Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Duben 18, 2024, 11:25:33
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: (Adam23) - Skyrim  (Přečteno 8937 krát)

Adam23

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 152
(Adam23) - Skyrim
« kdy: Srpen 02, 2013, 09:37:52 »

Konec zaplevelování guestbooku, sem budu psát své postřehy z hraní Skyrimu a datadisků případně modů.

Krása :)

Ale co ten font?! Ten se hodí tak do Deus Ex, nebo Mass Effectu, ti pitomci nemaj žádný cítění pro fantasy font?!

Zmodováno na Morrowind font :)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #1 kdy: Srpen 03, 2013, 10:58:33 »

Dobrý nápad :) Původně jsme Skyrim po vyjití hrávali s kolegy v práci, při výměně směn jsem si pak popsali, kde kdo je a co udělal. Před pár týdny jsem zjistil, že začali znovu hrát.

Fontu je škodu, ale mě na tom rozhraní vadí více věcí, tohle konzolové zjednodušování nemám obecně rád.
IP zaznamenána
This is the end ...

Adam23

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 152
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #2 kdy: Srpen 08, 2013, 20:23:55 »

Asi zkusím nataktovat grafickou kartu (teda jestli mi bratr pomůže), nechci se vzdát krásný grafiky a pár modů, zatím mám cca 30 FPS, a když vymáčknu něco navíc, bude dobře :)

Jinak ohledně toho modování, to je opravdu pokrok, zaškrtnou tlačítko na Steam Workshoppu, a je to pořešený. Jiná věc je to, že člověk vybírá z těch stovek krásných modů a ani snad nezačne hrát :D
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #3 kdy: Srpen 10, 2013, 01:20:21 »

Před chvílí jsem na fanouškovském fóru k sérii TES objevil odkaz na ENBSeries, kde jsou zajímavé patche ke grafice. Já mám holt hlavní smůlu v neexistenci vyšší verze DirectX, takže moc možností nemám. Tady mě právě zaujal jeden screenshot, kde byla hezky redukovaná odrazivost předmětů - docela mě někdy dostává, když se povrch kdejakého suchého skaliska leskne, jak kdyby na něm byla vrstva ledu :)

S modama má zkušenosti kolega, já se k tomu zatím nechystám. Nedávno mi vyprávěl, jak si stáhl mod na "pouliční" osvětlení. Vše by bylo v naprostém pořádku, jen kdyby u něj ty lampičky nesvítily růžově :D
IP zaznamenána
This is the end ...

Adam23

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 152
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #4 kdy: Srpen 29, 2013, 09:09:41 »

Takže už spokojeně hraju a kochám se. To si tak jdu kolem hradeb a v tom DVA MAMUTI, tak dobrý, říkám si, jako v zoo, tu zpoza nich na mě vyběhne nějakej obří troll, a odpálí mě 200 m do vzduchu. Později jsem byl poučen zkušenějšími, že jsem se právě přidal do SSP (Skyrim Space Program). :DD
IP zaznamenána

Adam23

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 152
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #5 kdy: Září 30, 2014, 09:31:49 »

Takže Skyrim jsem úspěšně "dohrál" za zmateně dobrého Bretona Conjurera a ke konci s pomocí Destruction školy. Ke konci samozřejmě už übergod (Enchant a Alchymie :).
Ale stále ještě nejsem nasycen :D
Takže jsem rozehrál můj další archetyp: Khajiit zlodějavrah a hned jsem se spolčil s Astrid, kterou jsem za minulou postavu hned z první usmažil!
A protože u her, který mě fakt hodně bavěj a maj to rozumně nastavený, se snažím o 100 % achievů, jdu tedy do týhle výzvy :)
Teď mám zavraždit sestřenici Císaře Tamrielu na její vlastní svatbě před svědkama :o
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #6 kdy: Září 30, 2014, 10:23:42 »

Nedávno jsem si to taky zapl a hodinku se jen tak procházel po horách, chvilkama i v husté vánici a jako na potvoru jsem potkal jen dva jeleny a lovce ... I když je zajímavé se k tomu po delší době vrátit a vzpomínat, co jsem šel naposledy vlastně dělat.

Vražda sestřenice byla zábava, hlavně si včas najít to správné místo, odkud bych na ní dobře viděl a přitom sám nebyl moc vidět a zároveň měl po ruce únikovou cestu. Úkoly za Temné bratrstvo jsou v tomhle docela nápadité.

Achievmenty jsem nějak nezkoumal, něco mi určitě chybí, ale já mám jako metu dosáhnout levelem na setkání s ebenovým bojovníkem. Zatím jsem to vždycky dohrál s nižším, takže dopracovat se vůbec k tomuhle, bude ještě na hodně dlouho.
IP zaznamenána
This is the end ...

flash

  • Host
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #7 kdy: Září 30, 2014, 17:15:38 »

U TES serie jsem prave vždycky mival problém se vrátit do rozehrane hry, protože třeba po par mesicich clovek zapomene co chtěl vlastne všechno udelat. Jelikoz to o sobe vim ze s tim mam problém, tak u Skyrimu jsem na to sel jinak, hru jsem takzvane neodlozil k ledu dřív dokud jsem mel nejake ukoly v deniku, nezacinal jsme vic frakci najednou, vždycky jsme dohral jednu a pak další, datadisky jsme vzal v celku abych je nenechal rozehrane. Věci v truhlách jsme diky datadisku Heartfire rozlozil do všech tri domu a celkem logicky, abych nemel pak problém enco najit. Z bílého prusmyku jsem se ,,stehoval,, několik hodin.ted když hru zapnu, nemam nic rozdelane a muzu zacit kdekoliv. Ale i tak jsme nakonec hru rozehraval 2x, ale podruhe to bylo spis kvůli tomu ze byli uz pokupe všechny tri DLC/datadisky. Oblivion svého casu jsme rozehraval snad 15x, a pokazde dokoncil něco jiného, co jsme nehral předtím, ale na jeden zatah se vsim vsudy se mi to nepovedlo nikdy. U Skyrimu jsem si dal uz pozor:)
IP zaznamenána

Adam23

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 152
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #8 kdy: Září 30, 2014, 18:47:35 »

S Bretonem jsem Lvl 82 a Ebony Warriora jsem ještě nepotkal.
IP zaznamenána

Adam23

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 152
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #9 kdy: Říjen 03, 2014, 11:27:42 »

Příběhová linka za Dark Brotherhood je asi nejlepší z těch "frakčních" :)
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #10 kdy: Říjen 03, 2014, 22:19:54 »

Mě na ní akorát trochu vadil ten konec, nějak nejsem příznivcem mučení a povinnost vybavit si sídlo mučírnou mi nesedlo. Jinak druhá dobrá linka je za zloděje, ale tady mi zase chyběl nějaký protipól cechu zlodějů - vždycky jsem chtěl spíše pomoci té bojovnici s korupcí, co po městě pobíhá.

flash: Naštěstí jsem toho tolik v úkolech neměl a něco mi dokonce padlo přímo do cesty, takže teď už můžu nabírat zas nové úkoly. Horší je to s těmi domy, vesměs jsem nechal vše v Bílém průsmyku, ale pár věcí jsem už uložil do Jezerní chaty apod. a tak teď občas bloumám, kde mám jakou zbroj nebo zbraň.
IP zaznamenána
This is the end ...

Pietrac

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 106
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #11 kdy: Říjen 15, 2014, 14:54:30 »

Ahojte, som spät a chcel by som sa opytat ze ked hram skyrim tak my pride list na ktorom je ruka a pod nim je- Vime to. neviete co to znamena?
IP zaznamenána

KILLER

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 600
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #12 kdy: Říjen 15, 2014, 16:42:34 »

Pietrac: Gilda vrahů ví, že jsi zabil nevinného.
IP zaznamenána

Pietrac

  • Pokročilý
  • ***
  • Příspěvků: 106
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #13 kdy: Říjen 15, 2014, 17:13:35 »

Ok, a koho nevinného?
P.S. Poskytnete i obrázek toho listu?
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7306
(Adam23) - Skyrim
« Odpověď #14 kdy: Říjen 15, 2014, 23:27:25 »

Pokud si např. splnil ten úkol se sirotčincem v Riftenu, tak je to za tu zabitou "ředitelku". Najdi si nějaký nocleh a přespi do rána ;)
IP zaznamenána
This is the end ...