Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 07:53:05
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Učitelé dovedností (1. level)  (Přečteno 3565 krát)

Kusák

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re:Učitelé dovedností (1. level)
« Odpověď #15 kdy: Červen 06, 2022, 12:59:52 »

Super, díky.
IP zaznamenána

Kusák

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re:Učitelé dovedností (1. level)
« Odpověď #16 kdy: Červen 06, 2022, 13:08:43 »

Tak MOD je hotov, posílám odvážlivcům k otestování. Snažil jsem se k němu udělat příjemnější popis a profesionální instalátor.
Jde o MMX Honorary promotion and Novice teachers MOD ve verzi 5.2.
Zahrnuje tedy jak čestné povýšení, tak učitele dovedností + opravy pár chyb. Zahrnuje i úpravy knihoven dll.
Stačí rozbalit do nějaké dočasné složky, otevřít soubor čti_mne_česky.rtf a řídit se instrukcemi.

Nemám odzkoušeno, jak se automatický instalátor chová, pokud nemáte práva administrátora nebo pokud je hra uložena v systémových složkách (např. c:\Program Files), takže budu rád za každou zpětnou vazbu.
Ocením také, pokud někdo MOD nejen nainstaluje a otestuje, ale i prohlédne soubory skriptů pro PowerShell a také bych rád vychytal mouchy v anglické verzi souborů.

Pokud bude vše OK, bylo by pro mne ctí, kdyby můj MOD Elemir umístil do oficiální sekce "ke stažení".
« Poslední změna: Červen 06, 2022, 13:14:37 od Kusák »
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Učitelé dovedností (1. level)
« Odpověď #17 kdy: Červen 07, 2022, 08:39:21 »

Ještě k té cestě, právě jsem jí otestoval na Windows 7 a v případě Steamu je to opravdu stejné, takže v tom se Windows 7 a 10 shodují, Ubisoft Connect zkoušet už nebudu, nemám jaksi ani místo na disku. Vtipná byla akorát samotná instalace, včera jsem si toho kupodivu nevšiml ...

Jelikož mám nainstalované čisté systémy, tak jsem měl zprovozněný zatím jen Steam. MMX pak před spuštěním stahuje klienta Ubisoftu, ale namísto Ubisoft Connect stáhla původní Uplay :) Jak jsem byl celá léta zvyklý na ikonku Uplaye, tak mi to v první chvíli ani nedošlo. Windows 10 to totiž pobraly, teprve Windows 7 začaly protestovat :D Před instalací MMX na Steamu proto doporučuji nejprve nainstalovat Ubisoft Connect svépomocí, jinak tam Steam hodí Uplay a ještě navíc ho hodí do Program Files, což já třeba neprovozuji.

A teď k tomu MODu. Samozřejmě ho přidám k ostatním ke stažení ;) Já už tam před nějakou dobou vystavil i ten první, akorát jsem to nikde nezmiňoval. Nicméně ono si to zaslouží novinku na úvodní stránce, takže jí tam pak ještě přidám. Jinak samozřejmě dobrá práce! :) Jsem rád, že se o hru někdo takhle stará, protože to zvyšuje šance, že si jí zase jednou zahraji a možná konečně dosmolím i ty stránky o MMX :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Kusák

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re:Učitelé dovedností (1. level)
« Odpověď #18 kdy: Červen 07, 2022, 10:12:11 »

Díky za to vystavení, já trubka jsem to hledal v sekci "Ke stažení" a je to (samozřejmě logicky) v sekci "Modifikace".
Stejně mám ještě ambice si s tím vyhrát dál, zatím jsem ale nepřišel jak na to:
- že se Jassad zobrazuje v hospodě i po skončení úkolu, ačkoli měl odletět
- že když najmete znovu doktora ve Skalním útesu po smrti Crack Hacka, tak se postava Crack Hacka objeví před trůnem.
- zmatek kolem úkolu povýšení hraničáře, kdy je Spike česky pojmenován Žeryk a nakonec je všude použito Spike a vůbec to divné chování, že nejprve najmete Spika a pak teprve osvobodíte zvířata (a bez najmutí Spika to ani nejde udělat)...
- proč nejde vstoupit do hradu Portmeryon po zadání úkolu Dustan (jde tam vstoupit zase až po projití hrobky 1000 hrůz). Tady nevím, zda to je chyba nebo je k tomu nějaký důvod v příběhu.
- prázdná kniha ve Vantyrském pohoří
IP zaznamenána