout firewall, hru spustit, udělat tam některé úkoly, které vedly k otevření té další části a problém byl vyřešen. Některým to ale nestačilo a ještě nějak museli přepisovat nějaké soubory.

Celkově toto u tebe může být způsobeno nejspíše tím, že nemáš legální verzi, a tedy jí ani nemáš aktuální.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
Re:Seeheaven
« Odpověď #2 kdy: Říjen 08, 2015, 06:32:59 »

Pokud by šlo o originál a tenhle bug se náhodou vyskytl, což může, v mála procentech se to stává, tak to moc řešení nemá. Jak psal Milhaus, většina toho pramení z neproběhlé aktualizace, popř. aktualizace neproběhne korektně (proto neinstalovat hru z DVD, ale stáhnout rovnou z klienta). Nejhorší na tom je, že tyhle informace (podivnosti) se pak drží v save pozicích.

Někomu ten bug časem pominul sám, ale jediné rozumné řešení je jezdit do Seahavenu dostavníkem, nebo používat obelisk jako cestovní portál. Existuje sice jistá možnost úpravy save, ale doporučuju to raději nezkoušet.
IP zaznamenána
This is the end ...