Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Červen 24, 2018, 16:32:03
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Divinity: Original Sin 2  (Přečteno 581 krát)

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1104
Re:Divinity: Original Sin 2
« Odpověď #15 kdy: Říjen 17, 2017, 08:11:03 »

Určitě nauč hned na začátku obě postavy magii země na 1 bod a kouzlo vyvolání pavouka :). Taky další dvě příběhové postavy (ve městě potkáš 4, ale můžeš vodit jen dvě) je to nauč co nejdříve. To kouzlo je velmi mocné a hodně v bojích pomůže, protože pavouci fungují jako živý štít a vyváží převahu, kterou soupeři mají. Taky levelují společně s hrdiny, tedy jsou stále mocnější a mocnější, aniž by ses učil magii země. Taky je dobré naučit jednu postavu mluvit se zvířaty skrz perk.

V této hře obecně moc nezáleží na povolání samotném, ale spíše na zaměření. Povolání ti určí počáteční předměty a vybavení, ale dovednosti si můžeš nastavit dle sebe. Jednu hlavní postavu bych tak zaměřil na průzkumníka (tu budeš ovládat většinu hry mimo město), je dobré pokud umí třeba telekinezi, mluvit se zvířaty, má vysokou všímavost kvůli pastem, může se hodit "kouzlo štěstí" a podobně. Druhou hlavní postavu je pak dobré zaměřit spíše na interakci s NPC a obchod. Je tedy dobré jí naučit třeba učence na identifikaci předmětů, můžeš trochu obchodování, charismu a podobně. Pro všechny postavy je důležitá rychlost a je dobré jí vytáhnout na 10 Najdeš ale hodně věcí, které nějak dovednosti nebo vlastnosti zlepšují a můžeš je nosit i v batohu pro konkrétní účely. Tedy třeba ve městě nasadit věc zlepšující obchodování atd.

Celkově se mi nejvíce libí lučišníci kombinovaní s magií. Klidně můžeš hrát za 4 střelce na dálku. Pavouci nahradí tanky.
IP zaznamenána
 

+ Rychlá odpověď