Svět Might and Magic

Komunitní fórum stránek Svět Might and Magic

  • Březen 28, 2024, 21:17:02
  • Vítejte, Host
Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání -

Autor Téma: Xabraluz a roh  (Přečteno 4140 krát)

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Xabraluz a roh
« kdy: Květen 09, 2017, 08:44:38 »

Jak získat u démona Xabraluze ve Vilagu ten roh, co se pak má asi dát u některého toho oltáře bohů kvůli požehnání? Hrdina může na toto téma v dialogu nahodit řeč, že by chtěl ten roh získat, pak se dialog otočí k tomu, že žádný z potomku toho rodu už nežije, démon o tom chce důkaz a hrdina mu řekne, že to zjistí (druhá možnost je vyzvat ho k boji). Ale dle všeho by to mělo jít přes dialog nějakými odpověďmi, ale někde musí hrdina nejprve ty odpovědi získat. Uniklo mi ale asi kde, neboť většinu světa jsem již prošel, chybí mi už jen titáni a nikde jsem nenarazil na nic, kde bych se tuto odpověď dozvěděl.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Xabraluz a roh
« Odpověď #1 kdy: Květen 09, 2017, 14:34:19 »

Boj s Xabraluzem je samozřejmě možný, ale ta nebojová stránka spočívá právě v tom dialogu. Když budeš požadovat další napití z rohu, tak se tam potom mihne dialog, kde můžeš zareagovat právě na potomky Artheriona a dostaneš možnost je seřadit tak, jak postupně vládly. Tohle se objeví bez ohledu na to, jestli si přišel na hint ve hře nebo ne. Ono totiž řešení najdeš u jednotlivých panovnických hrobek, když si u vchodu necháš zobrazit info. Ukáže se tak krátký životopis příslušného panovníka a letopočet jeho vlády.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Xabraluz a roh
« Odpověď #2 kdy: Květen 09, 2017, 20:02:17 »

no přes ten dialog to právě nejde. Já se napil, pak jsem chtěl ještě, to mi odmítl, tak jsem chtěl, aby mi ten roh dal, zde řekl že ne, dokud žije nějaký potomek té rodiny, já mu na to řekl, že žádný potomek už nežije, on řekl, že chce důkaz. Zde bych asi měl něco odpovědět (asi řadit ty potomky), ale místo toho hrdina jen má možnost říct "Zjistím to" a tím dialog končí. Žádná jiná možnost tam není (krom boje).

Ty hrobky jsou kde? To jsou jako ty hrobky, jak k nim lze najít klíč a jak jsou uvnitř nemrtví?
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Xabraluz a roh
« Odpověď #3 kdy: Květen 09, 2017, 21:52:19 »

Ano, jde o ty hrobky, ke kterým se hledají klíče. Napadá mě ještě jedna věc, zabil jsi už všechny prince? Pokud ne, tak právě na to Xabraluz čeká. Bez toho tu hádanku nedostaneš.
IP zaznamenána
This is the end ...

Milhaus

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 1891
Re:Xabraluz a roh
« Odpověď #4 kdy: Květen 10, 2017, 05:44:24 »

Jo, bylo to tím princem. Já jej sice zabitého měl v době, kdy jsem to tu psal, ale dialog s démonem jsem asi procházel ještě před tím a pak už jsem spíše řešil, co jsem přehlédl, než abych zkusil s ním hodit řeč znovu :).
IP zaznamenána

Ivan

  • Zasloužilý člen
  • *****
  • Příspěvků: 650
Re:Xabraluz a roh
« Odpověď #5 kdy: Květen 14, 2017, 00:09:41 »

Ještě se zeptám, kde teda zjistím údaje o tom Princesovi a Artherionovi? Ti ve hře svoji vlastní hrobku (mauzoleum) nemají.
IP zaznamenána

Elemir

  • Administrator
  • Zasloužilý člen
  • *
  • Příspěvků: 7296
Re:Xabraluz a roh
« Odpověď #6 kdy: Květen 14, 2017, 09:32:10 »

To sice nemají, ale vzhledem k tomu, že prince ve hře zabiješ sám a Artherion byl jejich otec, tak nic víc už vědět k pořadí nepotřebuješ ;)
IP zaznamenána
This is the end ...