Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 14:09:05
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20

Autor Téma: Might & Magic Heroes VII  (Přečteno 103732 krát)

JCMurphy

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 461
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #240 kdy: Listopad 23, 2015, 10:47:58 »

ta modifikovaná hydra je krutěpřísná záležitost... jsem nevěděl a jsem rád, že tam jdou tyhle fintičky ;)

a kdyby se vám podařilo nějak najít ten způsob s tím skillwheelem, tak... :)
IP zaznamenána
Zura ja nai, Katsura da!

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #241 kdy: Listopad 23, 2015, 15:06:52 »

Má někdo konkrétní odkaz na tu stránku na blogu? Nemůžu to tam nějak najít.
IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #242 kdy: Listopad 23, 2015, 16:11:16 »

Má někdo konkrétní odkaz na tu stránku na blogu? Nemůžu to tam nějak najít.

Např.: https://mmh7.ubi.com/en/factions/haven/class/cleric
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #243 kdy: Listopad 23, 2015, 19:54:41 »

Zajímavej odkaz. Pěkný to maj, hezký obrázky, i když animace jednotek se mi nelíběj. Tak tu koukám na ty hrdiny a nemůžu se zbavit pocitu, že si ten sylvánskej jednorožec tim rohem něco kompenzuje. Dneska už holt normální roh nestačí, všechno musí bejt obrovský. Takovej WoW styl, no. Móda.

Poznávám některý hrdiny z trojky. A zdá se mi to, nebo jsou teď Dungeoni temný elfové? Chhh. Na jednu stranu maj některý zajímavý a originální jednotky, a na druhou stranu nestydatě kopírujou všechno kolem sebe :-D. Já hlasuju pro víc originality.

(Taky mě znervózňujou ty špičatý plátový podprsenky. Zajímavý, že móda zdůrazněnejch plátovejch penisů se ve hrách neujala, a přitom v reálu to prej bylo nesmírně populární :-D.)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #244 kdy: Listopad 23, 2015, 20:02:22 »

4Lordgraa: Aha, díky, tam jsem nehledal.

Jestli to vidím dobře a dobře si i vzpomínám, tohle bude možná čistě CSS 3. Určitě na to kouknu podrobněji a pak dám vědět.

4Yuyana: Palec nahoru ;) Kopírka hrdinů tam je, patch 1.5 jich přidal hezkou řádku, to jsem taky stihl postřehnout a pobavit se.
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #245 kdy: Listopad 29, 2015, 07:39:00 »

Zrovna koukám, 10 dní od patche 1.5 a na oficiálním webu ticho po pěšině. Začínají se ty intervaly nějak prodlužovat, ostatně MMX u patche 1.5 skočili ;) Prosinec na krku, čekal bych, že už začnou psát něco o DLC. Nevybalená krabice sběratelky pořád leží vedle mě :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #246 kdy: Listopad 29, 2015, 14:43:45 »

Zrovna koukám, 10 dní od patche 1.5 a na oficiálním webu ticho po pěšině. Začínají se ty intervaly nějak prodlužovat, ostatně MMX u patche 1.5 skočili ;) Prosinec na krku, čekal bych, že už začnou psát něco o DLC. Nevybalená krabice sběratelky pořád leží vedle mě :D

Zdá se, že pracují na ToA, který slíbili před Vánoci a zdarma jako DLC (Marzhinova absence na všech frontách tomu jen nasvědčuje) + na dalším patchi.

Já se zabavil na několik měsíců tvorbou vlastních map, takže mi to ticho (před bouří) ani nevadí :)
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #247 kdy: Prosinec 01, 2015, 07:41:42 »

Doufám, že ještě dělají a že už je Ubisoft neodstavil. Já mám spíš raději, když se něco stále píše, protože to alespoň vzbuzuje naději, že se něco děje. Když už se tedy na ten blog dali.

Jinak si dovolím okopírovat jeden odkaz na recenzi přímo z diskuse bod blogem:

Might and Magic Heroes VII (PC) Review

Takové docela hezké shrnutí s obecným přesahem (pohledem) na současný trend herního průmyslu.
IP zaznamenána
This is the end ...

JCMurphy

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 461
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #248 kdy: Prosinec 01, 2015, 19:49:55 »

no... ohodnotit to číslem 3... nevím, nehrál jsem to, ale zase je otázka s kterým patchem ta hra byla...

na druhou stranu je krutá realita (a u Ubisoftu obzvlášť), že se na ty patche čekat musí a to nejlíp tak půl roku a taky s tím nejsem spokojenej... proč se vydává hra, která je celá v řiti? kdyby to radši odložili, všechno opravili a vydali hru, na kterou není nutný vydávat za 2 dny patch o velikosti samotné hry  :(
IP zaznamenána
Zura ja nai, Katsura da!

Chidlink

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 64
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #249 kdy: Prosinec 01, 2015, 21:00:20 »

Ta recenze se mi vůbec nelíbí, protože absolutně se z ní nedozvím co hra obsahuje a jaké má herní mechanismy, navíc nesouhlasím s číslem jelikož si myslím že jde o hru lehce nadprůměrnou a za mě bych hodnotil 65 procenty.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #250 kdy: Prosinec 04, 2015, 19:46:38 »

Ha, oznámena příprava patche 1.6 ... mno, máme 4.12., docela se obávám o termín DLC. Němci si svátky nenechají ujít, ale nechám se překvapit. Do jara už to snad dořeší celé.
IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #251 kdy: Prosinec 04, 2015, 20:04:11 »

Ha, oznámena příprava patche 1.6 ... mno, máme 4.12., docela se obávám o termín DLC. Němci si svátky nenechají ujít, ale nechám se překvapit. Do jara už to snad dořeší celé.

DLC je již hotové a pouze se testuje (dle vyjádření Limbicu), takže spolu s patchem bychom mohli mít "malé Vánoce" příští týden :)

A ještě si dovolím zaspammovat právě spuštěnou soutěží o deskovou hru na motivy Heroes: http://worldofheroes.cz/index.php/novinky/archiv-novinek/216-velka-vanocni-soutez

Popravdě řečeno jsem o této hře ještě donedávna vůbec netušil :)
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #252 kdy: Prosinec 05, 2015, 20:24:47 »

Opravdu hezká výhra. Deskovky už jsem nehrál strašně dlouho.

Ale taky něco přidám. Kdo ještě nemá sběratelku, tak třeba Na Xzone už jí koupíte za zhruba 1800,-
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #253 kdy: Prosinec 20, 2015, 22:08:48 »

4 dny do Vánoc a po DLC ani vidu ani slechu ... tak schválně, kdo tomu ještě věří? ;) Jak jsem říkal, svátky jsou silnější a obzvláště němci si na nich zakládají. Bylo by to opravdu zajímavé překvapení, ale podle mě dost nereálné.
IP zaznamenána
This is the end ...

Lordgraa

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 99
Re:Might & Magic Heroes VII
« Odpověď #254 kdy: Prosinec 22, 2015, 18:38:12 »

4 dny do Vánoc a po DLC ani vidu ani slechu ... tak schválně, kdo tomu ještě věří? ;) Jak jsem říkal, svátky jsou silnější a obzvláště němci si na nich zakládají. Bylo by to opravdu zajímavé překvapení, ale podle mě dost nereálné.

Únor 2016 to jistí  ;D

https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/the-lost-tales-of-axeoth-unity-available-february-2016
IP zaznamenána
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic http://www.worldofheroes.cz
Strana: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20