Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 15:32:33
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -
Strana: [1] 2 3 ... 8

Autor Téma: Underworld Ascendant  (Přečteno 24510 krát)

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Underworld Ascendant
« kdy: Únor 05, 2015, 07:50:49 »

Zajímavý projekt se nyní odstartoval na kickstarteru
viz: https://www.kickstarter.com/projects/othersidegames/underworld-ascendant

myslím, že stylem by to mohlo hodně hráčů MM oslovit a tedy by se mohlo možná vyplatit do toho zainvestovat :). Sám to nejspíše asi udělám.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Underworld Ascendant
« Odpověď #1 kdy: Únor 05, 2015, 10:38:46 »

Jj, zrovna před chvílí jsem to stihl zmínit v tématu o Risen 2 :) Počkám pár týdnů, jak to bude vypadat dále.

Edit: Teď koukám, od kolika mají BOX verzi a je to 100 dolarů. No, to není zrovna málo. Div ne závazek, aby si člověk pořídil i Ultimu Underworld v krabicích :D Od ranní postu tam zas řada backerů naskočila, vypadá to tedy nadějně.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Underworld Ascendant
« Odpověď #2 kdy: Únor 05, 2015, 12:21:05 »

Todle je o nostalgii, teda doufám :). Když uspěl na trhu Legend of Grimrock, není důvod, proč by nemohlo uspět i todle, když ty první dva díly byly víceméně skoro to stejné.

edit: já krabici nechci a hry v krabicch už víceméně zásadně nekupuji, pokud je možnost. Zde je výhoda, že díky tomu můžu investovat naprosté minimum, jelikož ty "bonusy" mě nezajímají. Ale ještě uvidím, jestli do toho půjdu.

edit: pokud už investovat víc, pak by mělo smysl asi jít do položky za 75 dolarů, která by měla otevřít možnost získat všechny další cíle nad 600 000 dolarů zdarma (zřejmě ti ostatní, co dají méně, si je pak budou muset platit jako DLC - což je docela sviňárna, ale nechme to být).

Otázka je, jestli se to vyplatí, do neznámé hry s nejasným obsahem dát 1800 korun, ale spíše asi ne a tak to vidím na těch 20 dolarů.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Underworld Ascendant
« Odpověď #3 kdy: Únor 05, 2015, 13:25:34 »

Máš pravdu, je to o nostalgii. Ultimu Underwolrd jsem chvilku hrál, ale pak jsem dal přednost jiným hrám. Vlastně tenkrát jsem to bral jako jednu z možností, jak si něco na tehdejším PC zahrát ... dneska spíše tohoto přístupu lituju.

Myšlenka je to dobrá, stojí za tím dostatečně známá jména, akorát si nejsem jistý, jestli tohle všechno vůbec ještě stačí. Neříkají si zrovna o malou částku a přitom ještě v ruce nic nemají. Je to prostě o důvěře. Buďto si chtějí vydělat na důchod a reputace je jim ukradená, nebo to myslí naprosto vážně a pak to nelze ignorovat. Přesně proto zvažuju, jestli ano nebo ne a kolik.

75 dolarů určitě, proto by mě těch 100 už taky nevytrhlo. Samozřejmě nemám všechno v krabicích, ale co mě zaujalo, to v nich povětšinou mám. Fyzické bonusy mě celkem zajímají, protože je příjemnější vzít si do ruky papírový artbook, opřít se o polštář a začíst se ... než-li dávat pozor, aby se mi notebook neuškvařil kvůli ucpanému větrání :D Vlastně na digitálních verzích mě vadí právě to, že jsou to jen nějaké jedničky a nuly, zatímco u boxu mám alespoň pocit nějakého skutečnějšího vlastnění. Nj, jednou mě to třeba taky přejde :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Underworld Ascendant
« Odpověď #4 kdy: Únor 07, 2015, 06:46:57 »

Chvilku jsem měl obavy, že ten nárůst backerů už moc nebude, ale od včerejška se to pohnulo dost kupředu, už jsou za polovinou ve vybrané částce. Vypadá to nadějně, že by mohli překonat i hranici 1 000 000.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Underworld Ascendant
« Odpověď #5 kdy: Únor 07, 2015, 17:35:49 »

Kdyby to šlo nadále tímto tempem (což ale určitě nepůjde), mohli by získat i 2,5 ,milionu :)
viz: http://www.kicktraq.com/projects/othersidegames/underworld-ascendant/

Ale reálný by mohl být tak ten milion, no :). Todle je hodně o reklamě na různých hojně navštěvovaných webech a většinou je velký růst na začátku a pak na konci kampaně. :)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Underworld Ascendant
« Odpověď #6 kdy: Únor 07, 2015, 22:02:37 »

Taky si nemyslím, proto mi ten 1 milión přijde reálnější. Řekl bych, že teď se připojilo to jádro z hardcore webů a pamětníci. Ale je tam i několik backerů ve vyšší třídě, což budou asi další vývojáři (Fargo třeba přispěl i Vávrovi). O UA se píše docela dost a určitě to herní weby nenechají bez povšimnutí a budou hlásit pokrok, takže to bude určitě na očích. Hlavně to nezakřiknout :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Underworld Ascendant
« Odpověď #7 kdy: Únor 10, 2015, 10:59:04 »

Nějak se to zpomalilo. Na Oldgames jsem se dočetl, že mají poněkud zmatek v bonusech, tedy BOX verze nejspíše až od 150 USD apod. 25.2. bychom se měli dočkat dalšího zajímavého projektu, tedy zajímavého z pohledu případného úspěchu - české Dungeons of Aledorn.
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Underworld Ascendant
« Odpověď #8 kdy: Únor 27, 2015, 20:48:10 »

A je to :) Kampaň dneska přesáhla 600 000 USD a do konce zbývá ještě 6 dní.

Nakonec jsem nepřispěl, neb to podporuje jen přímou platbu kartou, do čehož se mi jít nechce.
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Underworld Ascendant
« Odpověď #9 kdy: Únor 28, 2015, 23:46:35 »

No, nakonec jsem se nechal překecat a backnul to ... jenomže to kartu vyhodilo, že jí to nebere. Nevzaloto ani druhou kartu, takže těžko říci, podle mě mají problém s 3D secure. A tím pádem mají problém obecně. Backnul bych to, ale nehodlám zkoumat, jak. Takže nechť to běží a já se teď přidám až později ...

Edit: No, 3D Secure ano, ale ne na straně karty :D Jak tím takhle napřímo neplatím, tak jsem to v obou případech vyplnil špatně. Už je to správně a připsal jsem jim 35 USD :)
IP zaznamenána
This is the end ...

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Underworld Ascendant
« Odpověď #10 kdy: Březen 05, 2015, 21:35:48 »

Už to máme jen pár hodin do konce, ale od zítřka poběží ještě příspěvková kampaň na stránkách vývojářů, kde už bude možné přispívat i formou PayPal. Je možné, že to celkovou částku ještě výrazně navýší, leč těžko říci, zda-li to nakonec přesáhne ten 1 000 000 USD. To hlavní už má ta hra asi za sebou.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Underworld Ascendant
« Odpověď #11 kdy: Březen 06, 2015, 07:23:23 »

také jsem do toho nakonec dal 35 dolarů.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Underworld Ascendant
« Odpověď #12 kdy: Březen 06, 2015, 15:02:23 »

A je to :D

13 969 backerů, vybráno 858 896 USD z požadovaných 600 000 USD. Jak jsem již psal, dále bude probíhat výběr formou PayPal na http://www.underworldascendant.com/.

35 USD mi přišlo asi jako nejrozumnější volba. Je k tomu Early Access, což určitě využiju. Docela se i těším, tak snad mě nezklamou :)
IP zaznamenána
This is the end ...

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Underworld Ascendant
« Odpověď #13 kdy: Březen 06, 2015, 15:12:34 »

Hmm. Tak jsem zběžně koukla na to video a vypadá to atmosfericky, budu to z povzdálí tiše sledovat.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Underworld Ascendant
« Odpověď #14 kdy: Květen 04, 2015, 11:18:24 »

Tak tu máme update č. 42 a tým se roplývá nad možnostmi Unity 5 :) Nj, co se dá dělat, takže tu budeme mít další Unity hru. Ale překvapilo mě to video, nikoliv graficky, ale těmi prvky. Sekery a mřížové pasti ze Skyrimu? :D
IP zaznamenána
This is the end ...
Strana: [1] 2 3 ... 8