Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 11:00:48
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8

Autor Téma: Ubisoft obnovuje práci na MMX.  (Přečteno 41237 krát)

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #90 kdy: Září 20, 2015, 17:10:59 »

No, mělo to jedno pozitivum, alespoň ten pracovní víkend uběhl rychle :) Vlastně ti flashi závidím, že tě považuje za mladíka, co já bych dal za to, kdyby se čas vrátil o kus zpět, to by se to měnilo věcí :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #91 kdy: Září 20, 2015, 17:16:37 »

No jo no, počkej, až budeš mít 70, s láskou budeš vzpomínat, když si byl ještě mladík a měl 30-40 let :)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #92 kdy: Září 20, 2015, 19:16:50 »

Vím, bude hůř :)

Teda, že bychom dneska udělali radost všem nostalgikům ... :D Asi si půjdu udělat další kafe a posunu se v Zaklínači.
IP zaznamenána
This is the end ...

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #93 kdy: Září 20, 2015, 19:54:43 »

Vím, bude hůř :)

Teda, že bychom dneska udělali radost všem nostalgikům ... :D Asi si půjdu udělat další kafe a posunu se v Zaklínači.

Bacha na to, z kafe se hloupne ...
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #94 kdy: Září 20, 2015, 20:35:47 »

Bacha na to, z kafe se hloupne ...

Tvoje starost o mé zdraví mě těší, ale starosti si kvůli tomu opravdu dělat nemusíš ;)
IP zaznamenána
This is the end ...

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #95 kdy: Září 20, 2015, 20:40:52 »

Bacha na to, z kafe se hloupne ...

Tvoje starost o mé zdraví mě těší, ale starosti si kvůli tomu opravdu dělat nemusíš ;)

Takže už je pozdě? :P :D
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #96 kdy: Září 20, 2015, 20:50:30 »

Takže už je pozdě? :P :D

Na to už si si přece odpověděl sám. Před třemi lety to bylo přeci stejné ne?
IP zaznamenána
This is the end ...

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #97 kdy: Září 20, 2015, 21:18:41 »

Takže už je pozdě? :P :D

Na to už si si přece odpověděl sám. Před třemi lety to bylo přeci stejné ne?

A pořád mnou nalezené tajné místo není uvedené v seznamu tajných míst, přestože funguje na stejném principu, jako některé z nich, tudíž to tajné místo je. ;)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #98 kdy: Září 20, 2015, 21:40:32 »

A správně si poznamenal, že jsem ho neuznal, což stále platí a bude platit i nadále.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #99 kdy: Září 20, 2015, 21:50:39 »

Z kávy se nehloupne. Naopak, mám dojem, že je to jediný prostředek, jak po ránu nepůsobit jako úplný blbec.

Blbne se z úplně jiných věcí, ale nemá cenu to rezbírat, každý si na to musí přijít sám. Dobrý je, že když už na to přijde, bude mu to jedno.


Celkově vzato jsem pro zachování tajemství tajných míst, protože jinak by už nebyla tajná.
IP zaznamenána

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #100 kdy: Září 20, 2015, 22:04:45 »

http://www.mightandmagicwalkthrough.com/mightandmagic6/811-hidden-treasures.html

Věřím, že je jich tam minimálně pár, která v Elemirově seznamu tajných míst nejsou.

Nevíte někdo, jak jim mám poslat mnou objevené tajné místo? U tajných míst tam uvedených bývají jména, tudíž musí být nějaký způsob, jak zasílat. Jednoduše tedy.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #101 kdy: Září 20, 2015, 22:22:27 »

4Milhaus: Svatá pravda :)
IP zaznamenána
This is the end ...

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #102 kdy: Září 20, 2015, 22:56:21 »

Nevíte někdo, jestli lze nějakým způsobem v MM6 vyvolat mapu světa? Nemyslím jedné lokace, ale celého světa. V dalších to šlo skrze Městský Portál, ne?
IP zaznamenána

Templayer

  • Host
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #103 kdy: Září 20, 2015, 23:06:05 »

Jinak hádanku v Gharikově kovárně s osmi pákami není nutné vůbec řešit. Stačí na dotyčné místo skočit. A s trochou umu to jde bez kouzla skok! (mám nahrané do videí, docela bžunda) - musí se skočit pod určitým úhlem tak, aby se zeď dotýkala družiny a mírně zpomalila pád. Mám na mysli skok z výstupku vlevo od místa, kam se má člověk dostat, nikoliv naproti. A ano, poslední osmá páka stále otevře tajnou stěnu s truhlama, tzn. není závislá na správné kombinaci ostatních pák! xD Ale pak mne začalo žrát svědomí, za to že takhle podvádím, tak jsem se vrátil a hádanku vyřešil. Návod od elemira mi v tomto přišel dosti kostrbatý, tak jsem to vyřešil metodou pokus omyl. xD

Jen ty svině elementálové měli tendenci mi lítat přímo nad hlavu tak, že kvůli omezení úhlu pohledu (směrem nahoru kamera) jsem z nich kolem dokola neviděl ani pixel a tudíž je nemohl zasáhnout (a oni mne mohli v pohodě odstřelovat). Docela jsem vždy při hraní využíval záseků ostatních postav, dostat nepřátele do různých pozic ... ale tentokrát jsem se zdáse dostal na druhou stranu hole. xD
IP zaznamenána

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Ubisoft obnovuje práci na MMX.
« Odpověď #104 kdy: Září 20, 2015, 23:26:52 »

To já, když už to hraji, jakože to hraji jen jednou za hodně dlouhou dobu, si naopak rád všechny hádanky vyřeším znovu a většinou mě těší, že si to buď pamatuji, nebo že to odhalím znovu. Tedy dá se to chápat, jako jakýsi důkaz, že ač stále více a více prokazatelně blbnu, není to se mnou ještě zas tak strašné, jak to někdy vypadá.

Leč jak tak přemýšlím a rekapituluji zpětně tuto diskuzi, napadlo mě, že toto téma je o něčem jako že vydavatel Ubisoft obnovuje práce na MMX a že jsme tu probrali hrozně moc věcí, ale téměř žádná z nich se netýká ubisoftu :). Přitom debatovat třeba o MM6 se dá i na jiných místech, třebas v tom topicu o sólo rytíři, nebo kdekoliv. Klidně se tam dá i topic založit, který by řešil opětovné hraní některého tohoto dílu. Ono to je sice fajn pokec, ale může to být pro někoho dalšího, kdo to téma otevře a bude si chtít přečíst něco o obnově prací na MMX poněkud matoucí, když se místo toho dočte třeba o účinku kávy, o tom, jak je tes k ničemu a tak :D.
IP zaznamenána
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8