Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

• Listopad 19, 2018, 21:18:21
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: (Elemir) - Dungeon Master  (Přečteno 492 krát)

Elemir

• Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
Re:(Elemir) - Dungeon Master
« Odpověď #30 kdy: Červenec 10, 2018, 18:49:18 »

Díky. Druhý díl pro mě bude určitě zajímavý, budu moci alespoň porovnat i ten proces vývoje v rámci obou sérií. Jednička moc zapeklitá není, ono jak prohlédneš, na co si dát pozor, tak pak to odsýpá docela dobře a bez větších zádrhelů. Určitě záleží na tom, kdo kterou sérií začal, sám si dokážu představit, že kdyby to bylo naopak, možná bych více inklinoval k DM, nicméně zahrát si vyplatí určitě obě, to mohu každému vřele doporučit.

S tím výhledem je to možná dané právě tím, že jsem začínal až s Legend of Grimrock, kde je ten pohyb navíc dost svižný, takže mi třeba ani nepřišlo, že bych v tom výhledu něco ztrácel, protože družina byla pořád v pohybu a jen u bossů se čekalo déle na rozhodnutí AI, který směr použije. V DM musíš ten úkrok udělat podstatně dříve a čekat. Určitě pak na to koukni, třeba se Ti to  bude zdát normální. Je pravdou, že třeba u EOB jsem si tanečků moc neužil, protože v nich jsem většinu soubojů podstupoval na férovku v čelním střetu. Vyjímkou byli v podstatě jen bossové. Já to asi budu muset normálně pro porovnání zkusit :D

Black Crypt jsem nedávno zkoušel v PC verzi, ale ta prý obsahuje jen část hry, takže jednou mě to čeká také. Amiga hry bych však chtěl zkusit až extra zvlášť, byť pořád místy koketuju s myšlenkou, že bych u některých multiplatformních titulů dal přednost ne-PC verzím.
IP zaznamenána
This is the end ...

Richmond

• Starší člen
Re:(Elemir) - Dungeon Master
« Odpověď #31 kdy: Červenec 10, 2018, 20:56:06 »

V EOBech jsem překvapivě taky použil tanečky až u závěrečných bossů. Jinak jsem hrát férovku anebo opět na férovku utekl do jiných chodeb tak, aby mohl se lépe bránit :)

Black Crypt budeš muset hrát Amiga verzi, PC má snad jen 2 patra. Na BC se osobně těším opravdu hodně, protože ten grafickej styl mě uhranul. Dodnes na mě působí jedne obrázek z Excaliburu u recenze právě amiga verze.
IP zaznamenána

+ Rychlá odpověď