Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 29, 2024, 14:50:37
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti  (Přečteno 9563 krát)

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #15 kdy: Únor 14, 2018, 18:13:39 »

Logicky, ty postavy který si člověk na začátku vytvoří se musej někde vzít. Chudáci lowláci za ně zaplatěj životem. Myslete na to příště, až s tim módem budete hrát... :-D

...

5x drak jsem nezkoušela, myslim že by to byl celkem vopruz, žádný kouzla krom lítání... Jako mám to několikrát odsólovaný za rytíře, ale když už dělám partu, tak chci něco co kouzlí. Navíc si zřetelně pamatuju jaký problémy maj draci se zabíjenim myší :-D. Jak drak vidí potkana tak zdrhá. Já ty draky fakt miluju, prakticky nic jinýho do party neberu, zbožňuju jejich sladký čumáčky... ale ne.

Myslim že ideál by bylo vzít lučištníka, nabrat ze začátku draka na malej startovní boost, pak draka kopnout a jet sólo. Nebo to dojet ve dvou, ale ten drak bude v pozdější fázi hry brzda.
IP zaznamenána

Lord Owl

  • Host
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #16 kdy: Únor 15, 2018, 12:44:32 »

a chtít název toho modu na MM8 by asi bylo pošetilé, že ??
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
IP zaznamenána
This is the end ...

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #18 kdy: Únor 15, 2018, 16:31:06 »

Základní hra ani neumožňuje si vytvořit draka a mít v partě pět draků.

A ten základní kouzelník a upírka se dají v pohodě oželet, když si uděláte celou partu sami.:-)
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #19 kdy: Únor 15, 2018, 17:17:13 »

Základní hra to neumožňuje, ale já mám na to editor... :-D A neštítila bych se ho použít, kdybych to chtěla zkusit. Už jsem zkoušela sólo draka, ale moc to nešlo. Fakt že jsem dala sólo za všechno ostatní a za draka ne je pro mě důkaz kompetence ostatních povolání :-D.

Ten základní kouzelník je uplně k ničemu, toho oželim uplně v klidu :-p. Když nekra, tak Robertse. Upíry do party moc neberu, zvlášť proto že z principu neplnim jejich povyšovák. Když jsem sólovala s upírem, tak jsem se povýšila editorem.
IP zaznamenána

tono

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 826
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #20 kdy: Únor 15, 2018, 17:38:44 »

Citace
Upíry do party moc neberu, zvlášť proto že z principu neplnim jejich povyšovák

Ja v tom nevidím žiadny problém až na ten obrovský sarkofág :) Ale upír má kúzlo ktoré umožňuje vznášanie celej skupiny. To znamená že pasce sa nespustia a dá sa prechádzať po láve.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #21 kdy: Únor 15, 2018, 17:52:28 »

Já respektuju právo na ukončení vlastního života a nehodlám nikomu pomáhat ho narušovat :-). Takže proto :-).

Ano, levitace může bejt užitečná, a vydrží i spaní, takže se dá odpočívat na vodě nebo lávě :-D, ale neni zas tolik míst kde by to bylo nepostradatelný. Na konci hry v rovinách nebo v tom ohnivym vajíčku to jde využít. Otázka je jestli kvůli tomu potáhnu upíra celou hru. A odpověď je ne.
IP zaznamenána

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #22 kdy: Únor 22, 2018, 09:30:52 »

Yuyano, tak jsem koukal na ty Tvoje sejvy před Arénou a upřímně bych svoji postavu vedl dost jinak.:-D Každopádně nevím, jak se Ti podařilo vykosit Arénu za 45 vtěřin, když nemáš ani kouzla a pro mě je problém, abych to tam s tou Tvojí postavou přežil.:-D Aspoň jsem zjistil, že hrát jen s jednou postavou je strašně neefektivní a rozhodně to není nic pro mě.:-)

Ale chtěl jsem se zeptat, jak se Ti podařilo vytvrdit Artefakty a Relikvie? Mně jdou pomocí toho lektvaru vytvrdit jen normální předměty, jinak se lektvar sice spotřebuje, ale Artefakt nebo Relikvie vytvrzené nejsou.
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #23 kdy: Únor 22, 2018, 14:15:18 »

Edit: Nehraješ náhodou... v tahovym módu... že ne? :-D TO tu postavu totiž uplně zabije. Na ten entr vůbec nešmatej, jen před začátkem boje.

...

Gray face patch umožňuje vytvrdit relikvie. je to super možnost. Bez ní se je kolikrát ani nevyplácí oblíkat. Obzvlášť na sólo, kdy člověk nemá vždycky opraváře. Vzhledem k tomu kolik jich člověk během hry najde je to velká škoda.

Každopádně... jaký kouzla? Hodíš haste a jedeš. Ta postava v boji nekouzlí. Vůbec. Hlavně se ti NIKDY NIKDY NIKDY nesmí stát že jsi u nepřátel na blízko. Jde to "nikdy" zvětšit a obarvit na červeno? Prostě je to skutečně důležitý :-D.

Jak bys vedl svojí postavu? Je to lučištník, tak... ho vedu k lukostřelbě :-D. Já uznávám že ta postava vyžaduje značnou zkušenost v manévrování, zvlášť ze začátku. Člověk si snadno naběhne do rohu a v dungeonech jsou kolikrát nepřátele hned u dveří. No, proto je tam ta neviditelnost :-D. Navíc neni imunní na paralýzu, možná jsem ho měla prohnat editorem a dát mu štít, já to dávám v pohodě jak je, ale ostatní viditelně ne :-D. Chlapec měl prostě smůlu na artefakty.

Hrát za cizí postavu neni nikdy sranda a každej hrajem jinak, no. Hádám že hodně lidí vidí lučištníka jako mága co umí bojovat na blízko a k tomu má nějakej ten luk... ale je s nim v partě jedinej, tak proč do toho investovat, že.

Teď na tu postavu koukám a on má obchodování :-D. Bože, jsem asi už nevěděla kam cpát body. Na tomhle levelu norma.


Mímochodem rekord je 35 sec. a mě to efektivní připadá, asi to neumíš :-p.
IP zaznamenána

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #24 kdy: Únor 22, 2018, 15:29:24 »

Asi ne.:-)

Každopádně záhada vyřešene.:-) Kvůli tomu vytvrzení artefaktů si asi ty Gray Face patche nainstaluju (i kdybych je měl po vytvrzení zase hnedka odinstalovat.:-D)

Jinak já bych ji vedl tak, že bych jí asi dopřál nějaký užitečný kouzla a ochrany, ale spíš bych hodil Meč na mistra a potom Glomethal, Elsenrail, Mezník, Mačeta spravedlnosti, těch variant je hodně.:-) Potíž je právě v tom, že mě by tenhle styl, jak ho hraješ Ty, asi vůbec nebavil. Já všechno soustředím do zbraní na blízko, doběhnu k tomu a dosekám to. Pokud útočím z dálky, tak fakt v tahovém módu, nepotřebuju, aby přede mnou cíl pořád někam kličkoval. Ale to používám snad fakt jen u gogů, golemů, elementálů světla a ohně, aby mě nezraňovali, když je dorazím.:-)
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #25 kdy: Únor 22, 2018, 16:49:18 »

No tak to je pak jasný že to nefunguje :-D. Boj na blízko je zdlouhavá nuda (alespoň při sólování, za rytíře člověk málem padá do komatu). Navíc neexistuje důvod brát lučištníka když chci bojovat mečem :-D. Ochrany nepoužívám, protože mám vysávání života na kuši a ta mě udrží naživu proti čemukoliv. Proč se zdržovat nějakym prokouzlovánim, to je dobrý tak pro klerika.

Oni kličkujou jen když jsou v určitý vzdálenosti. Navíc proti týhle postavě můžou kličkovat jak chtěj, hadici šípů neuniknou. Zvlášť když je jich hodně. Venku se dá prostě lítat s výbušnym lukem a ten trefí cokoliv.

Mimochodem, zrovna tahle postava měla až do fiálních částí hry obě ruce prázdný :-D.
IP zaznamenána

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #26 kdy: Únor 22, 2018, 19:21:14 »

No jo, jsi prostě frajerka libová.:-D
IP zaznamenána

Yuyana

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 2237
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #27 kdy: Únor 22, 2018, 19:39:24 »

To mělo znamenat co! :-D
IP zaznamenána

JCMurphy

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 461
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #28 kdy: Únor 22, 2018, 22:09:53 »

yuyana je z ruska... rusko není jinej národ, to je jinej druh... neber si to tak...
IP zaznamenána
Zura ja nai, Katsura da!

Lord Owl

  • Host
Re:MM8 - Postavy k nájmu do družiny a ich dovednosti
« Odpověď #29 kdy: Únor 26, 2018, 08:41:09 »

Jinak jsem teda se nechal navnadit a rozjel celé MM8 s partou sucharů (od lvl-0) - drak, dark elf, mág, klerik a minotaur. Je to super, vidět jak se jim daří velice pozvolna (cca do 15 lvl) byla komplet parta ve věčné polosmrti, držel jen drak a klerik. Ten Darkelf je ze začátku opravdu nejhorší postava, za kterou jsem kdy hrál. Cauri Blackthorne, když ji pak člověk přibere (pro tento match jsem si to zakázal), to je jiná liga.
Narazil jsem (asi) na bug, neboť v Baltazarově doupěti jsem vyčistil patra a vylil vodu, jejich vůdce mi dole ve dveřích poděkoval, ale neobnovily se tam kšefty a domy (ani po návratu z jiných lokací a po několika časových odstupech). Na heroescommunity jsem se dočetl, že to souvisí s tím, že nemám splněný úkol se svědectvím katastrofy v Iron desert. Jakmile to splním, budu vědět zda se jedná o bug či nikoliv.
IP zaznamenána