Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 16:16:32
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Cierna obrazovka v MaM IX  (Přečteno 8611 krát)

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« kdy: Červen 25, 2013, 23:12:10 »

Zdravim vas. Pri hrani sa mi v urcitych castiach hry jednoduch zobrzi cierny screen Moje postvi a aj kurzor vidim, do konca sa mozem aj pohybovat a pocujem zvuk. Pri ulozeni a naslednom loade problem pretrvava. Mam novy notebook s kvalitnou kartou grafickou kartou Geforce. vyuziva aj integrovanu, aj tu druhu.  Jedna sa o system Windows 7 Ultimate 64 bit SP1. Na starom notebooku som mal ten isty problem. Bola tam iba integrovana karta a W7 32bit. Dakujem vopred
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #1 kdy: Červen 26, 2013, 17:56:28 »

Zdravím.  Som zakladateľ témy.  Ešte ma tak napadlo, ci by mohlo pomôcť htu nainštalovať na novo.  stiahol som totiž archív s už nainštalovanou a cracknutou pocestenou hrou. môže byť chyba v tom? Ak mi neviete inak poradiť tak by som sa veľmi potešil, ak by ste sem hodili nejaký odkaz na inštaláciu českej verzie (nejakej overenej najlepšie). To je samozrejme posledná možnosť.  Rád by dom ale bol, ak by sa to vyriešilo jednoduchšie.  Mimochodom,  majú čoskoro vydať W7 SP 2.  Šanca,  že by tento update situáciu vyriešil je predpokladám mazivá.  Cinsa mýlim, ?
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #2 kdy: Červen 26, 2013, 18:02:03 »

Ahoj, samozřejmě, že čistá instalace je základ. Bez toho vůbec nemá smysl se o cokoliv pokoušet.
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #3 kdy: Červen 26, 2013, 18:30:12 »

Len keby som vedel, odkiaľ stiahnuť tú českú verziu.  myslím si, že pod 64 bit W7 pôjde iba tá dokonale
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #4 kdy: Červen 26, 2013, 18:32:39 »

Pamätám si totiž, že som stiahol cracknutu verziu Heroes 4 Commplete, rozbalil a hra išla na 100 percent
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #5 kdy: Červen 26, 2013, 23:42:53 »

Anglická verze hry bude fungovat s patchi úplně stejně, jako opatchovaná česká verze ;) Čeština s tím nemá nic společného.
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #6 kdy: Červen 27, 2013, 09:44:04 »

Uz to mám stiahnuté, v piatok to vyskúšam a dám vedieť. Ďakujem
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #7 kdy: Červen 28, 2013, 13:16:54 »

Takze nainstaloval som hru, patch na 1.2, patch na 1.3 cz komplet, nocd crack, prekopiroval subor csshell a subory na odstranenie loading obrazovky. nasledne som nadstavil kompatibilitu s XP. Po zabiti vazok znova cierna obrazovka...   okrem toho sa mi zdalo, ze cas v hre leti neskutocne rychlo. Bonus k sile a odolnosti mi vdrzal 5, mozno desat minut...   Nviem, co dalej
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #8 kdy: Červen 28, 2013, 14:08:28 »

cz patch na anglickou verzi hry? csshell bych vynechal úplně, stejně tak jakékoliv obcházení PlayCD. Úplně nejlepší by bylo zakoupit a nainstalovat GOG verzi hry ;) Byť ohledně devítky nejsou zrovna záruky nikdy, takže je to vždy sázka do loterie.
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #9 kdy: Červen 29, 2013, 11:17:20 »

no možno to niekedy vyskúšam. Pomohlo by, ak by si hodil nejaký odkaz.  Inak Ďakujem
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #10 kdy: Červen 29, 2013, 11:29:32 »

IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #11 kdy: Červen 29, 2013, 17:22:31 »

Zapaltene, na moje prekvapenie to vyslo iba 2,33. Momentalne sa stahuje. Chcel by som sa este opitat, ci bude treba niejake patche instalovat, resp. ci mam cestinu doistalovat klasickym sposobom
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #12 kdy: Červen 29, 2013, 17:36:37 »

Teď si nejsem jistý, ale v README bude verze hry popsaná. Podle mě to bude 1.2, takže nejprve eng verzi patche 1.3 a pak češtinu.
IP zaznamenána
This is the end ...

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #13 kdy: Červen 29, 2013, 17:57:30 »

Pri inštalacii čestiny mi vypiše tuto hlasku a cestina sa nenaistaluje. Skusal som ten subor aj vymazat a stale nic

data\ART.REZ
- Original file CRC error occurred, it has been skipped.
IP zaznamenána

Návštěvník

  • Host
Cierna obrazovka v MaM IX
« Odpověď #14 kdy: Červen 29, 2013, 17:59:29 »

takze uz mi ide, ale s chymnimi fontami. Skusim ten navod
IP zaznamenána